افزایش تمرکز در محل کار با استفاده از قانون ۲ دقیقه

افزایش تمرکز در محل کار با استفاده از قانون ۲ دقیقه
امتیاز بدهید

شخصی که بر روی کارش تمرکز میکند و با استفاده از تمرکز بر روی انجام کارهایش کنترل کامل دارد قطعاً آینده درخشانی دارد و این را میتوان در افرادی همانند بیل گیتس دید.تمرکز در محل کار مهم ترین اصل برای رسیدن به هدف میباشد و هر شخصی که بخواهد به هدف مورد نظرش برسد نیازمند تمرکز کافی بر روی هدف و کارش است.

احتمالا شما هم موافقید که مولتی تسکینگ اشتباه است و کارآیی شما را کاهش می دهد، اما گاه ناخودآگاه به سمت انجام چندین کار بطور همزمان سوق داده می شویم.

گاه پیش می آید که در میانه برنامه ریزی برای یک پروژه کاری، ناگهان به خاطر می آورید که خرید هدیه ای که چند روز پیش در مغازه ای دیده اید تا چه حد می تواند مادرتان را شاد کند.
بعد احتمالا از کار برنامه ریزی دست می کشید و شروع می کنید به مقایسه قیمت ها در فروشگاه های آنلاین و شاید در نهایت هم از خرید آن منصرف شوید. سپس ۱۵ دقیقه زمان نیاز دارید تا به خاطر آورید مشغول انجام چه کاری بودید و کار را از کجا باید دنبال کنید.
همه ما چنین وضعیتی را تجربه کرده ایم و می پذیریم که می تواند کارآیی ما را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.
اما کارشناسان برای غلبه بر چنین موقعیتی راهکاری دو قسمتی ارایه داده اند. برای آشنایی با این راهکار با تک شات همراه باشید. امیدواریم این توصیه کارشناسان بتواند به نظم بخشیدن به ذهن ما در محل کار کمک کند.
اگر انجام کار کمتر از دو دقیقه زمان می برد، همان لحظه انجامش دهید
انجام بسیاری از کارهایی که ناگهان به ذهن ما خطور می کنند زمان زیادی نیاز ندارد:مثلا ارسال پاسخ یک دوست و تایید قرار ملاقاتی که با هم دارید، شستن قاشقی که استفاده کرده اید، یا تهیه پرینت برای کلاسی که عصر باید در آن شرکت کنید.
وقتی چنین مواردی پیش می آید، کاری که آن لحظه مشغول انجامش هستید را متوقف کنید و کاری که به ذهنتان رسیده را انجام دهید. در غیر اینصورت، فکر انجام آن فضایی را در ذهن شما اشغال می کند که به انبوهی از کارهای انجام نشده که در ذهنتان دارید افزوده خواهد شد. اگر انجام کاری کمتر از دو دقیقه زمان می برد، چرا همین الان انجامش ندهید؟
البته در خصوص این قانون استثنائاتی هم وجود دارد. مثلا اگر در حال صحبت با شخصی هستید، قطعا بی ادبی خواهد بود اگر به طرف مقابل بگویید:”یک لحظه صبر کن، من باید قرارم را با دوستم برای امشب تایید کنم”و بعد طرف را تنها بگذارید و به سراغ موبایلتان بروید. یا زمانی که مشغول رانندگی هستید، قویاً توصیه می کنیم که تمام تمرکز خود را بر روی مسیر و رانندگی خود قرار دهید.
بسیار واضح است تمام اموری که ناگهان به ذهن ما خطور می کنند در عرض ۱۲۰ ثانیه قابل انجام نیستند. در این موارد باید راهکار دوم را به کار بندید.
اگر انجام کار بیش از دو دقیقه زمان می برد، آن را جایی یادداشت کنید تا در فرصت مناسب انجامش دهید
فرض کنید ناگهان به یاد می آورید که باید برای چند هفته آینده پست هایی که لازم است در شبکه اجتماعی بخش مربوط به اداره خود قرار دهید را تهیه کنید. قطعا این کار بیش از چند دقیقه زمان نیاز خواهد داشت، بنابراین عاقلانه به نظر نمی رسد که کاری که در حال حاضر مشغول آن هستید را متوقف کنید و به سراغ آن بروید.
اما در عین حال نمی خواهید انجام آن را فراموش کنید. پس در جایی که مطمئن هستید بعداً چک خواهید کرد یادداشتی برای خود بگذارید. گاهی این یادداشت را در دفترچه خود می نویسید و اگر خیلی ضروری باشد، بد نیست با حروف بزرگ آن را بر روی کاغذ یادداشت چسبی بنویسید و آن را گوشه مانیتور خود بچسبانید.
اگر امکان انجام کاری در لحظه وجود ندارد، بهتر است آن را از ذهن خود پاک کنید و برای به یادآوری تمام کارهای ریز و درشتی که باید در آن روز یا فردا یا چند روز آینده انجام شوند بیش از حد به خود فشار نیاورید. آن را در فهرست اموری که باید انجام شوند قرار دهید.
باز هم تکرار می کنیم که قطعا در طول روز خیلی گرفتارید و تمایل دارید که امور بیشتری را در صورت امکان به انجام برسانید. اما به جای آنکه اجازه دهید ذهنتان مرتب از موضوعی به موضوع دیگر بپرد، راه بهتر را انتخاب کنید.

منبع : الو دکتر

در این مورد بیشتر بخوانید …


مطالب مرتبط از وب

سلب مسئوليت: اطلاعات زير به صورت لحظه ای و بدون دخالت عامل انسانی، از موتورهای جستجو استخراج شده اند، درج در سايت به منزله تاييد محتوای آنها نيست.
 • 1) استفاده از قانون دو دقیقه، برای افزایش تمرکز در محل کار - برترین ها
  8 ژانويه 2017 ... برای آشنایی با این راهکار با تک شات همراه باشید. امیدواریم این ... برای افزایش تمرکز در محل کار، از قانون دو دقیقه استفاده کنید. اگر انجام کار کمتر ...
 • 2) از قانون دو دقیقه، برای افزایش تمرکز در محل کار استفاده کنید
  8 ژانويه 2017 ... اگر انجام کاری کمتر از دو دقیقه زمان می برد، چرا همین الان انجامش ندهید؟ البته در خصوص این قانون استثنائاتی هم وجود دارد. مثلا اگر در حال صحبت با ...
 • 3) استفاده از قانون دو دقیقه برای افزایش تمرکز در محل کار
  تمرین افزایش تمرکز ذهن با فایل صوتی بتا با درود فراوان خدمت شما دوست عزیز و دوست داشتنی ذهن۲۰۱۷ . شما با این فایل صوتی ارزشمند می تونین مثل میلیون ها نفر در ...
 • 4) استفاده از قانون دو دقیقه، برای افزایش تمرکز در محل کار - زنده باد ولایت
  استفاده از قانون دو دقیقه، برای افزایش تمرکز در محل کار - استفاده از قانون دو ... یک دوست و تایید قرار ملاقاتی که با هم دارید، شستن قاشقی که استفاده کرده اید، یا ...
 • 5) افزایش تمرکز در محل کار با استفاده از قانون 2 دقیقه - جوان ایرانی ...
  12 ژانويه 2017 ... افزایش تمرکز در محل کار با استفاده از قانون 2 دقیقه. سرویس سلامت جوان ایرانی به نقل از دکتر سلام: شخصی که بر روی کارش تمرکز میکند و با ...
 • 6) افزایش تمرکز در محل کار با استفاده از قانون 2 دقیقه – مرکز تخصصی ...
  11 ژانويه 2017 ... شخصی که بر روی کارش تمرکز میکند و با استفاده از تمرکز بر روی انجام کارهایش کنترل کامل دارد قطعاً آینده درخشانی دارد و این را میتوان در افرادی ...
 • 7) افزایش تمرکز در محل کار با استفاده از قانون 2 دقیقه - اخبار جدید لحظه ...
  شخصی که بر روی کارش تمرکز میکند و با استفاده از تمرکز بر روی انجام کارهایش کنترل کامل دارد قطعاً آینده درخشانی دارد و این را میتوان در افرادی همانند بیل گی.
 • 8) 15 توصیه اثربخش برای افزایش بهره وری در محل کار - شرکت مهرانفو
  افزایش بهره وری در محل کار نیاز به دانش و علم خاصی ندارد، اما بدون شک شخص باید ... توسط خودتان ایجاد شده می تواند با افزایش تمرکز به شما در دستیابی به اهدافتان کمک کند. ... هایی که در محل کار در اختیارتان قرار دارد، از "قانون دو دقیقه" استفاده کنید.
