با این تمرینات ساده همیشه آرامش خود را حفظ کنید

با این تمرینات ساده همیشه آرامش خود را حفظ کنید
امتیاز بدهید

آیا تا به حال برایتان پیش آمده هنگامی که در شرایط پر استرس قرار گرفته باشید،دیگران شما را به کشیدن چند نفس عمیق تشویق کنند؟!اما آیا به راستی می دانید همین راه حل ساده  می تواند وضعیت بدن و ذهن را دگرگون سازد.علم ثابت کرده زمانی که نفس عمیق می کشید پیامی به مغز ارسال می شود که اثری آرامش بخش دارد.
این اقدام می تواند نرخ ضربان قلب و تنفس را پایین بیاورد، فشار خون را کاهش دهد، تنش عضلانی را کاهش دهد و در کل به این که کمتر احساس استرس داشته باشید، کمک کند. تمامی این موارد برای سلامت و بهزیستی انسان ضروری هستند.به گزارش “یواس‌ان”، بهترین بخش این است که تنفس کاری است که در هر لحظه به طور طبیعی انجام می دهید و نیازمند تجهیزات و تدارک اضافی نیست. با چند دستورالعمل ساده شیوه تنفس شما می تواند به یک منبع کسب آرامش عمیق تبدیل شود.چگونه کار می کند؟
هنگامی که فردی دچار استرس می شود، ضربان قلب، فشار خون و تنفس وی افزایش می یابد. این موارد واکنش هایی عادی و طبیعی هستند که پس از برطرف شدن استرس از بین رفته و همه چیز  به حالت عادی باز می گردد.
با این وجود، اگر استرس ادامه یابد بدن وارد وضعیت فعالیت بیش از اندازه می شود، و آسیب پذیری فرد نسبت به مشکلات سلامت افزایش می یابد و در روند لذت بردن از زندگی اختلال ایجاد می شود. از نشانه های مرتبط با استرس بلند مدت می توان به اضطراب، افسردگی، مشکلات خواب، سطوح کلسترول بالا، مشکلات معده و روده، درد مزمن، و سیستم ایمنی تضعیف شده اشاره کرد.
تکنیک های کسب آرامش ابزارهایی هستند که مردم می توانند برای غلبه بر واکنش های استرس به کار بگیرند. این تکنیک ها به بهبود خواب، گوارش، تمرکز و خلق و خو کمک می کنند. مطالعات نشان داده اند که تکنیک های کسب آرامش می توانند به افراد در سنین مختلف با طیف گسترده ای از شرایط سلامت کمک کنند، که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:
– اضطراب
– آرتروز
– آسم در کودکان
– اختلال نقص توجه بیش فعالی
– بهبودی اعتیاد
– مقابله با سرطان
– دیابت
– فیبرومیالژیا
– بیماری قلبی
– فشار خون بالا
– سندرم روده تحریک پذیر
– درد
– اختلال استرس پس از سانحه
– مشکلات خواب
– تنش و سردردهای میگرنی
طی یک مطالعه، بیمارانی که از تکنیک های تنفس عمیق استفاده کرده بودند، کمک به کاهش درد و اضطراب و همچنین احساس راحتی و آرامش بیشتر طی روزهای بستری بودن در بیمارستان را گزارش کردند. همچنین، استفاده از این تکنیک ها توسط پرستاران و خدمه بیمارستان با احساس آرامش بیشتر، کسب تمرکز و انرژی بیشتر، خواب بهتر شبانه و درد کمتر در شانه، کمر، سر و تنش گردن در آنها همراه بوده است.یک تمرین تنفس ساده
در ادامه با یک تکنیک تنفس ساده که تنها به پنج دقیقه زمان نیاز دارد، آشنا می شویم. اگر می توانید آن را همین حالا نیز انجام دهید.
برای شروع، روی یک صندلی و در وضعیتی راحت بنشینید. دست های خود را روی پاها قرار دهید، در شرایطی که پشتتان کاملا صاف است و کف پاها روی زمین قرار دارند. همچنین می توانید روی یک مبل یا تختخواب دراز بکشید. اگر دوست دارید می توانید چشم های خود را ببندید.
به احساس خود توجه داشته باشید. آیا آرام هستید یا استرس دارید؟ آیا ذهن شما آرام است یا از تفکرات مختلف پر شده است؟ آیا آرام تنفس می کنید یا سریع و کوتاه؟ آیا بدن در آرامش قرار دارد یا عضلات متشنج هستند؟
به آرامی و عمیق از طریق بینی نفس بکشید و تا سه بشمارید.
اکنون به آرامی و از طریق دهان بازدم را انجام دهید و تا چهار بشمارید.
این روند را چهار بار تکرار کنید.
هنگامی که نفس را به داخل می دهید، بدن و ذهن خود را رها کنید و تمامی مشکلات و تنگناها را با هر بازدم بیرون بریزید. همانند امواج اقیانوس، به تنفس خود اجازه دهید تمامی تفکرات و تنش ها را از شما دور سازد.
هنگامی که آماده بودید، به آرامی چشم های خود را باز کنید و توجهتان را به اتاق و محیط اطراف بازگردانید.
پس از انجام این تمرین بار دیگر به خود توجه کنید. آیا در این که ذهن و بدن خود را چگونه حس می کنید، تغییری ایجاد شده است؟دستورالعمل های ساده برای تمرین منظم
در ادامه با دستورالعمل یک تمرین ساده کسب آرامش (ریلکسیشن) آشنا می شویم.
همه چیز را ساده نگه دارید. ما اغلب فکر می کنیم باید با تمام توان تمرین کنیم تا از فواید آن برخوردار شویم. در حقیقت، چیزی که مهم است انجام منظم تمرین های کسب آرامش است حتی اگر چند دقیقه در روز زمان داشته باشید.
تلاش کنید تمرین تنفس را بیش از یک بار در روز به مدت یک هفته انجام دهید. این تمرین کوچکی است که اگر به طور مرتب انجام شود می تواند تفاوت بزرگی در چگونگی احساس شما ایجاد کند.
تمرکز خود را افزایش دهید. هنگامی که ذهن با افکار مختلف پر شده است، این می تواند چالش برانگیز باشد. تلاش کنید روی یکی از آنها متمرکز شوید، در شرایطی که برای تعمیق تمرکز نفس می کشید:ریتم ملایم تنفس خود را احساس کنید.
کلماتی آرامش بخش ماند آرام و آرامش را تکرار کنید. می توانید این کلمات را به آرامی بیان کنید یا در ذهن خود آنها را تکرار کنید.
با هر دم و بازدم به ضربان قلب تسکین دهنده خود گوش فرا دهید.
