اسکی چه فوایدی برای بدن دارد؟

اسکی چه فوایدی برای بدن دارد؟
امتیاز بدهید

اسکی رشته ای ورزشی میباشد که در این ورزش به پای ورزشکار تخته هایی با شکل های متفاوت بسته میشود و از این تخته ها برای سر خوردن استفاده میشود.اسکی یکی از ورزش های پر طرفدار و محبوب میباشد که از سالیان پیشین توسط افراد به انجام میرسیده و تا کنون این ورزش ادامه داشته است،چرا که هم لذت بخش میباشد و هم برای سلامت مفید است.

اسکی فواید زیادی برای بدن دارد که می توان به احساس جوانی، شادابی، تقویت قلب و عضلات و غیره اشاره کرد.
حتما می گویند اسکی ورزش بچه پولدارها است و شما امکاناتش را ندارید. صد البته که ما هم امکاناتش را نداریم اما امروزه با کمی اراده و تلاش می توان خیلی ازکارها را که در گذشته مانند رویا بود انجام داد.ورزش اسکی نیز از همان دست است، چون در پیست ها لوازم آن کرایه داده می شود و شما می توانید با اندکی برنامه ریزی و پس انداز، به این ورزش مفرح زمستانی بپردازید.اسکی فواید زیادی برای بدن دارد که می توان به احساس جوانی، شادابی، تقویت قلب و عضلات و غیره اشاره کرد. در این مطلب به گوشه ای از فواید این ورزش زمستانی اشاره می کنیم.اسکی برای جوان ماندن
اسکی نه تنها یک تفریح خوب است، بلکه به احساس جوانی و شادابی نیز کمک می کند. پژوهشی که نتایج آن در Scandinavian Journal of Medicine & Science in Sports به چاپ رسیده است نشان می دهد که ۱۲ هفته اسکی تاثیر قابل مشاهده ای روی سلامتی افراد بین ۶۰ تا ۷۶ سال دارد. به عقیده محققان، افراد مسنی که ۱۲ هفته اسکی می کنند، قدرت و توان عضلانی شان بالا می رود و از پیری ظاهری دور می شوند.اسکی مفید برای قلب و تقویت عضلات
اگر یک ورزش استقامتی مانند اسکی را به برنامه ورزشی خود اضافه کنید، قدرت بدنی تان بالا رفته و عضلات و قلب تان تقویت می شود. محققان معتقد هستند افرادی که اسکی کار می کنند، قدرت عضلات قلب شان به طول قابل توجهی بالا است. یادتان باشد اسکی بازها تا ۸۰ الی ۹۰ سالگی افراد سرحال و سالم تری هستند.
اسکی باعث نشاط روحی می شود
اگر می خواهید حال و هوایتان عوض شود، همین هفته به نزدیک ترین پیست اسکی محل زندگی تان بروید. محققان دانشگاه یونسی کره بعد از انجام بررسی هایی در سه پیست مهم اسکی به این نتیجه رسیدند که اسکی بازها و اسنوبردیست ها از نشاط و روحیه خوبی برخوردار هستند.
یک ساعت ورزش تنفسی در هوای آزاد مانند اسکی به اندازه دو ساعت و نیم نوردرمانی در محیط بسته در درمان افسردگی زمستانی موثر است
به عقیده محققان فعالیت و واکنش های اجتماعی متقابلی که در ورزش هایی مانند اسکی حاکم است تاثیر روحی روانی مثبتی بر فرد گذاشته و روحیه وی را بهبود می دهد. اگر احساس افسردگی می کنید، بهتر است این ورزش را امتحان کنید.
اسکی برای کالری سوزی
اگر به دنبال یک تحرک زمستانی برای کالری سوزی بیشتر هستید، حتما اسکی را امتحان کنید. اسکی نه تنها کالری زیادی می سوزاند، بلکه یک ورزش مفرح است. یک فرد ۷۰ کیلویی می تواند با انجام ۳۰ دقیقه اسکی ۲۲۳ تا ۲۹۸ کالری بسوزاند. اگر کمی حرفه ای تر عمل کنید و حدود سه ساعت این ورزش را ادامه دهید، کالری بیشتری خواهید سوزاند. افراد کم اشتها بعد از این ورزش احساس گرسنگی زیادی خواهند داشت.
اسکی برای برطرف کردن افسردگی زمستانی
افسردگی فصلی بسیاری از افراد حتی افرادی با روحیه بالا را نیز درگیر می کند. این نوع افسردگی در سال ۱۹۸۴ کشف شد و محققان از آن زمان، به دنبال روش هایی برای درمان آن هستند. با وجود اینکه نوردرمانی یکی از رایج ترین روش های درمان افسردگی فصلی است، اما باید بدانید که یک ساعت ورزش تنفسی در هوای آزاد مانند اسکی به اندازه دو ساعت و نیم نوردرمانی در محیط بسته موثر است. به همین دلیل ورزش اسکی برای افرادی که از افسردگی زمستانی رنج می برند، بسیار مفید است.
اسکی برای تقویت دستگاه ایمنی بدن
زمستان فصل سرماخوردگی و آنفلوانزا است و خیلی از افراد ورزش را کنار می گذارند. اما محققان مرکز مطالعات سرطانFred Hutchinson به این نتیجه رسیده اند افرادی که به طور مرتب ورزش می کنند کمتر دچار سرماخوردگی می شوند.
به عقیده این محققان برای پیشگیری از سرماخوردگی لازم است که به طور مرتب و روزانه ورزش کنید. همین نتایج علمی بهترین بهانه برای این است که زمستان از خانه نشینی پرهیز کرده و به پیست اسکی بروید.