 • 9) ۲۳ راهکار مفید برای افزایش بهره‌وری و کارایی - Taskulu
  استفاده از تکنیک‌های بهره‌وری و مدیریت زمان، شما رو در مسیر درست نگه می‌داره. با ... خیلی سخته وقتی گوشیتون هر چند دقیقه یک بار سروصدا می‌کنه روی چیزی تمرکز کنین. ... ۲. از نه گفتن نترسین. این یک نکته استاندارد بهره‌وریه، ولی اینکه تکرار می‌شه ... ممکنه در نهایت مهلت تحویل کار رو از دست بدین، و با وجود نیات خوبی که دارین ، در ...
 • 10) خالی کردن ذهن تنها در 15 دقیقه (افزایش قدرت ذهنی) – یک تجربه
  9 فوریه 2012 ... این روش چگونه کار میکند – با افزایش RAM ذهن ... ۲- هرچیزی که به ذهنتون میرسه رو بنویسید: وقتی میگم هر چیزی دقیقا یعنی هر ... می خوام یک کاری رو شروع کنم که نیاز به تمرکز داره، استفاده می کنم. ... نداره،فقط ذهنتون درگیر میکنه، مثلا توی جلسه ،توی محل کار یادتون میاد که ..... مهمترین موضوع در قانون جذب باور هست.
 • 11) ۱۵ راه برای افزایش تمرکز | دیجی‌کالا مگ
  8 نوامبر 2015 ... تمرکز نداشتن روی هر کاری که در حال انجام‌اش هستیم باعث می‌شود بازدهی ما تحلیل برود و به ... ۲. مدیتیشن کنید. انجام مدیتیشن نیاز به تمرکز فراوان دارد. هر بار که این کار را تکرار ... با تمرین، قدرت تمرکز ذهن‌تان را افزایش بدهید ... «قانون ۲۰-۲۰-۲۰ » را فراموش نکنید: بعد از ۲۰ دقیقه کار (تمرکز روی مانیتور)، به مدت ۲۰ ...
 • 12) چگونه تمرکز حواس داشته باشیم ؟ سارا حمیدی- آموزش تمرکز و تفکر
  10 سپتامبر 2017 ... در مقالات قبل در مورد روش‌های افزایش تمرکز با استفاده از تکنیک‌های متفاوتی صحبت کردیم. ... به شما می‌گوید که ماشین خراب است و امروز باید با تاکسی به محل کار خود بروید. ... ۶- در ابتدا به مدت ۲ دقیقه با تمرین شماره ۵ شروع کنید.
 • 13) ۱۰ راه برای بالا بردن تمرکز در محل کار شلوغ - فردا
  14 مه 2016 ... تمرکز در اصل یک مهارت فردی‌ست که با تمرین می‌توان بدست آورد ... صندلی مناسب نیست از یک کوسن کوچک برای راحت‌تر بودن استفاده کنید. ... ۱۰ راه برای بالا بردن تمرکز در محل کار شلوغ. ۲.نظم. میز کارتان را بنا به خواست و ... محققان می‌گویند تقریبا ۱۵ دقیقه طول می‌کشد تا هر شخص به تمرکز عمیق در موضوعی برسد.
 • 14) چگونه کارایی روزانه‌ام را نابود کنم یا کاهش دهم؟ | متمم
  اما با این وجود، ما کارهای زیادی انجام می‌دهیم که کارایی روزانه ما را کاهش می‌دهند یا حتی کاملاً ... معمولاً تمرکز ما، پس از حضور در شبکه‌های اجتماعی و خروج از آنها، تا چند دقیقه هم به دلیل ... موبایل و نقش آن در کاهش کارایی - متمم - محل توسعه مهارتهای من ... یکی از نخستین روش‌هایی که برای افزایش کارایی مد نظر قرار می‌دهیم، «کمتر خوابیدن» است.
 • 15) ﺑﯿﻦ ﻫﻤﺎﻫﻨﮕﯽ آزﻣﻮن از اﺳﺘﻔﺎده ﺑﺎ ﮐﺎر اﻧﺠﺎم ﺳﺮﻋﺖ و ﺧﻄﺎ ﺗ
  ﮐﺎر. ﺑﺎ. اﺳﺘﻔﺎده. از. آزﻣﻮن. ﻫﻤﺎﻫﻨﮕﯽ. ﺑﯿﻦ. دو. دﺳﺖ. اﺣﺴﺎن ..ا. ﺣﺒﯿﺒﯽ. 1،. ﺣﺒﯿﺐ. اﷲ. دﻫﻘﺎن. 2،. ﺳﯿﻨﺎ ... ﺑﺮ اﺳﺎس ﻧﺘﺎﯾﺞ اﯾﻦ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ ﺑﺎ اﻓﺰاﯾﺶ ﺗﺮاز ﻓﺸﺎر ﺻﺪا، ﺳﺮﻋﺖ اﻧﺠﺎم ﮐﺎر و ﺧﻄﺎي ﻓﺮد اﻓﺰاﯾﺶ ﯾﺎﻓﺖ و در ... ﺗﻌﺪاد ﺧﻄﺎ ، ﺗﺼﺎدﻓﺎت و ﺳﻮاﻧﺢ، ﮐﺎﻫﺶ ﺗﻤﺮﮐﺰ، ﺣﺎﻓﻈـﻪ و .... دﻗﯿﻘﻪ ﻣﻮاﺟﻬﻪ. ﺑﺎ ﺻﺪا،. 3. ﺑﺎر آزﻣﻮن ﻫﻤﺎﻫﻨﮕﯽ ﺑـﯿﻦ دو دﺳـﺖ را اﻧﺠـﺎم. داد. ﺑﺎر اول در زﻣﺎن ﺻﻔﺮ ﯾﻌﻨﯽ ﻗﺒﻞ از ﻫﯿﭻ ... ﻣﺤﻞ اﯾﺘﻘﺮار آزﻣﻮدﻧﯽ ﺑـﻪ ﻫﻨﮕـﺎم ﻣﺪاﺧﻠـﻪ ﺑـﺎ ﺗـﺮاز ﻓﺸـﺎرﻫﺎي.
 • 16) 6 راه برای هوشیاری و حفظ تمرکز و انرژی در محیط کار (بدون نیاز به ...
  19 آوريل 2017 ... اما برای سود بردن از این مساله حتما لازم نیست محل کار خود را ترک کنید. ... وقفه‌های پیاپی با قانون 20-20-20 را امتحان کنید: هر 20 دقیقه، چشمانتان را از صفحه دور ... نوشتن مطالبی که از قدرت خلاقیت شما به شکل جدید و خارج از رویه معمول استفاده می‌کند ... با تعدیل حساب شده، خواهید دید که میزان انرژی و تمرکزتان افزایش ...
 • 17) مدیتیشن چیست و چگونه مدیتیشن کنیم | | سایت پزشکان بدون مرز
  در حالت عادی آگاهی مملو از زباله است,درست مانند آينه ای که با غبار. ... اين مديتيشن پزشکي کمک مي کند که بعد از قطع استفاده از قرص هاي ضد بارداري عادت ... بعد از ۲ يا ۳ دقيقه سرعت را بالاتر برده و به هر چرخه ۱ ثانيه وقت بدهيد که براي هر دفعه ... از هماهنگي جهان و کائنات است هر کاري با عشق و تمرکز کامل انجام مي شود و مهمترين چيز هنگام ...
 • 18) 64 تکنیک برای یادگیری سریع‌تر، بهتر و عمیق‌تر - عصرایران
  6 آوريل 2009 ... با به‌کارگیری 64 روشی که در ذیل شرح داده شده می‌توانید میزان ... این کار موجب افزایش جریان خون شده و یادگیری و تمرکز را افزایش می‌دهد. ... برای این منظور، به ازای هر 90 دقیقه مطالعه، 20 دقیقه استراحت داشته باشید. ... استفاده از سمبل و نمادها باعث خلاصه‌برداری سریعتر و یادگیری .... 55- از قانون 80 به 20 پیروی کنید.
 • 19) 5 راهکار طلایی
  ... زندگی و کار. تغییرات در زندگی و اکر از نحوه نگرش شما به مسایل و برخوردتان با آنها تعیین .... به عنوان مثال کارهای دفتر ) محل کار ( و کارهای شخصی . و پس همه کارها.
 • 20) غول چراغ شخصی خودتان • چگونه قانون جذب را در زندگی خودمان عملیاتی و ...