یک تصویر ذهنی که برای شما آرامش بخش است، مانند امواج اقیانوس یا جنگلی زیبا را تجسم کنید. صداها، رنگ ها و رایحه هایی که آرامش را برای شما به ارمغان می آورند، تجسم کنید.
یک روال را شکل دهید. کلید موفقیت تمرین کسب آرامش این است که آن را به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی روزانه خود تبدیل کنید.
از آنجایی که دم و بازدم تنها چیزی است که برای تنفس آرامش بخش نیاز دارید، شما می توانید این تکنیک را در هر زمان و در هر جایی انجام دهید.
در کنار تنفس آرامش بخش، تکنیک های دیگری نیز وجود دارند که از دم و بازدم برای کسب آرامش بهره می برند. از جمله این تکنیک ها می توان به تنفس دیافراگمی، آرام سازی پیشرونده عضلانی، مدیتیشن و تصویرسازی ذهنی هدایت شده اشاره کرد. تکنیک های مختلف را می توانید آزمایش کنید تا گزینه هایی که بیشترین تاثیر و فایده را برای شما دارند، کشف کنید.منبع سلامت نیوز

در این مورد بیشتر بخوانید …


مطالب مرتبط از وب

سلب مسئوليت: اطلاعات زير به صورت لحظه ای و بدون دخالت عامل انسانی، از موتورهای جستجو استخراج شده اند، درج در سايت به منزله تاييد محتوای آنها نيست.
 • 1) با این تمرینات ساده همیشه آرامش خود را حفظ کنید - مجله پزشکی دکتر ...
  11 ژانويه 2017 ... آیا تا به حال برایتان پیش آمده هنگامی که در شرایط پر استرس قرار گرفته باشید، دیگران شما را به کشیدن چند نفس عمیق تشویق کنند؟!اما آیا به ...
 • 2) تصاویر برای با این تمرینات ساده همیشه آرامش خود را حفظ کنید
 • 3) با این تمرینات ساده همیشه آرامش خود را حفظ کنید
  آیا تا به حال برایتان پیش آمده هنگامی که در شرایط پر استرس قرار گرفته باشید، دیگران شما را به کشیدن چند نفس عمیق تشویق کنند؟!اما آیا به راستی می دانید همین راه ...
 • 4) با این تمرینات ساده همیشه آرامش خود را حفظ کنید - تازه‌ترین خبرها
  11 ژانويه 2017 ... آیا تا به حال برایتان پیش آمده هنگامی که در شرایط پر استرس قرار گرفته باشید، دیگران شما را به کشیدن چند نفس عمیق تشویق کنند؟!اما آیا به ...
 • 5) با این تمرینات ساده همیشه آرامش خود را حفظ کنید - اخبار جدید لحظه ای ...
  آیا تا به حال برایتان پیش آمده هنگامی که در شرایط پر استرس قرار گرفته باشید، دیگران شما را به کشیدن چند نفس عمیق تشویق کنند؟!اما آیا به راستی می دانید همین.
 • 6) مشاوره:۱۰ اصـل بـرای اینکه ذهـنی آرام داشـته بـاشید | سعید جابر | Pulse ...
  31 جولای 2015 ... بيشتر ما با مداخله در امور ديگران، براي خود و آنها مشكلاتي ايجاد مي كنيم. ما معمولاً به ... تمام مردان و زنان، به روش منحصر به فرد خودشان عمل مي كنند؛ بنابراين به فكر كار خود باشيد و آرامش را براي خود حفظ كنيد. ۲. ... لازم است اين پند، هميشه در خاطرتان بماند. ... تمرين تمركز، ذهن را آرام مي كند و افكار مزاحم را از بين مي برد. اين ...
 • 7) نیک‌استارتر | آرامش همیشه همراه شماست
  استرس یکی از مسائل روزانه ایست که همه افراد به طور معمول با آن درگیر هستند. استرس عامل بسیاری از بحران ها و بیماری و مشکلات پیش روی افراد است. در اینجا محصولی ...
 • 8) Julian Treasure: جولیان ترژر: پنج راه برای بهتر گوش دادن | TED Talk ...
 • 9) چگونه آرامش داشته باشیم؟ | چطور
  مقاله مرتبط: چگونه در مواجهه با مشکلات آرامش خود را حفظ کنیم ... به‌طور عمیق فکر و از این طریق عقاید مطلق خود را تعدیل کنید. بپذیرید که باورها، احساسات یا نظرات ...
 • 10) برای آرامش اعصاب چه باید کرد؛ راهکارهایی موثر برای کاهش استرس | چطور
  شما می‌توانید این کار را با تمریناتی مانند تنفس عمیق، مدیتیشن، ورزش‌های ... در حالی که فعال بودن همیشگی واکنش استرس که از تنش‌های روزمره ناشی شده، ... بهترین نکته این است که تمام این‌ها به لطف تمریناتی ساده به دست می‌آیند. ... بهترین راه برای شروع و حفظ تمرینات آرامش این است که آن را با کاری از کارهای روزمره‌ی خود ترکیب کنید.
 • 11) یوگا و آرامش ذهن و اعصاب - آسمونی
  یوگا و آرامش ذهن و اعصاب,یوگا,یوگا چیست,آشنایی با یوگا,مراحل یوگا,یادگیری یوگا,یوگا و ... منفی زندگی نیست بلکه هدف این است که دست کم وضعیتهای مثبت را حفظ کنیم و برای ... تمرین را از چیزهای ساده شروع کنید و اول از همه، از خود شروع کنید. ... چنین باشد از این لحظه خود شادمان نیستید و همیشه در انتظار و افسوس به سر می برید.
 • 12) چگونه به آرامش برسیم؟ تکنیک های کسب آرامش ( ریلکسیشن ) - ویرگول
  یکی از مهارت های کلیدی زندگی این است که بیاموزیم چگونه استرس خود را کاهش داده و ... شما با یادگیری برخی تکنیک های ساده ی کسب آرامش و به کارگیری آنها و یافتن زمانی برای تمرین این تکنیک ها می توانید کیفیت زندگی خود را بهبود ببخشید. ... در چنین مواردی مردم احساسات و عواطف مهمی را که برای حفظ سلامت اذهان ما و برای آماده باش  ...
 • 13) حفظ آرامش و خونسردی در عصبانیت و فشار شدید | Hendevaneh
  اکثر افراد در هنگام عصبانیت تا حدودی کنترل و آرامش روانی خود را از دست میدهند مگر ... با این وجود، احتمالا شما هم قبول دارید که همیشه راهی برای پیروزی هست و باید آن را جست و ... «تمرین توانمند سازی» کاری است که خنثی کننده های بمب برای کاهش اضطراب و حفظ ... راز حفظ آرامش و متمرکز بودن بسیار ساده است: بدانید که قدم بعدی چیست.