اسکی برای سلامت روانی
اسکی سلامت روانی را بهبود می دهد. چون در فصل سرد سال که همه در خانه می مانند، شما به دل طبیعت می زنید و از هوای آزاد استفاده می کنید. نتایج پژوهش های اخیر نشان می دهد فعالیت های ورزشی در هوای آزاد یک روش مناسب برای بهبود سلامت روانی است. محققان شرکت کننده ها را به دو دسته تقسیم کردند. گروه اول در دل طبیعت و گروه دوم در مرکز شهر به گشت و گذار پرداختند.
محققان به وضوح دریافتند افرادی که در طبیعت گشت و گذار داشته اند، به مراتب احساس بهتری داشته اند. این افراد استرس و احساسات منفی کمتری داشته اند و در تست های مربوط به هوش و حافظه نیز نتایج بهتری کسب کرده اند. بنابراین بهتر است در این فصل کمی پس انداز کنید و به جای نشستن در خانه به پیست اسکی بروید و تفریح کنید.
اسکی یک ورزش اجتماعی است
تمام ورزش ها و بخصوص اسکی و اسنوبرد و غیره باعث ایجاد تبادلات اجتماعی بین افراد می شود. باید بدانید که روابط اجتماعی سالم نیز باعث احساس شای و خوشبختی می شود. نتایج پژوهشی که در Annals of Behavioral Medicine به چاپ رسیده است نشان می دهد زمانی که در اجتماع و با افراد دیگر سپری می شود احساس بهتری نسبت به زمانی که در تنهایی می گذرد، ایجاد می کند. پس در این فصل به جای در خانه ماندن و گوشه گیری، به ورزش در دل کوه و میان برف ها بپردازید.
اسکی برای ایجاد احساس آرامش
محققان معتقدند که ورزش هایی مانند اسکی روش خوبی برای ایجاد احساس آرامش است. اگر نیاز به استرس زدایی و احساس آرامش دارید، به دل کوه بزنید و اسکی کنید. این ورزش نه تنها سرگرم کننده است، بلکه احساس آرامش عمیقی نیز ایجاد می کند.
منبع : الو دکتر

در این مورد بیشتر بخوانید …


مطالب مرتبط از وب

سلب مسئوليت: اطلاعات زير به صورت لحظه ای و بدون دخالت عامل انسانی، از موتورهای جستجو استخراج شده اند، درج در سايت به منزله تاييد محتوای آنها نيست.
 • 1) اسکی چه فوایدی برای بدن دارد؟ - مجله پزشکی دکتر سلام
  12 ژانويه 2017 ... اسکی فواید زیادی برای بدن دارد که می توان به احساس جوانی، شادابی، تقویت قلب و عضلات و غیره اشاره کرد. در این مطلب به گوشه ای از فواید این ورزش ...
 • 2) فواید و نکاتی قابل توجه درمورد ورزش اسکی - نمناک
  اسکی فواید زیادی برای بدن دارد که می توان به احساس جوانی، شادابی، تقویت قلب و عضلات و غیره اشاره کرد. در این مطلب به گوشه ای از فواید این ورزش زمستانی اشاره می  ...
 • 3) مزیت های استفاده از اسکی فضایی
  15 ژانويه 2017 ... همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم اسکی فضایی شبیه به ورزش پیاده روی و دویدن می باشد و برای بدن همان فواید را دارد اما فشاری که از دویدن بر مفاصل و ...
 • 4) 10 فایده ورزش اسکی | اسکی فواید زیادی برای بدن دارد که می توان - قطره
  11 ژانويه 2017 ... اسکی فواید زیادی برای بدن دارد که می توان به احساس جوانی، شادابی، تقویت قلب و عضلات و غیره اشاره کرد. -
 • 5) مزایای اسکی فضایی
  الیپتیکال یا اسکی فضایی یکی از تجهیزات ورزشی است که عملکرد آن تا حدودی ... اسکی فضایی این امکان را برای بدن شما ایجاد می کند تا بدون وارد کردن فشار شدید ...
 • 6) آخرین اخبار اسکی چه فوایدی دارد؟ - بازدید - Buzdid.ir
  جدیدترین و آخرین اخبار اسکی چه فوایدی دارد؟ ... اسکی چه فوایدی برای بدن دارد؟ ... اسکی رشته ای ورزشی میباشد که در این ورزش به پای ورزشکار تخته هایی با شکل های  ...
 • 7) من و تو ما می شویم - یکی از فواید ورزش اسکی
  در آموزش اسکی فواید این ورزش را شرح داده ایم.ورزش اسکی فوایده زیادی برای تندرستی و سلامتی بدن انسان ها دارد.از جمله فواید ورزش اسکی می توان به موارد زیر اشاره نمود:
 • 8) اسکی فضایی یا الپتیکال
  اسکی فضایی (الپتیکال) دستگاهی است که عضلات بدن را در برابر تمرینات هوازی ... در حقیقت این دستگاه فواید بسیار زیادی برای تمرین روزانه قلب و عروق شما دارد.
 • 9) اسکی بازها چه غذاهایی می خورند؟ - بیتوته
  فواید اسکی تغذیه ورزشی در رشته اسکی تغذیه ورزشی اسکی بهترین غذاها برای ... كردن این ورزش وجود دارد؛ اسكی یك ورزش عالی برای سوزاندن كالری‌های اضافی بدن است.
 • 10) با فواید اسکی برای سلامتی آشنا شوید اسکی فواید زیادی برای بدن ...
  با فواید اسکی برای سلامتی آشنا شوید اسکی فواید زیادی برای بدن دارد که می توان به احساس جوانی، شادابی، تقویت قلب و عضلات و غیره اشاره کرد. در این مطلب به ...
 • 11) فواید ورزش با الپتیکال در میان همه دستگاه های هوازی اسکی ... - تردمیل
  در میان همه دستگاه های هوازی اسکی فضایی یا الپتیکال، دستگاهی است کار به آن آسان ... البته در هر ورزشی، درست انجام دادن فعالیت در تاثیرات آن تمرین نقش به سزایی دارد. ... اگر شکل بدن در زمان انجام ورزش اشتباه باشد، سبب خستگی زود رس و یا آسیب  ...