  برای اینکه قانون جذب را با تمام پوست و گوشت و استخوانمان بفهمیم باید به سراغ ... این خاصیت یعنی شفاف سازی مسائل و افزایش تمرکز روی خواسته ها در روش مستند .... در روش تجسم نمایی آرزو در ذهن ما از این اصل استفاده می کنیم که:" اگر یک فکر .... در این دفتر بنویسید و آن را در جای پاکیزه و مقدسی از خانه یا محل کار خود نگه دارید.
 • 21) مراقبه و تاثیر آن بر ذهن - Sputnik Afghanistan - اسپوتنیک افغانستان
  21 فوریه 2017 ... شاید دو دقیقه مراقبه تأثیر قابل توجهی نداشته باشد، اما این کار را به یک ... مراقبه‌ی تمرکزی زمانی است که شما روی یک چیز خاص تمرکز می‌کنید، مثلا روی ... دانشمندان با استفاده از فناوری‌های جدید نظیر اف‌ ام‌ آر‌ آی (fMRI)، اطلاعات .... مراقبه با افزایش میزان ماده‌ی خاکستری مغز در هیپوکمپوس و بخش‌های قدامی مغز مرتبط است.
 • 22) زمین‌لرزه - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
  مقدار بزرگی یک زلزله متناسب با انرژی آزاد شده زلزله است. ... ۳.۱ انواع گسل زلزله; ۳. ۲ زمین لرزه‌های دور از مرزهای صفحه‌ها; ۳.۳ کانون-کم عمق و کانون-عمیق ... یکی از کارهای مهم آن است که خود را آماده کنیم تا در صورت وقوع زلزله، بدانیم باید چه کار کنیم. ... لرزه زیر ۳۰ ثانیه است اما برای زلزله‌های شدیدتر این زمان می‌تواند به چند دقیقه نیز برسد.
 • 23) فایل صوتی ۲۱۰ دقیقه‌ای اتیکت - روزنوشته های محمدرضا شعبانعلی
  مدیران آموزش دیده در محیط کار مورد استفاده قرار می‌دهند. کارمندان جوان با استفاده از آنها می‌کوشند موقعیت شغلی خود را سریع‌تر ارتقا دهند و دوستان و ..... اون فایل ۵ دقیقه ای واقعا جالب بود،از سر فصل ها فهمیدم واقعا برای من مفید هست . ... آبان ۲۵, ۱۳۹۳ در ۲:۰۵ ب . .... و با صدای دستگاه ها و صحبت با دوستانمون، نظم و تمرکز اون کلاس رو به هم نزنیم.
 • 24) چگونه برنامه منظم استراحت برای افزایش بازده کاری خود داشته باشیم ...
  8 فوریه 2015 ... در ادامه روش‌هایی را برای استراحت طی یک روز کاری با هم بررسی می‌کنیم. ... استراحت‌های ذهنی واقعا کمک می‌کنند تا تمرکز شما روی کار افزایش یابد ... مغز ما دو حالت دارد: حالت متمرکز که ما زمانی از آن استفاده می‌کنیم که می‌خواهیم چیز ... تایمر خود را برای 25 دقیقه تنظیم کنید و زمانی که 25 دقیقه کاری شما به اتمام رسید، یک ...
 • 25) ۸ تکنیک برای افزایش تمرکز؛ شما، کارتان و دیگر هیچ(قسمت دوم ...
  8 آوريل 2016 ... در واقع روش‌های زیر نمونه‌هایی موفق است که تا به حال مورد استفاده ... زمانی را برای مقابله با نگرانی ها کنار بگذارید: بسیاری از ما با مشکل ... سعی کنید از زمان های مرده مانند مسیر رفت و آمد به محل کار، انتظار در یک ... تکنیک ۲: «کرختی عنکبوت» ... مدت ۴۵ دقیقه بر روی کار خود تمرکز کامل داشته باشید، می توانید برای ...
 • 26) پرسشهای رایج - بیت‌کوین - Bitcoin.org
  آیا بیت‌کوین برای انجام فعالیت‌های غیرقانونی قابل استفاده است؟ ... این اولین شبکه پرداخت نقطه به نقطه تمرکز زدایی شده است که توسط کاربرانش ... از آن موقع این جامعه بطور نمایی با توسعه دهندگان بسیاری که روی بیت کوین کار می کنند، رشد کرده است .... با افزایش ترافیک، ممکن است تعداد بیشتری از کاربران بیت کوینی از ...
 • 27) راهکارهای حفظ تمرکز و شادابی در محل کار - نمناک
  محل کار و شادابی در محل کار و تمرکز در محل کار و نکته های جالب در محل کار را در ... دارند، اما با رعایت برخی نکات می توان کارایی را در این مدت افزایش داد و تمرکز را به ... فرمول جادویی کار کردن به مدت 52 دقیقه و استراحت به مدت 17 دقیقه است. ... البته استفاده از این مواد نیز باعث خواهد شد که در طول روز ویتامین سی کافی به دست آورید.
 • 28) روش هایی برای مدیریت زمان | HamidReza Obari | Pulse | LinkedIn
  29 ژانويه 2015 ... بنابرین با تمرکز می توانید زمان انجام هر کار را به حداقل برسانید. ... کنند چندین کار را بطور همزمان انجام دهند و این نه تنها سرعت انجام کارها را افزایش نمی ... بر روی میز کار باقی نماند و پس از استفاده آنرا به محل خود برگردانید. ... منظور ما از قطعات بزرگ زمان ، 60-120 دقیقه زمان است که در بین آن هیچ وقفه و توقفی نباشد.
 • 29) ۱۰ جمله‌ای که افراد باهوش در محل کار هرگز نمی‌گویند | چطور
  همچنین می‌خواهیم نحوه برخورد در محیط کار را با هم بررسی کنیم. ... حرف‌هایی هست که شما هرگز نباید در محل کار، آنها را به زبان بیاورید. .... فقط یک دقیقه طول می‌کشه! .... میتونم بگم متاسفم که فقط بلدیم از برگردان جملات غربی ها استفاده کنیم ، صدها بار .... افزایش توانایی های شخصی ضروری است همانند مطالعه ، دوره های آموزشی ، کار با افراد ...
 • 30) روش های تقویت تمرکز حواس و جلوگیری از حواس پرتی - تبیان
  تمرکز هر شخص به نسبت کاهش عوامل حواس پرتی او افزایش می یابد و بنا به ... لذا حواس پرتی؛ یعنی خارج شدن از روند مطالعه یا جریان کاری و فرو رفتن در افکار و تخیلات ... که یک انسان می تواند در محل پر سرو صدا و نا آرامی با تمرکز و توجه کافی مطالعه کند. ... و کلید اساسی تمرکز حواس استفاده از روش هایی است که باعث تقویت و پرورش ...
 • 31) چگونه تمرکز حواس داشته باشیم ؟ راه‌کارهایی برای مترجمان، آزادکارها و ...
  20 آگوست 2017 ... به صورتی که هدف ما در تمام این حیطه‌ها افزایش تمرکز، یادگیری روش‌های تفکر و ... برای شما به‌حساب می‌آید باید روشی را برای برطرف کردن آن استفاده کنید. ... با توجه به توضیحاتی که درباره محل کار غالب مترجم‌ها و آزادکارها خدمتتان عرض کردم، ... مترجم‌ها و زبان آموزان با انجام روزی ۱۵ دقیقه از این تمرین‌ها می‌توانند در مدت ...
 • 32) آشنایی با ورزش بهکاپ
  آشنایی با ورزش بهکاپ - وب سایت رسمی انجمن و کمیته بهکاپ فدراسیون ورزشهای ... رشته ورزشی بهکاپ در سال 1390 توسط آقای بهنام آزاد طراحی ، قانون نویسی و ثبت ... 6 ورزشی برای افزایش تمرکز، کنترل جسم و ذهن ، دقت ، توجه ،آرامش و حفظ تعادل . ... 13 قابلیت برگزاری این رشته ورزشی بصورت تمرینی و رقابتی در منازل ، محل کار ،.
 • 33) آكادمي تفكر - چگونه قدرت تجسم خود را افزایش دهید؟
  اینها معمولاً اجتماعی یا مرتبط با کار هستند: برای افزایش اعتماد به نفس، ... ای که با قهرمان های رتبه اول المپیک، مشخص شد که بسیاری از آنان از تجسم استفاده ... یک محل زیبا را تجسم کنید. ... یک خطای عمومی این است که به جنبه منفی هدفتان تمرکز کنید. ... هایشان را کم نمی کنند و هر روز دو دقیقه مدت زمان تمرین هایشان را افزایش می دهند.
 • 34) 4 تکنیک برای کار کردن سریعتر، بدون به خطر انداختن کیفیت ...