 • 14) چگونه خشم خود را مدیریت کنیم - چگونه خشم کنترل کنید - تجسم خلاق و ...
  9 مارس 2017 ... پس می توان به این نتیجه رسید که خشم همیشه هم بد نیست و گاهی موقع ... به عنوان مثال در محل کار خود با یکی از همکارانتان بحث می کنید و این بحث باعث خشم شما می شود. .... ببخشید و این به معنی آن است که دیگر به سادگی عصبانی نمی شوید. ... تمرین ه). آرامش خود را حفظ کنید. برای اینکه بتوانید آرامش خود را حفظ کنید ...
 • 15) 10 تکنیک ساده برای کنترل عصبانیت - عصرعلم
  22 فوریه 2013 ... خیلی راحت در اتاق را ببندید و سر فرصت و با آرامش با او صحبت کنید. ... که دارید صحبت کنید و مؤدب باشید و احترام طرف مقابل را حفظ کنید. ... ورزش کنید و تلاش کنید بر روی اعصاب خود مسلط شوید، این کار تنها به تمرین و صبر نیاز دارد. ... من همیشه در محل کارم عصبانی میشم بیشتر مواقع هم این دیگران هستند که ...
 • 16) غول چراغ شخصی خودتان • تمرین مراقبه برای مبتدی ها: 11 نکته ساده ...
  با گذشت زمان, متوجه خواهید شد که وضعیت نشستن خود مراقبه است. ... صرف 10 الی 20 دقیقه روزانه بصورت فوق العاده ای بهره وری و آرامش و شادی ام را افزایش می دهد. بهر حال, برای کسب این مزیت ها, لازم است که هر روز مراقبه تمرین کنید. ... با گذشت زمان, همانطور که وضعیت تان را حفظ می کنید بدن و ذهنتان کم کم به حالت مراقبه وارد می شود.
 • 17) هنر زندگی: مراقبه ویپاسانا - Vipassana Meditation
  همگي ما در جستجوي آرامش و هماهنگي هستيم، زيرا این‌ها همان چیزهایی است که در زندگي نیاز داریم. ... چگونه مي‌توانيم تعادل درونی خود را حفظ کنيم و در پيرامون خويش، تعادل و هماهنگي ‌ايجاد کنيم تا ... با ذكر نام حق يا شخص مقدسی كه به او اعتقاد دارد، اين كار ساده می شـود. ... به‌محض آن‌که عوامل منفي ذهن را مشاهده کنيد ، قدرتشان را از دست مي‌دهند .
 • 18) تمرین برای آرامش اعصاب - پارسی طب
  یادگیری آن ساده است و می‌توانید در هر جایی آن را تمرین کنید. ... قبل از تمرین این روش با پزشک خود مشورت کنید تا دچار گرفتگی عضلات، کمردرد ... اگر مدام به گذشته فکر کنید و خود را ملامت کنید و یا اینکه دائم نگران آینده باشید، همیشه بار سنگینی از ... بتوانید آرامش خود را حفظ کرده و روی زمان حال تمرکز کنید، سیستم عصبی خود را ...
 • 19) ورزش برای زانو؛ با این تمرین‌ها با زانو درد برای همیشه خداحافظی کنید!
  13 ژوئن 2017 ... ورزش برای زانو؛ با این تمرین‌ها با زانو درد برای همیشه خداحافظی کنید! درد زانو ... اگر برایتان سخت است می‌توانید نشسته نیز این تمرین را انجام دهید. سپس به مدت ۵ ... صاف بایستید و از یک صندلی برای حفظ تعادل تان استفاده کنید. پاشنه‌های ... با فشار عضلات پا و با کمر صاف آرام به حالت نیمه ایستاده در بیایید.
 • 20) فعالیتهای - Nobodys Perfect
  میتوانید از یک جوراب اندازۀ دستتان یک آدمک ساده بسازید. ... را رسم کنید و یا به نسبت سن فرزندتان، بگذارید او این کار را ... با. دا. ح. ر. کودکان در آرامش، بهتر به آرامش فرزندتان کمک کنید. رفتار میکنند و گاهی در این خصوص به کمک ... به فرزندتان کمک کنید تا احساسات خود را با کلمات بیان کند. ... با تمرین میتوان حباب را فوت کرد.
 • 21) 20 توصیه برای کاهش استرس، بر استرس غلبه کنید! - زوم لایف
  برای غلبه بر استرس آرامش خود را حفظ کنید و به ادامه مطلب توجه کنید. ... آیا در این دنیای پر از جر و بحث باید با آن سوخت و ساخت؟ ... تامل آگانه در این مواقع، می‌واند همیشه آرامش بخش باشد. ... این تمرین را برای همه قسمت‌های اصلی بدن، پاها، کف پاها، سینه و بازوها، سر و گردن استفاده کنید و سپس از آرامشی که به شما دست می‌‌دهد لذت ببرید.
 • 22) بایگانی‌ها رهایی از استرس - گروه تحقیقاتی سیف
  بنابراین در یک محاسبه ساده می توانید این مطلب را درک کنید که با شل کردن عضلات ... شما به تمرینات ورزشی و انجام حرکات فیزیکی می پردازید بهتر خواهید توانست با عوامل .... پس سعی کنید همیشه آرامش خود را حفظ کرده و به آرامی کارتان را انجام دهید تا ...
 • 23) چگونه لغات انگلیسی جدیدی که یاد می گیریم را به سرعت در مکالمه ...
  اگر بلی، چرا با یادگیری لغت معنی انگلیسی و گرامر انگلیسی باز نمی توانیم واقعا ... لغت معنی های ساده انگلیسی که مدتهاست استفاده می کنید به ذهنتان می رسد، مشکل این ... لغت معنی های انگلیسی که شما حفظ کنید متاسفانه به جای قرارگرفتن در این .... که آب رنگ تمرین می کرد، آرش همیشه آرامش داشت و در زمینه مکالمه انگلیسی و مهارت ...
 • 24) عاشقانه هاي پاك- Pure Love - جملات عاشقانه: نامه هاي عاشقانه (showing 1 ...
  اين حس زيبا را با دوستان خود تقسيم كنيد. .... و اين بار توشه اي از رويت به يادگار بر خوام داشت نا هميشه در صندوقچه قلبم خاطرش را .... آرام به سويم آمدي دستانت را روي صورتم گذاشتي و گفتي راستي پيشه كن و گفتم .... آرزوی من این است نرم و عاشق و ساده. .... دوگانگی، شور و حال و زندگی می‌بخشد، نه پژمردگی و افسردگی و مرگ، حفظ کنیم.
 • 25) Steps to Knowledge, First 7 Steps - گام هایی به سوی دانش، هفت گام اول ...