 • 12) 10 فایده ورزش اسکی برای سلامتی - سلامت نیوز | خبر فارسی
  10 ژانويه 2017 ... سلامت نیوز : اسکی فواید زیادی برای بدن دارد که می توان به احساس ... مردم افت کند زیرا خون اکسیژن و مواد مغذی را به تمامی بخش های بدن می رساند.
 • 13) فواید ورزش اسکی - დ تندرستی با ورزش დ
  ورزش اسکی نیز مانند سایر ورزش ها فوایدی برای سلامتی و تندرستی انسان دارد که ... یکی از مزایای شایان ذکر این ورزش بهبود و ارتقای سیستم قلبی-عروقی بدن است.
 • 14) کدام روش لاغری روی شما جواب میده؟ - برترین ها
  3 ژانويه 2015 ... الپتیكال یا اسكی فضایی: این دستگاه نسبت به تردمیل تاثیر بیشتری بر كاهش وزن دارد ... كاهش و افزایش چندباره وزن، برای بدن بیشتر ضرر دارد.
 • 15) الپتیکال در مقابل تردمیل؛ کدامیک بهتر است؟ - شرکت ورزشی راین
  17 نوامبر 2012 ... فواید تردمیل: ... دستگاه الپتیکال به بدن شما اجازه می دهد که تا حدودی (دویدن را شبیه سازی کنید و در عین حال ... به عبارت دیگر فردی که درک و احساس بیشتری از کالری سوزی در حین تمرین دارد کالری بیشتری را به میزان تمرین مشابه ...
 • 16) فواید ورزش هوازی - پورتال پزشکي ورزشي ايران
  به فواید زیاد مرتبط با ورزش آئروبیک در زیر نگاهی بیندازید. .... قسمت بالای بدن متمرکز است – مثلا پارو زدن یا اسکی با استفاده از اسکی نشسته – می تواند به قوی ... تناسب آئروبیک می تواند مفرح باشد چون برای انتخاب ، فعالیت های زیادی وجود دارد .
 • 17) آشنايي با دستگاه اسكي فضايي - دانشنامه رشد
  16 آگوست 2010 ... اسكي فضايي (الپتيكال) دستگاهي است كه عضلات بدن را در برابر تمرينات ... دستگاه فوايد بسيار زيادي براي تمرين روزانه قلب و عروق شما دارد.
 • 18) 10 فایده ورزش اسکی برای سالمی | بدنسازی زنان ایرانی
  17 مه 2017 ... اسکی فواید زیادی برای بدن دارد که می توان به شم جوانی , شادابی , تقویت قلب و ماهیچه‌ها و غیره اشاره کرد . در‌این مقاله به گوشه ای از فواید این ورزش ...
 • 19) فواید و نکات قابل توجه در مورد ورزش اسکی
  22 ژوئن 2016 ... سه نوع ورزشی که در بالا به آنها اشاره کردیم، می توانند عـملکرد بـدن را در حد مطـلوب نـگه دارند و ... معتقدند که تفاوت زیادی میان این ورزش و سایر ورزش های هوازی ( ایروبیک) وجود دارد. ... فواید اسکی کردن تفاوت چندانی با سایر ورزش ها ندارد.
 • 20) چرا به ورزش اسکی نمیپردازید اگر فواید آن را بدانید, بی صبرانه برای ...
  اسکی فواید زیادی برای بدن دارد که می توان به احساس جوانی, شادابی, تقویت قلب و عضلات و غیره اشاره کرد در این مطلب به گوشه ای از فواید این ورزش زمستانی اشاره می  ...
 • 21) با الپتیکال وزنتان را کم کنید - مجله تناسب اندام
  4 مه 2014 ... الپتیکال یا اسکی فضایی، یک ماشین تمرین کاردیوی عالی است که می‌توانید ... الپتیکال کل بدن را به حرکت وا می دارد که همین امر به سوزاندن کالری ...
 • 22) فواید ورزش با اسکی NordicTrack | کراس فیتنس
  فواید ورزش با اسکی NordicTrack کراس فیتنس فروشنده مجهزترین دستگاه های بدنسازی مناسب زنان و مردان در ایران با قیمت ... ورزشی برای تمام بدن (فول بادی). ماشین اسکی نیاز به حرکت همزمان بازوها و پاها دارد که این کار مصرف کالری را افزایش می دهد.
 • 23) چگونه یک تمرین مناسب با دستگاه الپتیکال ( اسکی فضایی ) داشته ...
  12 جولای 2015 ... شاید در بین تمام دستگاه های بدنسازی ، دستگاه الپتیکال یا همان اسکی ... به تمرینات با الپتیکال، بدن را روی فرم نگه می دارد بلکه جذاب تر استو ...
 • 24) ورزش - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
  ورزش به تمامی گونه‌های فعالیت فیزیکی بدن گفته می‌شود که شرکت کنندگان آن می‌توانند به ... هم اکنون با در نظر گرفتن ورزش‌های تک نفره، صدها رشتهٔ ورزشی وجود دارد. .... تربیت حیوانات اهلی را عملی ساخته و اسب و سگ از نظر فوایدی که در جنگ و سفر و ... برای ورزش‌های سنگین مثل اسکی، ماراتن و ورزش‌های تیمی حداکثر انرژی لازم است که ...
 • 25) آموزش اسکی آلپاین_ski instruct (@amozesh_ski) | Instagram photos ...
  فواید و نکاتی قابل توجه درمورد ورزش اسکی اسکی فواید زیادی برای بدن دارد که می توان به احساس جوانی، شادابی، تقویت قلب و عضلات و غیره اشاره کرد. در این مطلب به  ...