  11 ا کتبر 2015 ... پس چطور می‌توان با سرعت بیشتری کار کرد و هم‌چنان کیفیت را حفظ کرد؟ ... ۱- برای هر کار مهم از یک زمان‌سنج استفاده کنید. بر اساس قانون پارکینسون: «هر کار، به اندازه زمانی که به آن تخصیص ... ۲- فرض کنید روزتان در ساعت ۱۱ صبح به پایان می‌رسد. ... در بیشتر شرکت‌ها محل‌کار محیط مناسبی برای انجام کارها نیست.
 • 35) An Introduction to Scrum - Mountain Goat Software
  ما در حال از دست دادن قانون “relay race” هستیم ... ممکن است با اهداف بیشترین سرعت و انعطاف پذیری در تناقض باشد. ... که به ما اجازه می دهد به ارائه بالاترین ارزش کسب و کار در کمترین زمان تمرکز کنیم. ... استفاده از قوانین مولد برای ایجاد یک محیط چابک برای تحویل پروژه; یکی از ... افزایش بالقوه قابلیت ... روزانه; 15 دقیقه ای; ایستاده.
 • 36) پیشگیری از سرطان شغلی
  10 - افزایش فشار بر روی تولید کنندگان و مصرف کنندگان آزبست ---------------------- -----. 11 - مواجهة ... علت سرطان شغلی مواجهه با عوامل سرطان زا در محیط کاری می باشد. در حال حاضر مواجهة .... تمرکز عوامل خطرساز در گروه های خاصی از کارگران، ... قانونی، حذف یا محدودسازی استفاده از عوامل سرطان ... از سرطان شغلی اقدام به اعمال کنترل های قانونی.
 • 37) افزایش حوادث ناشی از کار در ایران | Euronews
  29 آگوست 2015 ... سازمان پزشکی قانونی با هشدار در مورد افزایش تلفات کار و تاکید بر رعایت نکات ... کرده ۹۸/۲ از حادثه دیدگان ناشی از کار را مردان و بقیه را زنان تشکیل می دهنذ. ... در مجموع پزشک قانونی با استفاده از نظریه بازرسی کار، نوع حادثه، عوامل ... پذیری بیشتری در کار با دستگاه ها پیدا می کند، چون تمرکز کمتری در کار دارد.
 • 38) اﺗﺎق ﻋﻠﻤﻲ ﻣﺪل ﺷﻐﻞ آدﻣﻲ ﮔﺮوه ﻛﺎردرﻣﺎﻧﻲ
  ﻣﺨﺘﻠﻒ و ﻧﻴﺰ رﻓﺘﺎرﻫﺎﻳﻲ اﺳﺖ ﻛﻪ ﻓﺮﺻﺖ ﻳﺎدﮔﻴﺮي و اﻓﺰاﻳﺶ ﻇﺮﻓﻴﺖ و ﻗﺎﺑﻠﻴﺖ ﺗﻮﺳﻌﻪ رواﺑﻂ اﻧـﺴﺎﻧﻲ را در ... ﺧﻮ. ﻳﺶ. را در راﺑﻄﻪ ﺑﺎ ﺧﻮد و ﻧﻈﺎم. ﻫﺎي ﭘﻴﺮاﻣﻮن ﻣﺎﻧﻨﺪ ﺧﺎﻧﻮاد. ه، ﻣﺤﻞ. ﻛﺎر و اﺟﺘﻤﺎع ﺑﺮآورده ﺳﺎزد ... ﻫﺎ اﺳﺘﻔﺎده و. ﻧﺘﺎﻳﺞ را ﺑﺮﭘﺎﻳﻪ ﻫﺪﻓﻬﺎي آﻧﻬﺎ. اﺗﺨـﺎذ ﻛﻨﻨـﺪ . ارزﻳـﺎﺑﻲ رواﻧـﻲ. اﺟﺘﻤـﺎﻋﻲ. ﻛﺎردرﻣﺎﻧﻲ از ﻳﺎدﮔﻴﺮي .... دﻗﻴﻘﻪ. اي اﺟﺮا و ﻣﻘﻴﺎس درﺟﻪ. ﺑﻨﺪي ﺗﻜﻤﻴﻞ ﺷﻮد . ﭘﺲ از اﻧﺠﺎم ﻣـﺸﺎﻫﺪات، ﺑﺎﻳـﺪ ﺳـﻪ. ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺑﻪ ﮔﻮﻧﻪ ﺧﺼﻮﺻﻲ اﺟﺮا ﮔﺮدد.
 • 39) 12 نکته برای افزایش تمرکز و شادابی در محل کار - آموزش - زندگی سالم ...
  18 آوريل 2016 ... 12 نکته برای افزایش تمرکز و شادابی در محل کار ... با وجود اینکه استراحت کردن اقدامی متضاد هدف‌مان در این مقاله است و می‌خواهیم در طول ... فرمول جادویی کار کردن به ‌مدت ۵۲ دقیقه و استراحت به‌ مدت ۱۷ دقیقه است. ... استفاده از مرکبات .... این قانون ها را جدی بگیرید · مرگ وکیل زن پس از تیر اندازی نامزدش در دفتر وکالت ...
 • 40) تکنیک‌های جالب افزایش تمرکز و حافظه را بشناسید! - باشگاه خبرنگاران
  17 سپتامبر 2014 ... بنابراین با آگاهی از اثرات تلقین از آن در جهت مثبت استفاده کنید و خود را ... بنابراین برای افزایش تمرکز و تقویت حافظه شما باید از این دو نوبت خلسه ... مراقبه کاملی است و هر کس می تواند روزانه ۱۰ الی ۲۰ دقیقه آن را انجام دهد. ... نکته دیگر در انجام مراقبه گاشو این است که توجه و تمرکز باید بر محل ... ۲- افزایش تمرکز.
 • 41) بهره وری نیروی انسانی - مدیریت توسعه سازمان و منابع انسانی
  سازمانهای موجود در هر جامعه با استفاده از منابع محدودی که در اختیار دارند، به گونه ای به ... در کشورهای پیشرفته مانند آمریکا معتبر بودن کار کارکنان از نظر قانونی ضرورت دارد ... وضوح(درک یا تصور نقش):به درک و پذیرش شیوه کار، محل و چگونگی انجام آن، ... کاری عملکرد کارکنان مرد را افزایش می دهد و بهبود در روابط بین فردی و افزایش ...
 • 42) چگونه هوشمندانه کار کنیم؟ | Hendevaneh
  برای استفاده بهینه از تمام ظرفیت تان در طول روز باید یاد بگیرید که چگونه کارها ... اگر شما این ۱۵ راه علمی برای افزایش کارایی را در زندگیتان اجرایی کنید تقلا کردن ... ۲. هر ۹۰ دقیقه کار را رها کنید. اگر شما هم ماند اکثر مردم باشید، احتمالا در صبح ... چرخه‌ی بدن ما با ریتم اولترادیان ( سیکل خواب که متشکل از ۵-۶ چرخه است) مطابق است.
 • 43) استفاده از قدرت ذهن بخش دوم
  «شما مي توانيد با استفاده از روش تجسم ذهنی یا تصویرسازی ذهنی خودرادرهر موقعيت ... یا بی جان و یا با تمرکز ذهنی روی انچه ذهن نیمه هوشیار ما انرا مقدس قبول یا باور میکند یا .... قانون 2: بيائيد حتي با دشمنان حتيٌ الامكان درگير نشويم ، زيرا اين كار بيشتر از آن ... بيائيد حتي يك دقيقه را هم صرف فكر درباره كساني كه دوست نداريم نكنيم.
 • 44) استفاده از قانون دو دقیقه، برای افزایش تمرکز در محل کار - مجله مطالب ...
  7 مه 2017 ... افزایش تمرکز در محل کار با استفاده از قانون ۲ دقیقه - وقت غذای خوبه goodfoodtime. com/افزایش-تمرکز-در-محل-کار-با-استفاده-از-قا/ - ذخیره شده 11 ...
 • 45) فصل دوم محاسبۀ زاویه
  در این فصل دانش آموزان با مفهوم و سلسله مراتب واحدهای اندازه گیری زاویه، تبدیل واحد .... استفاده از نقاله های تمام دایره کمک بسیار زیادی جهت آشنایی دانش آموزان با درجه و اجزای ... زوایای زیر را برحسب نمادهای علمی )درجه، دقیقه و ثانیه( بنویسید. .... در مثلث قائم الزاویه و متساوی الساقین از نسبت های مثلثاتی و برای مثلث نامشخص از قانون.
 • 46) راهنمای روشهای صحیح مطالعه و به یادسپاری مطالب و جلوگیری از ...