  پس، در سه زمان تمرینی امروز خود به این گفته فکر کنید. .... دانش در تمام لحظه‌ها با شما سخن نمی‌گوید، اما همیشه برای‌تان پیامی دارد. ..... طول روز مشاهده کنید، و تا آنجا که امکان دارد آگاهی‌تان را از افکار و رفتارتان حفظ کنید. ..... این سکون عظیم است که شما را به بازگشت به صلح و آرامش و تمتع ازواقعیت خداوند می‌خواند، اما باید خود را آماده کنید.
 • 26) راههایی برای اینکه بتوانیم چتر خود را بهتر کنترل کنیم - چتربازی
  طی این نوشتار ۱۵ مهارت و تمرین را با هم مرور می کنیم که میتواند مهارت کنترل چتر .... بلکه سعی کنید که فرامین را به آهستگی، بسیار آرام و با کم کردن فشار به جای خود ..... حالت را حفظ نموده و ارتباط چشمی خود را با محل فرود حفظ کرده تا جایی که به زمین ... فرامین باید به حدی باشد که چتر همیشه حرکت رو به جلوی خود را داشته باشد ، این ...
 • 27) بهترین راه برای فراموش کردن یک مقطع زمانی از زندگی با همه خاطرات ...
  12 آوريل 2013 ... ۱۰ - سعی کنید در مواقعی که آرام هستید با اختیار و اراده این افکار اتوماتیک و ..... پس سعی کنید احترام خود و استقلال شخصیتی خود را حفظ کنید و نیازهای درونی و .... قدری به نقاط مثبت و خوبی های خود فکر کنید و آنها را بنویسید و همیشه مرور ..... لذا با تمرین و مقابله با باورهای ناصواب، این مسئله قابل برطرف شدن است.
 • 28) 8 روش موثر برای ایجاد تعادل در افراد حساس به انرژی - راستمرد
  7 جولای 2017 ... همیشه یک فاصله ذهنی مناسب را با دیگران حفظ کنید که به شما امکان می دهد همه چیز را از ... این تمرین را ادامه دهید تا متوجه تاثیرات آن بروی خود بشوید.
 • 29) راهنمای شناور کردن کودکان در آب - Trygg-Hansa
  30 ژانويه 2014 ... 1- عادت کردن به آب – تمرینات استحمام و آبتنی برای کودکان خردسال. چه زمانی می ... حفظ تعادل متوسط: روش انجام آن ... هم فعالیت های مختص خود را دارند و این دو را نمی ... همیشه دمای آب را چک کنید. آب باید .... سادگی از زیر گرفته شود، تا بتواند از نیروی شناوری .... کودک را بر روی پشت خود با حرکات آرام در آب قرار دهید. -2.
 • 30) مهارت ارتباطی: گفتگو با خود | متمم
  مورچه ای را تصور کنید که مدام در ذهن شما میگوید: «من میدانم که در امتحان روز سه ... بیایید با هم برخی از این مورچه ها را مرور کنیم و به حرفهایشان گوش دهیم: .... این برچسب ها تعامل و گفتگو را بهتر نمیکنند، اما به سادگی میتوانند مانع آن شوند. ... هر چه زودتر، آرام انگشتتان را بر روی این مورچه فشار دهید تا برای همیشه از شنیدن .... متن تمرین :.
 • 31) طراحی وب سایت Archives | وب کسب
  این شما را مجبور می کند زبان مورد استفاده خود را ساده کنید.با ... این برای انتخاب جملات ، فرصت بیشتری در اختیار شما خواهد گذاشت و شما را آرام تر ، با اعتماد بنفس تر و ... هر چقدر تمرین می کنید ،همیشه سعی کنید از ته قلبتان سخن بگویید نه از حفظ.
 • 32) چهار دقیقۀ شما - توسّط اُسقف گری ئی. استیونسون
  مسابقات المپیک زمستانی اخیرجهان را به خود جلب نمود در حالیکه ورزشکاران۸٩ کشور ... برای شما که این ضروریت را احساس کنید، من اوّل داستان نوئل پیکوس–پِیس، یکی از آن ... در مسابقۀ نوئل، اسکلت، ورزشکاران با جنبش آنی در حالیکه سرعت می گیرند و .... این تمرین ساده بمن وهمسرم لیسا در اجرای نقش مان در کمک کردن به هریک از اعضای ...
 • 33) ﮐﻧﺎر آﻣدن ﺑﺎ درد طوﻻﻧﯽ ﻣدت - Spinal Cord Essentials
  ف مطالب در این نوشته را برای خود مفروض نمی ... نار آمدن با درد را تمرین کنید، بدن شما بهتر خواهد توانست با درد کنار بیاید. در زیر نام ... توانند به آرامش بیشتر شما کمک کنند .... همیشه در یک ساعت مشخص به رختخواب بروید تا بدن شما به یک الگوی خواب منظم عادت کن. د. •. لباسهای راحت بپوشید و دمای مناسبی را در اتاق خواب خود حفظ کنید.
 • 34) 40 راه ساده برای رسیدن به آرامش درونی - مدار ثروت
  درون خود را آرام کنید: آسایش جسمانی با ورزش، عاطفی با روابط اجتماعی مناسب، ذهنی با مطالعه و مراقبه و معنوی با دعا و ... شادی و نشاط و شادابی را مهمان زندگی خود کنید: افکار شادی آفرین را آگاهانه حفظ کنیم. 18. ... همیشه دنبال این باشیم که حق چیست! ... تمرین اراده یادتان نرود: برای تقویت اراده، بین تخیل خودتان و اراده، آشتی برقرار کنید.
 • 35) با 10 نکته آسان عصبانیت تان را کنترل کنید - بیتوته
  یک بار برای همیشه تنبلی را کنار بگذارید ... به محض اینکه توانستید خود را کنترل و درست فکر کنید، ناراحتی و عصبانیتتان ... کرده تمرکز کنید، به این فکر کنید که چطور می‌توانید آن مشکل را حل کنید. ... تمرینات تنفس عمیق، تجسم یک صحنه آرامش‌ بخش، تکرار یک کلمه یا جمله تسلی‌ ... لاغری سریع و کم کردن وزن با 11 روش ساده.
 • 36) تمرکز چیست؟ - Study Buddhism
  8 مارس 2014 ... یک حالت ذهنی دیگر هم این است که با دیگران با عشق و شفقت بیشتری برخورد کنیم . ... بی‌شک یک دلیل آن است که ذهن ما آرام نیست و ما را متلاطم می‌کند؛ تلاطم ذهنی .... در تمرکز هم مانند زندگی روزمره ما همیشه باید قوه فهم خود را حفظ کنیم، چه این فهم .... ممکن است شما عادت داشته باشید که روی مخده و چهارزانو تمرین کنید، اما ...