 • 26) فواید اسکی و حقایق قلبی – مرکز تخصصی طب سنتی ایران
  12 ژانويه 2017 ... اسکی فواید زیادی برای بدن دارد که می توان به احساس جوانی، شادابی، تقویت قلب و عضلات و غیره اشاره کرد. در این مطلب به گوشه ای از فواید این ورزش ...
 • 27) اسکی چه خواصی برای اندام دارد؟ - سرزه
  12 ژانويه 2017 ... اسکی فواید زیادی برای بدن دارد که می توان به حس جوانی، شادابی، تقویت قلب و عضلات و غیره اشاره داشت. در این مطلب به گوشه ای از فواید این ورزش ...
 • 28) مقالات - فروش و مشاوره خرید بانی اسپرت
  افرادی که دچار مشکلات عروقی هستند و خون رسانی درستی در بدن آنها انجام نمی شود معمولا دچار گرفتگی عضلات و ورم .... انجام ورزش شطرنج فواید مغزی زیادی به همراه دارد.
 • 29) 10 فایده دویدن بر روی تردمیل - تردمیل پاندا
  24 نوامبر 2016 ... ... گیرد و چه در منزل و بر روی تردمیل برای بدن شما فواید یکسانی دارد. ... پس در اینجا به بررسی 10 فایده از فواید اصلی دویدن بر روی سلامتی می ...
 • 30) فواید صندلی ماساژور و مزایای آن - فروشگاه دلوکس کالا
  با خواندن این مطلب از فواید صندلی ماساژور و مزایای آن اگاه شوید! ... تردمیل های باشگاهی · دوچرخه های باشگاهی · اسکی فضایی های باشگاهی · دستگاه های سیم کش ... به بافت ها، تناسب اندام، ایجاد طراوت و شادابی پوست و تقویت عضلات ماساژ گیرنده دارد. ... و گرفتگی عضلات و شکل نا مناسب ستون فقرات از دیگر فواید ماساژ بدن می باشد.
 • 31) آموزش اسکی آلپاین_ski instruct @amozesh_ski Instagram Profile ...
  فواید و نکاتی قابل توجه درمورد ورزش اسکی اسکی فواید زیادی برای بدن دارد که می توان به احساس جوانی، شادابی، تقویت قلب و عضلات و غیره اشاره کرد. در این مطلب به  ...
 • 32) موز و فواید بینظیره موز برای بدن انسان - آپارات
 • 33) ورزش هوازی چیست و چه تاثیری بر بدن ما دارد؟ | چطور
  نمونه‌های ورزش‌ های هوازی عبارتند از: دستگاه‌های ورزشی هوازی (کاردیو)، رکاب زدن، دویدن، شنا کردن، پیاده‌روی، کلاس‌های ورزشی هوازی، اسکی‌ صحرایی و کیک‌بوکسینگ، ...
 • 34) راهنمای خرید اسکی فضایی | الیا اسپرت - تعمیر تردمیل
  اسكي فضايي (الپتيكال) دستگاهي است كه عضلات بدن را در برابر تمرينات هوازي ... در حقيقت اين دستگاه فوايد بسيار زيادي براي تمرين روزانه قلب و عروق شما دارد.
 • 35) فواید ویتامین D در بدنسازی - مارکتستان
  13 دسامبر 2015 ... ... ویتامین نقش مهمی در سلامت کلی بدن و عملکرد در باشگاه بدنسازی دارد. در ادامه با ما همراه باشید و راه های بدست آوردن این ماده غذایی مفید را یاد بگیرید.
 • 36) ورزش پیلاتس چه فوایدی دارد - ایسنا
  2 نوامبر 2013 ... آیا پیلاتس می‌تواند قدرت بدن را افزایش دهد و انعطاف پذیری را بالا ببرد؟ ... او در رشته‌های بوکس، شیرجه ، اسکی، ژیمناستیک و یوگا فعالیت کرد.
 • 37) ورزش کردن چه فوايدي دارد؟
  پايگاه اينترنتي MNT در اين باره نوشته است: ما همه مي‌دانيم که ورزش براي ما خوب است، اما نمي دانيم ورزش در حقيقت چه کاري بر روي بدن و ذهن ما انجام مي‌دهد. پزشکان ...
 • 38) با ورزش | ورزش آیروبیک و فواید آن
  26 مه 2011 ... ورزش آیروبیک و فواید آن ورزش آیروبیک، ورزش و فعالیتی است که ... پیاده روی، دویدن، شنا، دوچرخه سواری، کوه نوردی، اسکی در مناطق کوهستانی، اسکیت و تنیس. ... هدف و شرایط جسمی فرد، سوابق بیماری و وضعیت جسمانی او نیز بستگی دارد. ... اگر هدف شما کاهش وزن اضافی بدن تان باشد و در شرایط مساعدی هم باشید، می ...
 • 39) رابطه زناشویی چه فوایدی برای بدن دارد ؟ - نت شهر
  1 ژوئن 2015 ... جزئیات برخورد قانونی با زنان بدحجاب در قایق موتوری و جت اسکی در مازندران ... رابطه زناشویی چه فوایدی برای بدن دارد ؟ نت شهر ... بدن زوج هایی که رابطه زناشویی دارند، در مقابل ویروس ها، میکروب ها و سایر عوامل بیماری زا مقاوم تر است.
 • 40) دویدن و فواید آن - ورزش و کاهش وزن
  اگر دویدن طبق روال و برنامه منظمی باشد فواید زیادی را به همراه دارد . ... ﭼﻮن ﻧﻤﯽ ﺗﻮاﻧﯿﺪ ﺑﻪ اﯾﻦ زودی ھﺎ ﺑﺮای رﻓﺘﻦ ﺑﻪ ﻣﻐﺎزه ھﺎ اﺳﮑﯽ ﮐﻨﯿﺪ ﭘﺲ دوﯾﺪن ﺑﮫﺘﺮﯾﻦ ورزش برای سوزاندن ﭼﺮﺑﯽ ﺑﺪن اﺳﺖ.