  آیا تاکنون به این موضوع فکر کرده‌اید که هنگام مطالعه از چه روشی استفاده می‌کنید؟ ... این کار باعث افزایش دقت و تمرکز فکر و سرعت و سهولت یادگیری می‌گردد. .... یک مطلب تمرکز نمود و یا مطالعه داشت و حدود 10 الی 15 دقیقه استراحت نمود سپس مجددا" با ... ۲-قانون عکس یا متضاد : اگر دو یا چند تاثیر ، آنتی تز یکدیگر باشند داشتن یکی ...
 • 47) افزایش تمرکز در محل کار با استفاده از قانون ۲ دقیقه - وقت غذای خوبه 🙂
  11 ژانويه 2017 ... استفاده از قانون دو دقیقه، برای افزایش تمرکز در محل کار / قانون تمرکز ... مثلا اگر در حال صحبت با شخصی هستید، قطعا بی ادبی خواهد بود اگر به .
 • 48) بایگانی‌ها افزایش تمرکز - آموزش روشهای مطالعه، تندخوانی و تمرکز
  پیش از این همه در یک مقاله آموزشی دیگر در رابطه با تمرکز توضیحات مفصلی ارائه کردم. ... یک وسیله کوچک محل مطالعه خود را ترک کردید و به طور غیر معمول کارهای دیگری هم پیش آمده است ؟ ... مغز شما پس از ۴۵ تا ۵۰ دقیقه مطالعه مستمر انرژی و تمرکز خود را از دست میدهد. ..... فقط استفاده از این روش تنها دو قانون دارد که حتما باید رعایت شود !
 • 49) ۶ ترفند برای افزایش بازدهی در کار - زندگی ۷
  9 ژوئن 2017 ... سخت است که پیوسته بازدهی خود در محیط کار را بالا نگه داریم. ... که تحقیق و اثبات علمی پشت آنها است و به افزایش بهروری در کار می‌انجامند. ... یک راه‌حل برای این مشکل استفاده از هدفون‌هایی با قابلیت حذف صدای محیط است. ... وقتی به محل کار می‌رسیم، ۳۰ دقیقه نخست معمولا صرف آماده کردن قهوه یا چای، گفتگو با همکاران ...
 • 50) قانون 90-90-1 به شما کمک میکند اهداف بزرگتان را بدست آورید - 12CEO
  2 مارس 2016 ... اهداف بزرگتان را با فرمول 90-90-1 بدست آورید. ... استفاده از این قانون به شما کمک میکند تمرکزتان حداکثر شود و زمانی که شروع به فعالیت میکنید کاملا متمرکز بر کارتان باشید و راندمان کاری تان به بیش از 100% افزایش پیدا کند. ... تا فقط روزی 2 ساعت فعالیت با تمرکز بالا، به مدت 4 ماه، به شما کمک کند کسب و ...
 • 51) peacew rks - United States Institute of Peace
  ﻧﻤﺎﻳﻨﺪﮔﻰ ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺍﻧﺴﺘﻴﺘﻮﺕ، ﺑﺎ ﺗﻤﺮﻛﺰ ﺭﻭﻯ ﺷﻴﻮﻩ ﻫﺎﻯ ﺳﻨﺘﻰ ﺣﻞ ﻧﺰﺍﻉ، ﺩﺭ ... ﺷﻨﺎﺳﺎﻳﻰ ﻋﻮﺍﻣﻞ ﺍﻳﻦ ﻣﻮﺍﻧﻊ ﺑﺮ ﺗﺼﻤﻴﻢ ﮔﻴﺮﻯ ﻭ ﺍﻓﺰﺍﻳﺶ ﺩﺳﺘﺮﺳﻰ ﺯﻧﺎﻥ ﺑﻪ ﻋﺪﺍﻟﺖ، ﺗﺄﺛﻴﺮ ﻗﺎﺑﻞ ﻣﻼﺣﻈﻪ ﺍﻯ ﺩﺍﺭﺩ. ... ﺩﺭ ﺍﻳﻦ ﺷﻮﺭﺍﻫﺎ ﺻﺮﻑ 3 ﻓﻴﺼﺪ ﺍﺯ ﺯﻧﺎﻥ ﺩﺭ ﻣﻘﺎﻡ ﻫﺎﻯ ﺍﺟﺮﺍﻳﻮﻯ ﻛﺎﺭ ﻣﻰ ﻛﻨﻨﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﻣﻘﺮﺭﺍﺕ ﻣﻄﺎﺑﻘﺖ .... ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺍﺯ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺑﺮﺍﻯ ﺣﻤﺎﻳﺖ ﺍﺯ ﺯﻧﺎﻥ ﺧﻴﻠﻰ ﻣﺤﺪﻭﺩ ﺑﺎﻗﻰ 19ﺁﻥ ﺩﺭ ﺍﺛﺮ ﺍﻗﺎﻣﺔ ﺩﻋﻮﺍ ﺗﻮﺳﻂ ﺧﺎﺭﻧﻮﺍﻻﻥ ﻣﻮﺭﺩ ﺑﺮﺭﺳﻰ .... ﻧﻔﺮ، ﻓﺎﺻﻠﺔ ﻣﺮﻛﺰ ﻭﻟﺴﻮﺍﻟﻰ ﺍﺯ ﻛﺎﺑﻞ ﺳﻰ ﺩﻗﻴﻘﻪ.
 • 52) ایران و حزب‌الله، به‌دنبال توازن استراتژیک با اسرائیل | ایران ...
  31 جولای 2017 ... با اینکه کوتاه کردن این مقاله‌ی بلند و تحلیلی کار ساده‌ای نیست، اما ... دیگر، افزایش حضور نظامی ایران در سوریه نیز ابعاد این تهدید را دوچندان می‌کند.
 • 53) طب فشاری : با فشار ۱۰ نقطه از بدن همه دردها را تسکین دهید - مجله کسب و ...
  متخصصان طب فشاری عموما از انگشتان، کف دست‌ها، یا آرنج‌ها استفاده می‌کنند تا به هر یک از ... این نقطه را چند دقیقه با انگشت سبابه و انگشت میانی فشار دهید، و هر قدر که لازم است آن را تکرار کنید. ... این نقطه در پنجه‌ی پا، در محل اتصال انگشت شصت و انگشت دوم قرار دارد. ماساژ این نقطه می‌تواند برای افزایش حافظه و تمرکز مفید باشد.
 • 54) دوره موفقیت با مدیتیشن - آکادمی رشد
  2 آگوست 2017 ... دوره موفقیت با مدیتیشن - نسل جدید مدیتیشن با ترکیب ضربان های ... یا مراقبه، سبب افزایش تمرکز، آرامش و زدودن استرس و نگرانی می شود. ... درصورت کمبود وقت می توانید از نسخه ۱۵ دقیقه ای استفاده کرده و از مدیتیشن لذت ببرید. ... نتیجه آ، افزایش بازدهی در محل کار و گرفتن نتایج خوب در مدرسه و کنکور است.
 • 55) ارتباط با برج مراقب در مدیریت زمان و افزایش عملکرد
  4 آگوست 2017 ... تا امروز در طی مقاله های قبلی با عنوان مدیریت زمان و افزایش عملکرد به روش ... آشنایی با چند قانون طبیعت ... به شما هم پیشنهاد می کنم که همین الآن به اندازه ۲ دقیقه به خودتان فرصت ... من از جملات انگیزشی در پس زمینه گوشی و لپ تاپم استفاده می کنم و ... از آنها را نیز به صورت کارت پستال جلوی دیدم در منزل و محل کار دارم.
 • 56) بهره وری شخصی خود را با ۱۵ عادت افزایش دهید - مشاور ارتباطات رهگذر
  با افزایش ساعت کاری تا ۴۹ ساعت بهره وری افزایش می یافت اما بعد از ۴۹ ساعت روند ... دلیل عمده حواس پرتی در ساعات کاری است که تمرکز و کارایی شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد. ... ۲. از آدرس بالا استفاده کنید و با اعمال تنظیمات خاص در ایمیل، ایمیل های شما به .... محققان University of Otago در نیوزلند دریافته‌اند که روزانه ۲۰ دقیقه پیاده‌روی ...
 • 57) با رعايت اصول ايمني، از افزايش آمار حوادث جلوگيري كنيم
  اختیار عموم استفاده کنندگان می باشد و تایید فنی آن بر عهده ی. کارشناسان ایمنی و ... بیان کند و به ما بگوید که روش ایمن کار با آن محصول چگونه است. چه اطالعاتی باید در .... کمتر از ۴ دقیقه به محل حادثه. رسیدند. به محض ... ایجاد اصطکاک در سرعت و تمرکز .... حفاظتي براي کارگران و همچنین. اجراي قوانین و ضوابط مندرج در. قانون کار. ۲.