 • 37) حفظ شعر و نوشته ( فارسی ) Flashcards | Quizlet
  نه براى اين كه ديگران را از خود دور كنى بلكه ببينى چه كسى .... با بودن تو ساده تر نفس کشيده است يعني تو موفق شده اي ... همیشه منتظر می‌ماند! پابلو_نرودا. مهم نيست اكنون زندگى ام چگونه مى گذرد، ..... تسليم تو شده به عاشقانه ى اين ديوانه ى آرام بيشتر گوش بده ..... تمرین ِعشــق آسـان نیسـت بی سـرمشـق ... درست ترکشانـ کنید تا تَرَک ...
 • 38) ۱۲ دستورالعمل برای مسئولیت پذیر شدن (قسمت دوم) - گروه آموزشی نشو
  27 آگوست 2017 ... با این نکات یاد بگیرید که چطور مسئولیت پذیر باشید و کنترل ... البته انجام دادن چند کار به طور هم‌زمان همیشه هم ممکن نیست بنابراین باید یاد بگیرید که وظایف خود را ... باید یاد بگیرید که در هنگام مواجهه با مشکلات، آرامش خود را حفظ کنید. ... با استفاده از چند راهکار ساده می‌توانید مدیریت زمان را یاد بگیرید و به مرور ...
 • 39) چگونه آستانه تحمل خود را بالا ببريم - مقالات فارسي لينکستان
  هر چه بيشتر در اين مورد سعي و تمرين كنيد، چنين رفتاري براي شما راحت‌تر خواهد شد. ... آنها بر اين عقيده هستند كه كنترل عصبانيت و عدم بيرون ريختن خشم، براي حفظ سلامت ... آنها بر اين باور هستند كه مي‌توانند با نشان دادن عصبانيت و خشم خود، اطرافيان را ... پس هميشه اين نكته را به خاطر بسپاريد كه حتي اگر كسي شديدا شما را عصباني ...
 • 40) رموز مدیریت موفق
  زمانی که غرور تبدیل به شخصیت می شود ، فرد برای حفظ و ارتقای شخصیت خود ، دست به ... ü برای تقویت شهامت خود باید کمی خطر کنید ، لازم نیست دست به کارهای ... که به شما اعتماد به نفس و شجاعت می بخشند ، ساده تر از این هستند که گمان می کنید . .... ü یک رهبر باید همیشه این نکته را در ذهن خود داشته باشد که سر و کار او دائماً با مردم و ...
 • 41) چگونه خاطرات بد را از ذهن خود پاک کنیم؟ | کتاب افزایش قدرت اراده در ...
  10 مه 2015 ... راه حلی که شاید ساده به نظر برسد و فکر کنید شوخی است، اما من با تمام شوخ بودنم ... اگر در کنار این روش، از متدهای دیگر برای آرام کردن خود و یا پیدا کردن راه حلی ... و سپس تمرینات ساده کتاب را قدم به قدم انجام دهید و جلو بیایید تا خود را ازنو بسازید. ..... لطفا راهنماییم کنین چطور میتونم برای همیشه از ذهنم خارجش کنم…
 • 42) بسته آموزشی زندگی سالم با نشاط و امید
  نمی دهند دشواری های زندگی بر آرامش درونی آنها چیره. شود و شادی و نشاطشان را مخدوش کند . آنها می دانند که. برای حفظ هوشیاری ذهنی خود به تمرین نیاز دارند؛ درست ... البته تجربیات زندگی آنها همیشه مثبت و. خوشایند نیست؛ با این حال، آنها می دانند که حتی از تجربیات ... دوچرخه سواری و حتی پیاده روی ساده معموال به ایجاد یک حس خوشایند.
 • 43) برای پیشرفت در زندگی این 10 کار را کنار بگذار - - دگرش
  اگر می‌خواهی پرواز کنی و در زندگی خود پیشرفت کنی و به موقعیت‌های بهتر و موفقیت ... همیشه باید کاری را انجام دهی که به برای خودت و زندگی‌ات مفید است نه آن چه به کار ... چون در این صورت توانایی یادگیری‌ات را از دست می‌دهی و نمی‌توانی با زندگی پیش ... زندگی یک تمرین مداوم برای حل خلاقانهٔ مشکلات است. ... ۱۲ قانون ساده برای شاد بودن.
 • 44) فوت و فن‌های مصاحبه رسانه‌ای | Parto Tarvij
  11 سپتامبر 2015 ... آشنایی با فوت و فن مصاحبه با رسانه‌ها برای ترویج‌گران –به ویژه آن دسته که روی پروژه‌های آگاه‌سازی کار می‌کنند- ضروریست. در این مقاله، به شرح برخی مولفه‌ها و تکنیک‌های لازم برای موفقیت در ... هنگام تمرین، به پیام، لحن و زبان بدن خود توجه کنید و از بقیه نیز ... آرامش خود را حفظ کنید و اعتماد به نفس داشته باشید.
 • 45) 6 روش آرام کردن تپش قلب - تبیان
  26 ژانويه 2015 ... در این مطلب چند راهکار ساده برای کاهش و آرام کردن تپش قلب داریم. ... که برای غلبه بر این وضعیت باید انجام دهید این است که آرامش خود را حفظ کنید. ... توجه داشته باشید اگر تپش قلب تان با علائم دیگری مانند سرگیجه، درد ... در این مطلب می‌توانید با نکاتی برای پیدا کردن کمی زمان و وقت برای شروع مجدد تمرینات ورزش ...
 • 46) نقص در بینایی | برترین پزشک
  12 دسامبر 2016 ... این فرض درست نیست، زیرا نقص در قدرت بینایی از اختلالات عملکردی در چشم ها ناشی می شود که می توان آن را توسط شیوه های طبیعی و ساده درمان برطرف کرد. ... شود که باید از برداشتن عینک خود به دلیل خطر خستگی چشم خودداری کرده و همیشه باید مستقیم از مرکز ... (۱) سر خود را ثابت نگه داشته و آرامش خود را حفظ کنید.
 • 47) Soul Retrieval, Medicine for the Earth, and ... - Sandra Ingerman
  شما هم از کارهای خوب ساندرا در جهت ترويج آرامش و تغييرات مثبت در دنيای امروز بهره ببريد. ... اگر تمرين های ماه پيش را انجام داده باشيد، مطمئن هستم که ارتباط فيزيکی شما با کار ... تا کنون شما در مراسم ماهانه خود، هميشه با قدرت ماه کامل کار کرده ايد. اين ماه ... قصد و نيت خود را متمرکز کنيد بر اين هدف که می خواهيد با قدرت ماه کامل يکی شويد.