 • 41) مهم ترین فواید ورزش با دستگاه - اسکی فضایی
  10 سپتامبر 2016 ... برای این مسئله دلائل مختلفی ارائه شده است که مهم ترین آن تمایل بدن به .... بدهید، انجام تمرین به صورت رتمیک فواید ورزش ایروبیک را به همراه دارد.
 • 42) ورزشی - اسكي
  در مـقایسه با دو و شنا که جزء ورزش های مناسب برای سیستم قلبی عروقی بدن محسوب می شوند، شکی ... فواید اسکی کردن تفاوت چندانی با سایر ورزش ها ندارد. ... کـارشـناسـان معتقدند که تفاوت زیادی میان این ورزش و سایر ورزش های هوازی (ایروبیک ) وجود دارد.
 • 43) نقش ورزش در سلامتي انسان - sport
  چه فوايدي از ورزش پياده روي مي توان انتظار داشت؟ بررسي متون و ... زيرا در اثر ورزش، عروقي كه در سطح بدن جريان دارد انبساط يافته و فشار خون سقوط مي كند. ورزش پياده ...
 • 44) دکتر بیژن فروغ - اسکی فضایی
  در ضمن ورزش حساسیت سلول های بدن را نسبت به انسولین افزایش می دهد. ... شدن، پریدن، دویدن و پیچیدن و احتمال آسیب وجود دارد برای خانم های باردار بسیار خطرناکند این ...
 • 45) فواید تردمیل آبی برای بدن - تردمیل جی کی اکسر
  23 نوامبر 2016 ... که البته این تردمیل هنوز به طور کامل رایج نشده و تنها به شکل محدود در برخی مراکز درمانی و ارتوپدی وجود دارد.البته این تردمیل علاوه بر کاربرد درمانی ...
 • 46) فواید استفاده تشک برقی و محصولات حرراتی و گرمایی بر بدن ...
  6 دسامبر 2015 ... بررسی فواید تشک و پتو های برقی گرمایی برای بدن به همره ارزیابی ... زمانی که آن ناحیه از بدن التهاب یا التهاب کمی دارد بسیار موثر است، دراین روش ...
 • 47) آیا مجرد ماندن و نداشتن رابطه جنسی برای بدن ضرر دارد؟ - ایران ناز
  تصاویری دیدنی از اسکی در کویر · طنز جالب عجب زن با مهر و ... پسر شش ساله عجیبی که 30 انگشت دارد! (+تصاویر) ... آیا مجرد ماندن و نداشتن رابطه جنسی برای بدن ضرر دارد؟ نرخ مرگ و میر در ... در زیر به فواید رابطه جنسی اشاره می شود: ۱- بهبود حس ...
 • 48) ده واقعيت درباره ورزش - انجمن جت اسکی جمهوری اسلامی ایران
  فعال بودن از نظر جسمی فواید و مزایای بسیار زیادی برای شما دارد. ... سدریک بریانت روانشناس ورزشی عقیده دارد، "ورزش واکنش تمدد اعصاب در بدن ایجاد خواهد کرد و به ...
 • 49) دوچرخه سواری چه فوایدی برای مغز و بدن دارد؟ - آکا
  14 جولای 2015 ... در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دوچرخه سواری چه فوایدی برای مغز و بدن دارد ؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ورزش ...
 • 50) آموزش اسکی آلپاین_ski instruct (@amozesh_ski) - Instagram(インスタ ...
  آموزش اسکی آلپاین مربی رسمی فدراسیون ⛄پیست اسکی تهران توچال مشاوره خرید .... اسکی فواید زیادی برای بدن دارد که می توان به احساس جوانی، شادابی، تقویت ...
 • 51) قهوه با بدن ما چه می‌کند؟
  5 روز پیش ... قهوه با بدن ما چه می‌کند؟ در عصری زندگی می‌کنیم که قهوه بیش از همیشه محبوبیت دارد. پس بهتر است از اثراتش بر بدنمان مطلع ... فهرستی از فواید قهوه: ۱. جلوگیری از دیابت طبق مطالعات ... آوا دارویت در نمایی از فیلم اسکی باز (عکس) ...
 • 52) ورزش و دیابت
  ورزش، گلوكز و گليكوژن را در داخل ماهيچه هاي بدن مي سوزاند ( اين پديده در صورتي ... تمرينهاي ديگر شامل اسكي ، صحرانوردي ، شنا ، دويدن آرام ، دوچرخه سواري پياده روي و …هستند. فوايد برنامه منظم ورزشي براي افراد ديابتي ... در افراد ديابتي وابسته به انسولين ، تغييرات غلظت قندخون در طول ورزش بستگي زيادي به سطح انسولين خون دارد.
 • 53) :: رابطه جنسی چه فوایدی برای بدن دارد؟ :: » ₪ بوف بوفی ₪ ایرانیان ...
  اما این را هم باید بدانید داشتن رابطه جنسی با همسرتان فواید بسیاری برای بدن شما خوا. ... البته به نظر می‌رسد این نظر نیاز به بررسی بیشتری دارد و ممکن است عوامل دیگری هم بر این ... اسکی باز ایرانی در فنلاند متواری شد و به اردوی تیم ملی بازنگشت.
 • 54) قلب بایگانی - مجیک بادی
  در یوگا سه نوع رژیم غذایی وجود دارد که عبارتند از: راجاسی، تاماسی و ساتویک رژیم .... اسکی فواید بسیاری برای بدن دارد که می توان به احساس جوانی، شادابی، تقویت ...
 • 55) اسکیت‌بورد چه فوایدی دارد؟ - کانون فرهنگی آموزش قلم چی
  5 آگوست 2013 ... ... دارند اما این ورزش مانند تمامی ورزش‌های دیگر فواید خاص خود را برای ذهن و بدن دارد. ... هنگامی که هوا برای اسکی روی آب و موج‌سواری مساعد نبود، از این ...