 • 58) زندگی‌تان را با قوانین نیوتن بهتر کنید! - الی گشت
  14 مارس 2017 ... قوانین نیوتن را میتوان فراتر از دنیای فیزیک دید و در ارتقای زندگی شخصی استفاده کرد. ... مطالب مرتبط: مدیریت زمان و افزایش کارایی چگونه به کارکنان با کارایی ... در قانون ۲ دقیقه، برای غلبه بر تاخیر کارها، هر کاری را که انجام دادنش کم‌تر ... نیروهای مولد زندگی می‌تواند، تمرکز، دیدگاه مثبت و انگیزه‌های ما باشند.
 • 59) راه های افزایش تمرکز چیست - ماهان تیموری
  مقدمه. راه های افزایش تمرکز به منظور غلبه بر حواس پرتی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. با عدم استفاده از راه های افزایش تمرکز زمان و انرژی زیادی به هدر می دهیم.
 • 60) Alan Russell: آلن راسل از بازسازي دوباره بدن ما مي گويد | TED Talk ...
 • 61) 19 راه کاهش عوارض آنتن موبایل/5 ابزار افزایش کارایی در موبایل/تحمیل ...
  12 مه 2015 ... مطالعات نشان می دهد اگر شما بیش از دو دقیقه با تلفن همراه صحبت کنید، امواج ... چون نمی شود استفاده از تلفن همراه را کنار گذاشت، باید بدانید که چگونه می ... همچنین در حالت آنتن دهی بالای موبایل در محل سکونت یا محل کار و داشتن علائمی ... کمی بر این مشکل فائق آمد و با افزایش قدرت تمرکز میزان کارآیی را افزایش داد.
 • 62) دانستنی هایی دربارۀ دقت و تمرکز - مجتمع تطبیقی و بین الملل دختران
  تمرکز هر شخص به نسبت کاهش عوامل حواس پرتی او افزایش می یابد و بنا به تغییرات ... لذا حواس پرتی یعنی خارج شدن از روند مطالعه یا جریان کاری و فرو رفتن در افکار و تخیلات ... ۲- دقت، اولین مرحله از مرحله‌های انتقال اطلاعات به حافظه بلندمدت است. ... که یک انسان می تواند در محل پر سرو صدا و نا آرامی با تمرکز و توجه کافی مطالعه کند.
 • 63) 18 روش برای تمرکز در کار - بانکی
  در سالیان متمادی، با مشتری‌های زیاد و در ادارات فراوانی کار کرده‌ام. ... برای شما فهرستی از 18 روش برای تمرکز هنگام کار کردن تدارک دیده‌ام: ... به‌جای اینکه هر 10 دقیقه یک بار کسی کنار میز شما بایستد و از شما سوال کند، زمانی را مثلا بین ساعت 2 ... از برنامه‌هایی استفاده کنید که بتواند ایمیل‌های مشتریان خود را بر‌اساس اهمیت و فوریت آن ...
 • 64) مراحل قانون جذب | قانون جذب
  ۱-آرامش ذهن, ۵ الی ۱۰ دقیقه تمرکز کنید. اینکار موجب افزایش آرامش و قدرت ذهنی می شود . ... ۲- مطمئن شوید که دقیقا دنبال چه چیزی هستید, زمانی که تصمیم گرفتید دیگر شک .... با تمرین مداوم عادت می کنی و کار راحتی می شی, از مقاله هایی که گذاشتم استفاده .... بخواد دوست دارم تا ۲۲ آبان به محل کار سابقم تو آریا شهر برگردم یعنی از اونجا با ...
 • 65) چگونه در حین استفاده طولانی مدت از کامپیوتر حرکات ورزشی انجام دهیم ...
  اگر هنگام استفاده از کامپیوتر مجبور هستید که سر خود را به پایین یا به بالا خم کنید، ... این کار را هر چند دقیقه یکبار در طول روز در حالی که پشت میز در حال کار کردن ... در هنگام تمرکز طولانی مدت چشم ها روی مانیتور یک وقفه ایجاد کنید. ... دمبل: یک دمبل ورزشی کوچک با وزن کم خریداری کنید و دامنه و تاثیر حرکات ورزشی را افزایش دهید.
 • 66) آموزش آیین نامه رانندگی بصورت فشرده و سریع - آموزش رانندگی خصوصی
  گروه آموزشی نیم کلاج بر آن شده كه با برداشت نكات مهم آیین نامه رانندگی از كتاب قوانین و ... 8) استفاده از موارد زیر در هنگام رانندگی ممنوع می‌باشد. ... 28 ) در شرایط یخ‌بندان مسافت توقف امكان دارد تا چند برابر افزایش یابد؟ ... ترمز كردن، هدایت و كار فرمان .... توقف در محل ممنوعه، تجاوز از سرعت مجاز، سبقت از سمت راست، عبور از طرف چپ راه ...
 • 67) آشنایی با بازی‌های سنتی و محلی - همشهری آنلاین
  30 دسامبر 2012 ... همشهری آنلاین: در فرهنگ لغت فارسی، کلمه بازی برابر با سرگرمی، ... به محل دو استا برده و آن فرد بازنده اعلام می شود و از دوربازی اخراج می‌شود. ... هر کس را پیش از این که روی بلندی بایستد بگیرد، گرگ می‌شود و کار او را دنبال می‌کند. ...... اهداف بازی: سرگرمی، نشاط، افزایش دقت، تمرکز و تمرین حفظ مضارب اعداد گوناگون
 • 68) افزایش عملکرد - زهرا غلامی
  12 ا کتبر 2016 ... چند وقت پیش کتابی میخوندم که در مورد افزایش عملکرد در محل کار مطالب ... قانون پارکینسون می گوید:” اگر برای انجام کاری مهلت زمانی مشخص ... توانایی تمرکز بهتر یکی از مهم ترین مهارت ها برای افزایش عملکرد است. ... ۹۰ دقیقه با تمام قوا کار کنید و سپس به استراحت و بازیابی انرژی .... اردیبهشت ۲, ۱۳۹۶ در ۸:۵۸ ب.ظ.
 • 69) راهکارهای کارآفرینان موفق برای حفظ تمرکز در محیط کار - روزنامه ...
  این امر می تواند منجر به افزایش ساعت کاری شما شده و عملاً وقت خالی چندانی برای تان ... بر همین اساس در ادامه با هفت کارآفرین موفق در مورد شیوه های حفظ تمرکز در محیط ... به همین دلیل در محیط کار نیز از برنامه ریزی به عنوان یک اهرم کمکی استفاده می کنم. ... باید تلاش کنید ذهن تان را روی یک موضوع دلخواه برای پنج دقیقه متمرکز کنید.
 • 70) طراحی سایت ساده و 5 راه برای افزایش کارایی آن - وبسیما
  تحریریه وبسیما 31/05/2013 مدت مطالعه: 6 دقیقه ... از اینرو ساده کردن هرچه بیشتر کار با سایت و راحتی کاربران با آن رضایتمندی مشتریان شما را افزایش خواهد داد. ... تمرکز خود را بر روی موضوعات مهمتر قرار دهید. ... با استفاده از قانون 80-20 و با برجسته سازی بخش های اصلی به سرعت تاثیر آن را بر عملکرد مشتریان در سایت و میزان ...
 • 71) تهران - ویکی‌سفر
  با آمدن قاجارها پایتخت کشور از شیراز به تهران منتقل گردید. .... آخرین قطارها از سر خط ساعت ۲۲:۴۰ دقیقه حرکت می‌کنند اما آخرین قطار صادقیه به سمت کرج و ... خطوط مترو دارای پنج خط (شماره ۱، ۲، ۳، ۴ و ۵) است که خطوط ۱ (شمال به جنوب - تجریش به .... زمان خروج (در صورتی استفاده از بلیط چند سفره، نیازی به انجام این کار نیست) از شما مقدار ...
 • 72) ﻣﻬﻨﺪﺳﯽ ﺳﺎﺧﺖ و ﺗﻮﻟﯿﺪ اﯾﺮان اﻏﺘﺸﺎﺷﯽ اﺻﻄﮑﺎﮐﯽ ﮐﺎري ﺟﻮش ر - مجله علمی پژوهشی ...