 • 48) توصیه - تکواندو
  با انجام نرمش هاي مناسب قبل از خواب بدن شما آرامش يافته و مي توانيد خيلي راحت تر بخوابيد. فراموش نكنيدكشش ها هميشه بايد ملايم و همراه با نفس هاي عميق انجام شود. ... اين كشش را براي 10 ثانيه حفظ كرده و بعد از استراحت سه بار ديگر آن را تكرار كنيد. .... اين بار تصور کنيد که مي خواهيد از پايين قفسه سينه خود (که جاي بسيار حساسي از ...
 • 49) مطالب مفید ورزشی . علمی. ادبی - Hapkido-farzadmanesh.com
  سر را در حالت خنثی حفظ کنید یا اینکه اندکی به طرف عقب متمایل کنید و در طول اجرای حرکت همین ... قبل از شروع ورزش با پزشک خود مشورت کنید و ورزش ها را به آرامی انجام دهید. ... تای چی یک ورزش آرام و آهسته می باشد که بیشتر از 30 دقیقه انجام می شود . ... این تمرینات ساده به خوبی بدن شما را تقویت می کند و حتی اگر اضافه وزن یا چربی ...
 • 50) ۱۲ نکته برای غلبه بر عصبانیت و رسیدن به آرامش - بنیتا
  1 ژوئن 2016 ... همیشه همه چیز طبق برنامه و مطابق با میل ما پیش نمی‌رود. ... این موضوع شما را از تحت تاثیر قرار گرفتن در مقابل تفکرات، حرف ها و رفتار دیگران حفظ می‌کند و تمرین این مساله اکیدا به شما ... بارها و بارها این مساله را تمرین کنید، حتی اگر چندین بار کنترل خود را ... پنج حقیقت ساده که در مورد رابطه عاشقانه‌تان باید بدانید.
 • 51) چطور می‌توان شاد و رضایتمند زندگی کرد؟ - همشهری آنلاین
  15 نوامبر 2010 ... بسیار ساده! ... با آرامش و به‌تدریج شروع کنید به تمرین کردن. ... از روز پیش کمی شادتر و خرسند‌تر خواهید شد و همیشه این سؤال را از خود بکنید: آیا آنچه ...
 • 52) چگونه اعتماد به نفس داشته باشیم؟ | ingooneh
  استعداد ها و ویژگی های مثبت خود را شناسایی کنید و روی کاغذ بنویسید. ... می تواند یک ویژگی ظاهری باشد، یک لبخند دوست داشتنی یا توانایی حفظ خونسردی در شرایط پراسترس. ... را با تمرین یاد بگیرید در امتحان نیز بدون شک نتیجه مثبتی خواهید گرفت. ... با درک این موضوع ساده و در عین حال پیچیده درخواهید یافت که اعتماد به نفس  ...
 • 53) چگونه هرگز تصادف نکنید ؟ | قدرت نامحدود
  آیا علمی وجود دارد که با استفاده از آن هرگز و تحت هیچ شرایطی تصادف نکنید ؟ ... بیمه کرده و با یادگیری آن خواهید توانست برای همیشه دربرابر حوادث رانندگی بیمه شوید. ... اگر حواسش نیست، چطور میتوانید خود را از سانحه حفظ کنید ؟ ... برای این مساله وجود دارند اما یک تمرین ساده این است که زین پس سعی کنید وقتی به چیزی خیره و ...
 • 54) خالی کردن ذهن تنها در 15 دقیقه (افزایش قدرت ذهنی) – یک تجربه
  9 فوریه 2012 ... امیدوارم که از این تجربه هم استفاده کنید و به دوستان خود هم معرفی کنید. .... خیلی ساده و راحت توضیح داده .... امیدوارم که با انجام این تمرینات بتونید ذهنی آرامتر و خوابی بهتر را تجربه کنید. ... امیدوارم که همیشه ذهنی آرام و زندگی شادی داشته باشید .... ۱۳ سالمه انقد ذهنم در گیره اصلا نمی تونم یه دقیقه چیزی حفظ همه امتحانامو ...
 • 55) نگهداری از زانو و درمان زانو درد – سایت پزشکان بدون مرز
  زانو 4 رباط مهم دارد كه اين 4 رباط استخوان ران را به استخوان درشت ني محكم متصل مي .... مفصلي يا مشاهده تغييرات تخريبي زانو ( آرتروز ) عكس راديوگرافي ساده درخواست كند. ... تناسب بدن خود را با انجام حركات كششي و تقويت متناسب عضلات حفظ كنيد. .... تقویت عضلات چهار سر زانو بدون فشار به مفصل با انجام تمرینات ورزشی نشسته  ...
 • 56) چطور می توانید با روح خود ارتباط برقرار کنید؟ - مردمان
  2 دسامبر 2009 ... در این جاست که می توانیم بگوییم هاله ی خود را بیدار کرده ایم . ... با انجام این تمرین ، احساس سبکی می کنید و به یک آرامش فوق العاده روحی دست می ...
 • 57) دارما - دانلود | نصب برنامه اندروید | کافه بازار
  بازار را دریافت کنید ... ایده ساده ما آموزش مدیتیت کردن یا همان تقویت ذهن در جهت ایجاد آرامش، به شماست. تا همه بتوانید زندگی شادتر ، سالم تر و لذت بخش تری داشته باشید . دارما باور دارد که چیزی مهم تر از حفظ سلامت ذهن نیست، بنابراین ما وظیفه خود می دانیم که ... پس همیشه با بسته ها و تمرینات جدید در این سفر دائمی همراهتان خواهیم بود.
 • 58) راه کارهایی برای آرامش در 5دقیقه - آفتاب
  1 جولای 2014 ... الان بهترين زمان براي اين است که آرامش پيدا کنيد! ... برويد، مي‌توانيد براي آرام کردن ضربان قلبتان با دست خودتان، پا يا گردن خود را ماساژ دهيد.
 • 59) 99 عادت خوبی که می‌توانیم داشته باشیم – ایران آتا
  15 ژانويه 2013 ... این عادت در شما باعث خواهد شد تا در مقابله با چالش‌های زندگی خود عقب ... “کسی که راستگو باشد در زندگی خود، احساس آرامش می‌کند و از چیزی ترس ندارد. ... هیچگاه در پاکیزگی و نظافت شخصی سستی نکنید و سعی کنید همیشه تمیز و مرتب باشید. ... همیشه راهکار مناسب در ساده ترین هاست. .... همیشه حفظ تعادل بهترین است.