 • 56) همدان و قابلیت‌های توسعه اسکی - همدان نیوز
  13 فوریه 2017 ... اسکی ازجمله ورزش‌هایی است که فواید زیادی برای بدن دارد. احساس جوانی، شادابی، تقویت قلب و عضلات و همچنین تأثیر در روحیه افراد از مزایای اسکی ...
 • 57) جستجوی عبارت 10 مورد از فواید اسکی برای سلامت - پیوست
  پاو وینت فواید ورزش بر سلامت قلب پاو وینت حاضر، در 64 اسلاید تاثیر ورزش بر ..... اسکی فواید زیادی برای بدن دارد که می توان به احساس جوانی، شاد ، تقویت قلب و ...
 • 58) فواید رابطه جنسی برای بدن خانم ها | Hendevaneh.com
  از طرف دیگر معمولا هر چه عادت ماهانه نظم بیشتری داشته باشد، سلامت عمومی بدن زن نیز ... هم اشاره شد برقراری یک رابطه جنسی سالم تاثیرات مثبتی بر چهره خانم ها دارد.
 • 59) اسکی چه فوایدی برای بدن دارد؟ - وقت غذای خوبه 🙂
  12 ژانويه 2017 ... اسکی فواید زیادی برای بدن دارد که می توان به احساس جوانی، شادابی، تقویت قلب و عضلات و غیره اشاره کرد. در این مطلب به گوشه ای از فواید این ورزش ...
 • 60) فوایدی که ید برای بدن ما دارد - ghand-pahlu
  به گزارش بهداشت نیوز برای افرادی که از سنگ‌های کلیهسنگ کیسه صفرا رنج می‌برند . سلامت میل جنسی چه فوایدی برای بدن شما دارد به این معنا که بدن با سلامت میل ...
 • 61) به خاطر کدام دلایل چربی شکمی از بین نمی رود؟ - آوای سلامت - وزارت ...
  8 ژوئن 2016 ... صفحه اصلی > سبك زندگي سالم > سلامت جسمی > فعالیت بدنی > فواید فعالیت بدنی ... سوزاندن چربی و تمرینات قدرتی برای تمام بدن دارد نه فقط عضلات شکم. ... ها از قبیل شنا و اسکی کلیه عضلات بدن در گیر می شوند) گفته می شود.
 • 62) اسکی فضایی یا الپتیکال - آکابانو
  به گزارش آکابانو: اسکی فضایی (الپتیکال) دستگاهی است که عضلات بدن را در ... در حقیقت این دستگاه فواید بسیار زیادی برای تمرین روزانه قلب و عروق شما دارد.
 • 63) فواید و خواص دوش آب سرد در برنامه روزانه زندگی ما | متمم
  آنچه در ادامه در مورد فواید و خواص دوش آب سرد می‌بینید توسط متمم از منابع مختلفی ... بدن تلاش می‌کند با ارسال خون با اندام‌های حیاتی، آنها را گرم نگه دارد و برآیند تمام این ...
 • 64) کلینیک فیزیوتراپی روژان on Instagram: “فواید شنا در دوران بارداری ...
  Dec 31, 2016 ... #فواید #شنا #هیدروتراپی #ورزش #بارداری #زایمان #فیزیوتراپی #روژان” ... کشیدگی طبیعی و توان ماهیچه‌ها را افزایش می ‌دهد و استقامت عضلات را به همراه دارد. ... آب هم چنین از ورم جلو گیری نموده، بدن را خنک نگه داشته و در ماه های گرم تابستان در ... گرم یا بسیار سرد، سونا، غواصی در عمق و اسکی روی آب نیز خودداری کنید.
 • 65) ماساژ برای نوزاد چه فوایدی دارد؟ - ALBF.ir
  2 فوریه 2017 ... ماساژ برای نوزاد چه فوایدی دارد؟ ماساژ، گردش خون را بهبود می بخشد که این امر باعث شاداب شدن پوست کودک می شود. ماساژ سیستم ایمنی بدن را نیز ...
 • 66) 10 فایده ورزش اسکی | تبلیغات مطبوعاتی
  11 ژانويه 2017 ... اسکی فواید زیادی برای بدن دارد که می توان به احساس جوانی، شادابی، تقویت قلب و عضلات و غیره اشاره کرد. در این مطلب به گوشه ای از فواید این ورزش ...
 • 67) amozesh_ski • Find out آموزش اسکی آلپاین_ski instruct ...
  12 مه 2017 ... Explore latest images taken by آموزش اسکی آلپاین_ski instruct ( @amozesh_ski ). Browse latest medias from @amozesh_ski and share them ...
 • 68) ایروبیک - باشگاه تناسب اندام هیمو جیم
  در شرایطی که سرعت و شدت تمرین قابل تحمل است و نیاز بدن به استفاده از ... دو، شنا، دوچرخه سواری، کوه نوردی پله ای، اسکی در مناطق کوهستانی، اسکیت، انواع کلاسهای رقص .... همچنین مفرح بودن این رشته به همراه فواید زیادی که برای کاهش وزن دارد آن را به  ...
 • 69) فواید مهم ورزش بر بدن انسان - آسمونی
  important benefits of exercise on body فواید مهم ورزش بر بدن انسان ... ورزش و تمرینات بدنی شادابی انسان و احساس جوانی و قدرت را بدنبال دارد. ورزش موجب می شود تا ...
 • 70) دانلود اسکی
  سه نوع ورزشی که در بالا به آنها اشاره کردیم، می توانند عملکرد بدن را در حد مطلوب نگه داشته و کارشناسان معتقدند که تفاوت زیادی میان این ورزش و سایر ورزشهای هوازی ( ایروبیک) وجود دارد. در هنگام ... فواید اسکی کردن تفاوت چندانی با سایر ورزش ها ندارد.
 • 71) سرطان مثانه چیست؟ علائم، تشخیص و درمان آن - اسیدی شدن بدن و ارتباط ...