  آﻟﻮﻣﯿﻨﯿﻮم. 7075. ﺑﺎ. اﺳﺘﻔﺎده. از. ﻓﺮاﯾﻨﺪ. ﺟﻮش. ﮐﺎري. اﺻﻄﮑﺎﮐﯽ. اﻏﺘﺸﺎﺷﯽ. ﻣﻮرد. ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ. ﻗﺮار. ﮔﺮﻓﺖ ... دوراﻧﯽ. 1325. دور ﺑﺮ دﻗﯿﻘﻪ. و. ﺳﺮﻋﺖ. ﺧﻄﯽ. 69. ﻣﯿﻠﯽ. ﻣﺘﺮ ﺑﺮ دﻗﯿﻘﻪ. ﺑﺪﺳﺖ. آﻣﺪ . ﻣﺤﻞ. ﺷﮑﺴﺖ. ﺗﻤﺎﻣﯽ. ﻧﻤﻮﻧﻪ. ﻫﺎ. ي ... ﻋﯿﺐ ﺗﻮﻧﻠﯽ ﺑﻮد ﮐﻪ. ﺑﺎ. اﻓﺰاﯾﺶ. ﺣﺮارت ورودي و ﺳﺮﻋﺖ ﺧﻨﮏ ﺷﻮﻧﺪﮔﯽ ﻫﻤﺰﻣﺎن ﺑﻪ ﻣﻨﻄﻘﻪ اﺗﺼﺎل، از ﺑﯿﻦ ..... ﻗﺎﻧﻮن. ﻣﺴﺘﺜﻨﯽ. ﻫﺴﺘﻨﺪ . در. ﻃﻮل. ﻓﺮاﯾﻨﺪ. ﺳﺮﻋﺖ. ﻫﺎي. دوراﻧﯽ. اﺑﺰار. 500. ،. 720. ،. 980. و. 1320.
 • 73) چطور در محیط کار شاد باشیم ؟ | گروه بین المللی عرشیان
  23 جولای 2017 ... افراد شاد، به طور خودکار و با سرعت بیشتری، به حالت مثبت روحی و جسمی ... ۲- مسئولیت رشد و تعالی خودتان را بپذیرید ... بهترین شرکت‌ها از دو ویژگی استفاده مفید از بازخوردها و همچنین دریافت ... آن وجوه را پیدا کرده و روی آن تمرکز کنید. به این ... اما ایجاد روابط دوستانه در محل کار اثرات بسیار مثبتی به لحاظ افزایش ...
 • 74) ورزشان - ورزش پدیا | شمشیر بازی :: Varzeshan.com
  در مسابقات شمشیر بازی از سه نوع شمشیر به نام های اپه ، سابر و فلوره استفاده می شود . .... به قسمت بالایی محل اتصال ران به لگن ، سینه و شکم ، پشت و پهلوهای حریف . ... این مسئله در آغاز به صورت قرار داد بین دو شمشیر باز بود اما بعدها به قانون ... زمین به طور ناگهانی و شدید ؛ این کار با هدف به هم زدن تمرکز رقیب انجام می شود . .... 60 دقیقه ...
 • 75) دستور کار » راهنما » راهنمایی » Hattrick
  برای این کار از اسامی طبقه‌بندی شده استفاده کرده‌ایم (البته نه فقط برای بازیکنان) ... تمامی مهارت‌ها را تا هر زمان دلخواه می‌توان با تمرین افزایش داد اما هرچه بازیکن .... این بدان معنی است که او هنوز هافبک وسط است اما روی دفاع بیشتر از حمله تمرکز خواهد داشت. .... بازیکنانی که در طول هفته حداقل ۹۰ دقیقه برای تیم شما بازی کرده‌اند، ۱۰۰ درصد ...
 • 76) 21 قانون ساده ی سلامتی که هر روز می توانید از آنها استفاده کنید ...
  19 مارس 2017 ... در اینجا ۲۱ قانون و میانبر ساده گردآوری شده که هرکس با ذره ای تلاش، زمان و ... را بالا می‌برد و سرعت بازیابی انرژی بعد از یک کار سخت را افزایش می‌دهد. .... بازده و کارایی بالایی دارند، بر اساس تحقیقات حدود ۵۲ دقیقه با تمرکز ... رستوران یا غذاخوری مورد علاقه‌تان که از محل کارتان فاصله دارد بروید، یا ... [۲] HIIT workout ...
 • 77) راهنمای جنگ های نامنظم - آنارشیسم
  4 ا کتبر 2016 ... ۴.۲ روشهای پنجگانه ی رهایی از دستبندهای جمع شونده ی پلاستیکی، مورد ..... این کار را با استفاده از یک نوار چسب و چسباندن آن بر روی دکمه ... توجه: مهارتهای خود را قبل از استفاده عملیاتی، با استفاده از یک وب کم معمولی در محیط منزل افزایش دهید. ... د- استفاده از «دروغ» به منظور اشتباه و فریب در اجرای قانون را در حد توان ...
 • 78) چگونه قدرت بینایی خود را تقویت کنیم ؟ | مجله کیوی | 🥝 برای زندگی ...
  این کار را روزانه ده مرتبه به مدت 2 دقیقه تکرار کنید. کف دست های خود را ... به مدت20 ثانیه بر روی یک شی که کمی با شما فاصله دارد تمرکز کنید. ... این لنزها انحنای قرنیه را کاهش یا افزایش داده و به این ترتیب از اختلالات مربوط به قرنیه پیشگیری می کنند. ... در این جراحی ها چشم پزشک با استفاده از لیزر شکل قرنیه را بازسازی می کند.
 • 79) تربیت ضمیر ناخوداگاه -فرمول افزایش قد- - Monyms
  آیا میدانید طبیعی ترین روش برای افزایش قد استفاده از قدرت ذهن است ؟ ... ناخوداگاه محل نگهداری تمام باورها و رفتارهای ما است و توانایی تفکر منظقی را ندارد و هر انچه که ... بدن شما بدون زحمت و طبیعی کار خود را بکند بنابراین با گذشت زمان قد شما بلندتر خواهد شد. ... و این دو تا فایل افزایش قد ۱ ۲ چه فرقی با هم دارند؟ ..... زمان فایل: ۱۰ دقیقه.
 • 80) فقط با ده دقیقه تمرکز - آپارات
 • 81) پای دفتر کار مجازی به خانه ملت باز شد | خبرگزاری ایلنا
  16 جولای 2017 ... حمایت از خلاقیت‌های اینترنتی موجب افزایش بهره‌وری می‌شود ... گفت: نباید با خلا‌های قانونی موجب شویم این نوع کسب و کار شکل نگیرد. ... علی دشتی افزود: دفتر کار مجازی با داشتن امکاناتی مانند منشی مجازی، تلفن ... وی با بیان اینکه افراد می توانند با استفاده از دفتر مجازی با فراغ خاطر تمام تمرکز خود را بر کسب و ...
 • 82) روزی خوب و پُر انرژی پس از یک شب بی خوابی - پرورش افکار
  20 ژوئن 2017 ... پس از یک شب کم خوابی، با این راهکارها می توانیم بیشترین بهره وری را در روز داشته باشیم. ... حالت خواب عمیق فرو برده و باعث شوند که دیر در محل کارمان حاضر شویم. ... کافئین می تواند به افزایش تمرکز و هوشیاری ما کمک شایانی کند. ... هر ۱۰ دقیقه خواب نیمروزی انرژی لازم برای ۲ ساعت کار را به انسان باز می گرداند.
 • 83) 15 توصیه علمی برای حفظ تمرکز در طول روز - دیجیاتو
  9 نوامبر 2015 ... بعضی روز ها تمرکز کردن سخت ترین کار دنیا محسوب می شود. ... جدای از اینکه با این کار به مغز خود استراحت می دهید، پژوهش ها نشان می دهند ... او درباره ی این قانون می گوید: «هر 20 دقیقه، 20 ثانیه به چیزی در فاصله ی 20 متری چشم بدوزید». ... انتخاب محل مناسب برای کار کردن نیز جزو همین تصمیم گیری ها محسوب می شود.
 • 84) بهبود تمرکز و ۱۳ راه رسیدن به آن | بیاموزید
  30 مه 2017 ... آیا تمرکز کردن بر روی یک چیزی بیش تر از چند دقیقه طول نمی کشد؟ با این 13 روش ... با توجه به مطالعات انجام شده، یکی از موثرترین عوامل در خصوص بهبود تمرکز ، استراحت کردن است. ... ۲ – برای خود یک نقشه و برنامه ریزی آماده کنید .... ۱۰-قانون ۵ تا بیشتر ... آنجا فقط محل کار است و نباید محل خواب یا استراحت باشد.