 • 60) چگونه حاضرجواب شویم ؟ - برترین ها
  3 جولای 2012 ... 40‌پیشنهاد از این كتاب را به زبانی ساده و امروزی، برایتان كنار ... زیادی را حفظ كرده باشید تا بتوانید از آنها در جمله‌هایتان به‌كار ببرید. ... طوری تمرین كنید كه قاعده‌های خوب حرف زدن برای شما تبدیل به عادت شود؛ درست ... آرام و كنترل‌شده حرف بزنید. ... لطفا الكی ادای كسانی را كه با حرارت و هیجان حرف می‌زنند، درنیاورید؛ چون ...
 • 61) پکیج چهار در هفت - ذهن ساز
  در قسمت هیپنوتیزم یاد میگیریم چطور ذهن و باور خود را اصلاح کنیم و به آرامش ذهنی برسیم . ... و پایدار در فردی که تمرینات هر دوره را دنبال می کند، می شوند، اما هر یک از این فایل ها به شیوه ... این کتاب از آن دسته کتابهایی نیست که حاوی یک فرمول ساده ی موفقیت باشد که ... شما چگونه با تمام این موانع برخورد می کنید تا به اهداف خود برسید ؟
 • 62) افراد موفق چطور خونسردی و آرامش خود را حفظ می کنند؟ - یوکن
  11 مارس 2017 ... توانایی شما در مدیریت احساسات و حفظ آرامش و خونسردی، تاثیر مستقیمی را ... مطالعات مختلف نشان داده اند که موارد ساده ای همچون چک کردن برنامه ریزی شده ی ایمل ... های دائمی فراهم شده که باعث می شود همیشه و در همه حال، حاضر و در دسترس باشید. ... به محض اینکه توانستید با این روش ارتباط برقرار کنید و همکاران شما نیز از ...
 • 63) بیماری‌های ناخن - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
  گروهی از پزشکان بر این باورند که همیشه علت خاصی برای عادات گوناگون وجود ندارد، .... در مورد پیامدهای مثبت و منفی عادت ناخن جویدن، با کودک صحبت کنید. ... است که نمی‌توانید خودتان را در حین انجام آن ببیند؛ بنابراین، این تمرین به کودکتان کمک ... در حالی که گروهی دیگر صبورانه و با ملایمت آرامش خود را حفظ می‌کنند و سعی دارند روند  ...
 • 64) حفظ آرامش، بعد از مهاجرت (قسمت دوم) - مهاجرت به کانادا
  سعی کنید در این زمان ها خود را از تکنولوژی های روز دنیا (به خصوص تلفن همراه) دور نگه دارید. مشاهده خواهید کرد که ... این تمرین به نظر ساده می آید، اما انجام دادنش برای بیش از یک یا دو دقیقه سخت می شود. ... با انجام این تمرین به آرامش خواهید رسید، چراکه افکار مزاحم را، که به نظر می آمد درون ذهن شما برای همیشه جا گرفته اند، از ذهن خارج می کنید.
 • 65) استرس و راههای رسیدن به آرامش روح و روان [آرشیو] - سایت علمی ...
  اين خستگي گاه ممكن است به افسردگي و بيماريهاي مختلف روحي رواني و يا حتي مرگ .... روان شادي: سعي كنيد خود را با سرگرمي هاي مختلف ، ورزش ، مديتيشن ، دعا ... اضطراب و استرس همیشه و همه جا با ما هست كنترلش هم اصلا سخت نیست از نظر من! ...... برای تمرین ساده، می‌توانیم چند نفس عمیق بکشیم و آن را در شش‌ها برای چند ...
 • 66) 8 راه برای رهایی از افکار منفی و رسیدن به آرامش - سلامت روان - اعصاب و ...
  13 جولای 2015 ... بسیاری از مواقع به محض این که اتفاق بدی رخ می دهد، ما آن را با اتفاقات بد گذشته ... اگر احساس می کنید که نمی توانید ذهن خود را نسبت به افکار بیش از اندازه ... اولین و ساده ترین کاری که انسان در این مواقع می تواند انجام دهد، کنترل تنفس است. ... علاوه بر فعالیت های فیزیکی، تمریناتی که باعث تحریک مغز شود نیز ...
 • 67) چگونه یک ذهن آرام داشته باشیم؟ - فردا
  22 دسامبر 2016 ... اگر ذهن شما همیشه پُر از آشوب است و افکار نامنظمی تولید می‌کند، پس در ... برای حفظ ظاهر طوری زندگی می‌کنند که خودشان هم راضی نیستند و با شخصیت واقعی آنها ... جواب سؤال‌های‌شان می‌ترسانند که این خود باعث فراموش شدن درون‌گرایی می‌شود. .... کنید، نتیجه‌ی این تمرینات خودشان را در قدرت فکر و داشتن ذهن آرام نشان می‌دهند.
 • 68) دو سوال ساده برای انعطاف پذیر شدن | مجله مدیران
  پس زمانی که سقف در حال خراب شدن روی سرتان است، چگونه باید آرامش خود را حفظ کنید؟ یک راه این است که ادای آرام بودن در آورید. رفتارتان مطمئن و با اعتماد به نفس است ...
 • 69) با این تمرینات ساده در محل کار، سلامت روح و جسم تان را تضمین کنید!
  با این تمرینات ساده در محل کار، سلامت روح و جسم تان را تضمین کنید! ... برای اکثر مردم، پیدا کردن زمانی برای ورزش یک چالش همیشگی است. ... مراقبه به ذهن می آموزد که آرامش را نگه دارد و شرایط را به دور از فشارهای کاری تحت کنترل خود گیرد. ... همچنین لوازمی وجود دارد تا تعادل شما را حفظ کند، مانند توپ تعادل، که اگر از آنها کمک بگیرید ، ...
 • 70) با رعایت این نکات ساده جوان بمانید! - تولینک
  8 جولای 2017 ... در این مقاله با رازهای جوانی آشنا شوید. ... با رعایت این نکات ساده جوان بمانید! ... وجود دارد، این راه‌ها نه تنها ضرری برای پوست ندارند، بلکه درمانی همیشگی برای پوست به همراه دارد. ... مهم نیست چه نوع ورزشی را بلد هستید، هر کدام از تمرینات ورزشی را که مناسب ... استرس نداشته باشید و در هر شرایطی آرامش خود را حفظ کنید.
 • 71) قوانین بدبختی (1): تکنیکهای اثربخش برای بدبختی - روزنوشته های ...
  با این شیوه بهتر می‌توان احساس ترحم و دلسوزی دیگران را جلب کرد! ... حتی می‌توانید این احساس بدبختی را به اطرافیان خود هم منتقل کنید به شکلی که تا لحظه‌ای که شما را ترک می‌کنند، خود ... تمرین کاربردی: روی یک صندلی آرام بنشینید. ... اینکه حتی آدمی مثل شما که ذاتاً شاد و جذاب است، نتوانسته است امید به زندگی را در خود حفظ کند.