  اسکی فواید زیادی برای بدن دارد که می توان به احساس جوانی، شادابی، تقویت قلب و عضلات و غیره اشاره کرد. در این مطلب به گوشه ای از فواید این ورزش زمستانی اشاره می  ...
 • 72) آموزش اسکی آلپاین_ski instruct @amozesh_ski Instagram photos ...
  فواید و نکاتی قابل توجه درمورد ورزش اسکی اسکی فواید زیادی برای بدن دارد که می توان به احساس جوانی، شادابی، تقویت قلب و عضلات و غیره اشاره کرد. در این مطلب به  ...
 • 73) الیت | زعفران و فواید بی شمار آن
  17 مه 2016 ... آهن که از اجزای مفید بدن است،به مقدار فراوانی در زعفران وجود دارد وخون برای تشکیل هموگلوبین و سلول های قرمز خون به آن احتیاج دارد.
 • 74) فواید شنا برای حفظ سلامت مغز - onvansho
  فواید شنا برای حفظ سلامت مغز ورزش زندگی سالم سلامت نیوز ... ورزشتندرستی article tebyan net اسکی فواید زیادی برای بدن دارد روی برای سلامت زیادی در حفظ سلامت ...
 • 75) سلامت و ورزش | حقایقی درباره بیماری های خودایمنی
  اسکی فواید زیادی برای بدن دارد که می توان به احساس جوانی، شادابی، تقویت قلب و عضلات و غیره اشاره کرد. در این مطلب به گوشه ای از فواید این ورزش زمستانی اشاره می  ...
 • 76) پدر ورزش ایروبیک: بدن انسان ظرفیت 120 سال عمر را دارد! - وبگردی
  پدر ورزش ایروبیک: بدن انسان ظرفیت 120 سال عمر را دارد! ... 45 دقیقه‌ای ایروبیک در هفته‌، فواید بیشتر خواهند شد، حدودا 65 درصد احتمال این مرگ و میرها کاهش خواهد یافت. ... 50 ورزش مفید عبارتند از : اسکی، شنا، پیاده روی سریع، دوچرخه‌سواری و پیاده روی.
 • 77) فروشگاه اینترنتی تردمیل - فواید ورزش با شیب تردمیل
  فروشگاه اینترنتی تردمیل - فواید ورزش با شیب تردمیل - تردمیل ، خرید ... زیادی دارد؛ ورزشکار می تواند توسط این اطلاعات مفید در طی تمرین از وضعیت عمومی بدن خود  ...
 • 78) جدید ترین خبر های ورزشی - معرفی ورزش اسکی
  1 دسامبر 2015 ... سه نوع ورزشی که در بالا به آنها اشاره کردیم، می توانند عـملکرد بـدن را در حد مطـلوب نـگه دارند و ... معتقدند که تفاوت زیادی میان این ورزش و سایر ورزش های هوازی ( ایروبیک) وجود دارد. ... فواید اسکی کردن تفاوت چندانی با سایر ورزش ها ندارد.
 • 79) ضرب‌المثل‌های آذربایجانی - ویکی‌گفتاورد
  «حریص دايم در غم است، هرچه دارد پندارد کم است». آخار سویا گئدسه، آخار ..... باشدا عاقیل اولماسا بدن عذابدا اولار. ...... مئردار اسکی اود دوتماز(مال پوخون ائلدئرئم وورماز).
 • 80) آزمایشگاه اریترون
  24 ژانويه 2017 ... تغییرات بدن در دوران بارداری ممکن است موجب درد مفاصل، کمردرد، پشت درد، مشکلات ... زایمان مشابه با دویدن در دوی ماراتن است؛ به استقامت، اراده و توجه نیاز دارد. ... علاوه بر فواید جسمانی، این روش ها موجب کاهش ترس و هیجان، از بین بردن ... ورزشهایی مانند تنیس، اسکی، کوهنوردی، اسب سواری، ورزش های پرتابی، شیرجه، ...
 • 81) TabrizmounT - فواید ورزش
  5 آوريل 2010 ... ورزش موجب استحکام و سلامتی مفاصل بدن می گردد و میزان مقاومت آنها را در ... ورزش و تمرینات بدنی شادابی انسان و احساس جوانی و قدرت را به دنبال دارد .
 • 82) Orchid Inshape | بدن انسان ظرفیت 120 سال عمر دارد
  22 آوريل 2013 ... پدر ورزش ایروبیک: بدن انسان ظرفیت 120 سال عمر را دارد! ... 45 دقیقه یا انجام چهار جلسه 45 دقیقه‌ای ایروبیک در هفته‌، فواید بیشتر خواهند شد، حدودا ... پنج ورزش مفید عبارتند از : اسکی، شنا، پیاده روی سریع، دوچرخه‌سواری و پیاده روی.
 • 83) ورزش قدرتی چه فوایدی برای بدن دارد؟ - پارسی خون
  1 مه 2017 ... می دانید که این ورزش های قدرتي چه فوايدي براي شما دارد؟ .... اردیبهشت 1396 عکاس: هادی هیربدوش بی تعادل اما توانمند اسکی یکی از ورزش ها و تفریحات ...
 • 84) پنجوی برهان - قابل توجه اسکی دوستان! شما ممکن است فکر کنيد ...
  ولي بايد بدانيد که اسکي يکي از قديمي ترين طرق مسافرت بود که بشر شناخت. ... در حقيقت، شهر «مورگدال» در اين کشوربه عنوان «مهد ورزش اسکي» شهرت دارد، زيرا اين منطقه براي ... یکی از مزایای شایان ذکر این ورزش بهبود و ارتقای سیستم قلبی- عروقی بدن است. ... یکی دیگر از فواید اسکی افزایش HDL و یا همان کلسترول خوب خون است.