 • 85) وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی - وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي
  بر اساس قانون و مصوبات وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی، برگزاری کلاس های ... معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به موفقیت برخی .... معاون بهداشت وزارت بهداشت از افزایش گرایش به مصرف قلیان و کاهش سن مصرف به ..... به گزارش مهر، همایون هاشمی درباره اظهارات رییس مرکز سلامت محیط کار وزارت ...
 • 86) راهنمای پناهجویان ایرانی در ترکیه - توانا
  یکی از نقاط تمرکز تالش توانا، ترجمه متون کالسیک دموکراسی و مقاالت. معاصر در این ... راهنمای زیر با استفاده از اطالعات مراجع معتبر و تجربیات شخصی نگارنده از روند. پناهندگی در ... در کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل، زندگی، کار و نیازمندی ها در ترکیه و .... در زمان ثبت نام در آسام شهر محل اقامت شما نیز مشخص می شود. در سال های.
 • 87) پیشنهاد های مطرح شده در دانشکده پرستاری و مامایی
  بررسی راندمان کاری پرسنل در ابعاد مختلف و ایجاد انگیزه رقابت در بین کارکنان. *. 16 ... استانداری تهران در محل دانشکده پرستاری و مامایی به منظور صرفه جویی و کاهش. هزینه های آموزشی دانشگاه و افزایش رضایت و انگیزه و بهبود امور آموزشی بدون ... آموزش مربیان بالینی با تجهیزات جدید مورد استفاده در بخشهای بیمارستان های انشگاه.
 • 88) سفارت جمهوری اسلامی ایران – صوفیا
  24 ژانويه 2017 ... 2- کاهش افسردگی و افزایش تمرکز با دستگاه تحریک الکتریکی فراجمجمه ای ... 5- ساخت کفپوش های مقاوم با استفاده از مواد بازیافتی خودرو.
 • 89) ۵ راهکار غلبه بر خواب آلودگی در ساعات کار - خبرگزاری مهر | اخبار ایران ...
  3 سپتامبر 2015 ... به گزارش خبرنگار مهر، خواب آلودگی و احساس خستگی در محیط کار امری عمومی ... این حرکت سبب از بین رفتن رخوت شده و چند دقیقه کوتاه ورزش سبک می ... این موضوع سبب افزایش تمرکز ذهنی شما شده و در نتیجه انرژی ... از نور طبیعی استفاده کرده و در غیر این صورت با افزایش نور محیط بر ... صفحه اول روزنامه‌های ۲ مهر ۹۶ ...
 • 90) 9 روش برای افزایش توانایی مغز و بالا بردن سطح هوش | سازمان پژوهش و ...
  10 آگوست 2015 ... به مرور زمان متوجه می‌شوید که حتی با افزایش سن‌تان بازهم بخشی از هوش و .... برای ۳۰ ثانیه و یا حتی ۵ دقیقه و یا هر مدتی که توانایی مقاومت دارید، این کار را ادامه دهید. ... مغز مانند یک کامپیوتر است و اطلاعات را گرفته و از آن‌ها استفاده می‌کند. ... مدیتیشن با قدرت خود به ما کمک می کند تمرکز کنیم، همچنین پس از ۲ هفته ...
 • 91) برای افزایش تمرکز در محل کار چه بخوریم؟ - مگیتو
  18 جولای 2017 ... یک راه دیگر افزایش تمرکز در محل کار، خوردن غذاهایی است که به حفظ سطح ... می‌توانید از خوشبوکننده با عطر دارچین برای محل کارتان استفاده کنید، ...
 • 92) شیوه صحیح گوش دادن به فایل های استاد. | گروه تحقیقاتی عباس منش
  سوال ۱: بنده کارم تمرکز میخواد و نمیتونم وقت کار با هدفن فایل های استادو گوش کنم شب ها ... داستان پونزی )۲٫فقط روی خدا حساب باز کن۳٫یک فایل ضبط شده توسط خودم ۳ دقیقه ای که ... باورهای افزایش ثروت -آرامش -عزت نفس -و… ... شخصی خود به سمت محل کار هم برای گوش دادن به فایل ها استفاده بفرمایید .... جلسه اول قانون آفرینش استاد .
 • 93) 10 وب سایت برای کسب آرامش در محیط کار و منزل - - دگرش
  9 نوامبر 2013 ... ۱۲ قانون ساده برای شاد بودن ... هدفون خود را بردارید و با استفاده از ده سایتی که در ادامه به شما معرفی می‌کنیم ... ۲- سایت Calm ... من به شما برای انجام کارهای نیازمند تمرکز و خلاقانه استفاده از صداهای سفید و صورتی را توصیه می‌کنم. ... تا ۴۰۰ درصد افزایش داده و دیگر آنکه استفاده ۲۰ تا ۳۰ دقیقه آن یک چرخه بهره‌وری ۱۰۰ ...
 • 94) چگونه یک فایتر خوب شویم ؟ – مـبــارز ویــژه
  29 آگوست 2015 ... ما در ابتدای امر تا کم شدن درصد چربی به فایتران کار با دستگاه را توصیه نمی ... و بین دو تا سه دقیقه تمریناتی مثل طناب زدن و دویدن اضافه تر تمرین شود . ... نکنید تمرکز را برای کسب یک آمادگی جسمانی معمولی بگذارید ، استفاده از ... را افزایش دهید ، به تدریج باید بیشتر روی آنچه که می خورید تمرکز کنید ، باید ...
 • 95) عاشقانه هاي پاك- Pure Love - مطالب علمي : آیا می دانستید؟ (showing 1 ...
  افرادیکه در روابط عاشقانه هستند، بیشترین افزایش اکسیتوسین را دارند. .... 8- هرچه اکسيژن بيشتري به شما برسد، آرام‌ تر خواهيد شد، خوب است در محل کار و زندگي ...... اين شيوه با تمركز بر روي اعمال گذشته فرد روزنه هر نوع جبران و پرهيز از خطا را مي‌بندد. .... آیا میدانید در قدیم ارزش نمک بیش از طلا بوده ، از نمک برای نگهداری غذا استفاده ...
 • 96) فارغ‌التحصیل بیکار را به وکیل بیکار تبدیل نکنید! - ایسنا
  6 ژوئن 2017 ... این ساختار را با استفاده از موج کاذب بوجود آمده، ناکارآمد و غیر اسلامی معرفی ... عضو هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز عنوان کرد: این قانون چنان بلایی ... افزایش ظرفیت پذیرش کاراموز وکالت می دانند، کمتر از یک سوم آن با ... به دلیل عدم وجود کار در محل اشتغال خود با زیر پا گذاشتن ضوابط تمرکز .... ۲ دقیقه قبل ...
 • 97) شماره 1395‌هام‌رهم‌/18‌ - شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران
  رسید و مجلس شورای اسالمی با تصویب قانون خاص شرکت فرودگاه ها و .... به عمل آمده توسط شوراي نگهبان در بند ۲ ماده الحاقي ۳6، تأمين كسر اعتبار مذكور، چون به افزايش.
 • 98) برنامه و اولويتهاي توسعه اي دانشگاه شهيد مدني آذربايجان - دانشگاه شهید ...
  1- تشكيل جلسات مستمر بين مديريت دانشگاه با نمايندگان هيأت علمي ، مديران و كاركنان ... 1- مديريت و افزايش پهناي باند براي استفاده مطلوب از اينترنت . ... 6- طراحي و تدوين برنامه اي کوتاه مدت و ميان مدت جهت اطمينان از پيشرفت کار .... فضاي متعادل و با نشاط جهت فعاليت تشكل ها ، كانونها و انجمنها و جهت دهي قانوني به فعاليت هاي تشکل ...
 • 99) وبلاگ گروه مشاوره مدیریت خلاق
  بسیاری از رهبران می‌دانند که باید در دسترس‌تر باشند، بیشتر به مباحثه با دیگران ... باشید نیازمند فروتنی‌ای است که با افزایش جایگاه‌تان در سلسله مراتب سازمانی، بیش‌تر خواهد شد. ... فرهنگ محیط کاری سازمان‌تان را به گونه‌ای طراحی کنید تا به سمت اعتماد و ... قانون: فضا به عنوان محل تلاقی. ..... ۲-محل کار شما محلی است، نه جهانی.
 • 100) سروی مردم افغانستان - The Asia Foundation
  کار ساحوی این سروی چه وقت انجام شد؟ مصاحبه های ... افزایش داشت . پاسخ ... مقایسۀ ضریب خطا با استفاده از عین تخنیک های محاسبه ... دقیقه و حد اعظمی. 26 ... مهمی مانند حکومتداری و قانون، ... دهنده گان، تعلیمات مدنی، توانمندسازی زنان و معارف تمرکز دارن. د .