 • 85) 10 منفعت ورزش اسکی برای سالمی | بدنسازی مردان
  17 مه 2017 ... اسکی فواید متعددی برای بدن دارااست که می شود به شم جوانی , شادابی , تقویت ... تاثیر قابل مشاهده ای روی تندستی افراد در بین 60 تا 76 سال دارد .
 • 86) 10 فایده ورزش اسکی برای سلامتی - محبوب ها
  18 ژوئن 2017 ... سلامت نیوز: اسکی فواید زیادی برای بدن دارد که می توان به احساس جوانی، شادابی، تقویت قلب و عضلات و غیره اشاره کرد. در این مطلب به گوشه ای از ...
 • 87) نتایج جستجو برای عبارت فواید لاکتوکر - خبرخون
  خوردن کاهو برای بدن فواید بسیاری دارد که در این گزارش با فواید آن آشنا می شود. ... 10فایده ورزش اسکی برای سلامتیاسکی به عنوان یک ورزش، برای نخستین بار در ...
 • 88) پیاده روی و فواید آن - فروشگاه اینترنتی اسپرت گوگل
  29 ژانويه 2017 ... پیاده روی ورزشی است که آثار مثبتی بر بدن دارد و در طولانی مدت فواید چشمگیر آن نمایان می شود. پیاده روی سبب بهتر شدن سطح روحیه افراد شده و ...
 • 89) سلامت و ورزش | حقایقی درباره بیماری های خودایمنی
  اسکی فواید زیادی برای بدن دارد که می توان به احساس جوانی، شادابی، تقویت قلب و عضلات و غیره اشاره کرد. در این مطلب به گوشه ای از فواید این ورزش زمستانی اشاره می  ...
 • 90) رشته رزمی سوپر ساباکی(کای کان دو) دماوند - دویدن و فواید ان...کاهش وزن ...
  1) کاهش وزن – از نظر سوزاندن کالری در دقیقه ، دویدن پس از اسکی. استقامتی در جایگاه دوم قرار ... بدن افزایش و در عین حال LDL ( نوع بد) را کاهش می دهد . این کار می ... کردن فواید بسیاری دارد و شما می توانید با انجام آن فواید زیادی برای بدنتان کسب. کنید.
 • 91) پیدا و پنهان ورزش - روزنامه جام جم
  از سوی دیگر، فعالیت بدنی و ورزش علاوه بر فوایدی که دارد، خطرات و آسیب‌هایی را نیز در پی دارد. ... به‌عنوان مثال گرم کردن بدن پیش از شروع ورزش انجام حرکات ورزشی تا حد ... بیشتر ورزشکاران فوتبال، هاکی، ژیمناستیک، اسکی، تخته اسکی و والیبال ...
 • 92) نژادیا خوش اومدی ... به وب ورزشی مصلی
  6 ا کتبر 2016 ... اسکی فواید زیادی برای بدن دارد که می توان به احساس جوانی، شادابی، تقویت قلب و عضلات و غیره اشاره کرد. در این مطلب به گوشه ای از فواید این ورزش ...
 • 93) page12685 - آی تی ایران
  ورزشکار در حالی که اسکی مخصوص به پا دارد به وسیله وسایل آبی موتوری با .... شناکردن فواید بسیاری برای اعضای بدن دارد و جزو ورزش های مهم محسوب می‌شود شنا در ...
 • 94) پیلاتس ورزشی برای تقویت مغز و لاغری - jafam his
  تمرین‌های پیلاتس روی پیشرفت انعطاف و قدرت در تمام اندام‌‌های بدن تمرکز دارد. ... او با ورزش‌‌هایی از قبیل یوگا، ژیمناستیک، اسکی، دفاع شخصی، باله، بندبازی و وزنه‌برداری آشنایی ... یکی از فواید پیلاتس، برقراری استقامت و هماهنگی بین عضلات است.
 • 95) 10 سود ورزش اسکي براي سلامتي - آتشفشان سانتوريني يونان
  http://article.tebyan.net/346835/10-فایده-ورزش-اسکی-برای-سلامتی 11 ژانويه 2017 … اسکی فواید زیادی برای بدن دارد که می توان به احساس جوانی، شادابی، تقویت ...
 • 96) بازی آنلاین ورزشی اسکی کوهستانی
  بازی اسکی کوهستانی - بازی آنلاین اسکی کوهستانی بازی آنلاین. ... مزایا شناکردن فواید بسیاری برای اعضای بدن دارد و جزو ورزش های مهم محسوب می‌شود شنا در تثبیت ...
 • 97) Ettelaat International
  ورزش اسکی از آن دست رشته‌هایی است که علاقه‌مندان خاص خود را دارد و در شهری مانند همدان که ... آزادیان گفت: افرادی که بدن آنها از سلامتی بالایی برخوردار باشد، قادرند تا علائم ... وي افزود: فواید اسکی به اندازه‌اي بالاست که به راحتی می‌تواند اعتماد به نفس و ...
 • 98) اشنایی با فواید جادویی ورزش در دوران بارداری - باشگاه مادران
  تغییرات بدن در طی دوران بارداری، سبب درد هایی در کمر، مفاصل ، پشت و بروز مشکلاتی ... تجربه ی لحظه ای که هم زمان با احساس نگرانی و اضطراب را همراه دارد. ... غواصی زیر آب، اسب سواری، اسکی روی سطح شیب دار، اسکی روی آب، اسکی روی برف، تنیس، ...
 • 99) فایده ورزش اسکی برای سلامتی - رویکرد ۲۴
  11 ژانويه 2017 ... اسکی فواید زیادی برای بدن دارد که می توان به احساس جوانی، شادابی، تقویت قلب و عضلات و غیره اشاره کرد. در این مطلب به گوشه ای از فواید این...
 • 100) مقالات | Skihameda - هیئت اسکی استان همدان
  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، آماده سازی نادرست بدن یکی از .... راهی مفید برای درمان و جلوگیری از بیماری های قلبی به شمار می آید فواید دیگری هم دارد.