 • 72) دانستنیهای تغذیه - گروه غذای سلامت و کودک سولیکو
  نوزاد تمرین مکیدن و بلعیدن ،چشمک زدن ، گرفتن اجسام و نفس کشیدن را انجام میدهد. ... اینجا چگونگی حفظ سلامت خود شما را بیان می کنیم با این کار خواهید توانست از فرزند ... همیشه روزتان را با صبحانه اغاز کنید و سعی کنید که میان وعده های منظم هم داشته باشید .... طعم های ساده و بافت روان ملایم ترین شروع غذا خوردن را به فرزندتان خواهد داد .
 • 73) قانون جذب کائنات برای رسیدن به آرزوها
  19 آوريل 2013 ... با رعایت توصیه‌هایی بسیار ساده می‌توانید همواره زندگی سالم و شادابی داشته باشید. ... انجام تمرینات آرام سازی: در این تمرین، عضلات به ترتیب از سر به طرف پا یا ... زندگی ایده‌آل خود را با تمام جزئیات آن مجسم کنید و این تصویر ذهنی را تا ... چون همیشه در انتخاب افکار خود آزاد هستید، کنترل کامل زندگی‌تان و تمامی آن‌چه ...
 • 74) چگونه بر ذهن خود مسلط شویم؟ - سلامتی
  3 آگوست 2017 ... ذهن ابزار فوق‌العاده قدرتمندی است، اما با این حال فقط یک ابزار است و اگر .... با تمرین بیشتر مراقبه ذهن، به مرور احساس آرامش و صلح عمیق‌تر خواهد شد. ... اگر توجهتان را بر کالبد درونی حفظ کنید، در اکنون، ثابت باقی خواهید ماند و ... و تماس با نیرو و سادگی زمان حال را از دست داده باشید، خلأ ترس همراه همیشگی شما خواهد بود.
 • 75) آرامش ذهن و اعصاب با ورزش یوگا - شرکت علوم ماورایی دکتر گیلکی ...
  برچسب آرامش ذهن, آرامش ذهن و اعصاب, آرامش ذهن و اعصاب با ورزش یوگا, آرامش ذهن و اعصاب با .... واقعیتهای منفی زندگی نیست بلکه هدف این است که دست کم وضعیتهای مثبت را حفظ کنیم ... تمرین را از چیزهای ساده شروع کنید و اول از همه، از خود شروع کنید. ... چنین باشد از این لحظه خود شادمان نیستید و همیشه در انتظار و افسوس به سر می برید.
 • 76) 6 راه ساده برای بهتر صحبت کردن - دیجیاتو
  6 ا کتبر 2014 ... اگر چه می توان برای بهبود این وضعیت با اصلاح کیفیت، تن و لحن ... البته که این کار به کمی دانش و تمرین نیاز دارد. ... سرعت صحبت کردن خود را با خواندن رشته طولانی از اعداد و نوشتن شان در هوا بسنجید. ... که می خواهید به سوال او "بله" بگویید، با چه فرکانسی صحبت می کنید. ... 5 توصیه برای حفظ کارمندان پر بازده.
 • 77) دیابت زندگی فعال و آگاهانه با دیابت.
  خوراک خود را به صورت کم چرب آماده کنید، مثالً: .... انسولین به درمان با از این رو، بیشتر اوقات الزم است که ... به کمک سبک زندگی سالم )عدم مصرف نیکوتین، حفظ وزن نرمال و ورزش( می ... همیشه عامل موجب بروز این عالئم، میزان قند غیر عادی نیست. .... شیر کم چرب, ماست ساده %1 چربی ... عالوه بر این تمرینات، هفته ای دو بار هم تمرین با وزنه.
 • 78) 9 روش برای افزایش توانایی مغز و بالا بردن سطح هوش | سازمان پژوهش و ...
  10 آگوست 2015 ... ما در این مقاله تصمیم داریم از راه های ساده ولی اساسی با شما حرف بزنیم که انجام ... اگر شما هم دوست دارید در زمره افراد باهوش باشید، تلاش کنید با خود حرف بزنید. ... با تمرین خودآگاهی و تفکر، می‌توانید در افکار ویرانگر و منفی بمانید و یا همین ..... با تکرار مغز شما اطلاعات را برای همیشه در خودش نگه می دارد و در به یادآوری ...
 • 79) 8 روش کاهش استرس در رانندگی | تخت گاز
  1- تمرین مراقبه ( مدیتیشین ) ... در خودرو سعی کنید موسیقی آرامش بخش گوش کنید ؛ چرا که طبق تحقیقات موسیقی ... با در نظر گرفتن زمان اضافی برای سفر می توان آرامش خود را حفظ کرد ، برای مثال زمانی ... البته ، زندگی همیشه به این سادگی نیست .
 • 80) الف - با ترفندهایی ساده مردان را ساکت کنید
  29 دسامبر 2011 ... در این حالت اگر خانمها مثل آقایان با عصبانیت و لجبازی رفتار کنند هرگز ... تمایل دارند غرورشان حفظ شود وقتی خانمی مخالفت مستقیم با آقایی می کند مرد ... خود نظرات خود را مطرح کنید یعنی در واقع یکی از رموز موفقیت خانمها این ... را با او در میان بگذارید در غیر این صورت اگر صدای مرد بلند شود آرام کردن آن مشکل است.
 • 81) مقاله کده :: چطور تمرکزم رو بهتر کنم؟
  روش‌های زیر کمک می‌کنند تا حدی تمرکز خود را بهتر کنید. ... این خوب است که شما چرخه انرژی خود را برای فعالیت حفظ کنید اما بدیهتا در پایان ... سعی کنید خواب خود را در اولویت نخست استراحت و تفریح خود قرار دهید؛ همیشه ... با توجه به شرایط مکانی که ذکر شد با لباسی ساده و راحت در جایی که احساس آرامش دارید بر روی دو زانو بنشینید ...
 • 82) سبکهای رسیدن به آرامش درون
  سبکهای رسیدن به آرامش درون - بهترین راه رسیدن به آرامش یگانگی با معبود خود و ایمان ... این موضوع بسیار ساده به نظر می رسد ولی هنگامی که ذهن ما شروع به تفکر منفی می ... علاوه بر فعالیت های فیزیکی، تمریناتی که باعث تحریک مغز شود نیز برای ..... و این تصویر ذهنی را تا زمانی که در دنیای پیرامون شما تحقق پیدا کند حفظ کنید .
 • 83) 7 تكنيك ساده برای بالا بردن اعتماد به نفس - پارسینه
  با تمرین این موارد نه تنها احساس مثبتی در دیگران نسبت به خود ایجاد می کنید بلکه ... نکته دیگر آنکه افراد با اعتماد به نفس بالا سریع راه می روند، آن ها همیشه جایی ...
 • 84) تکنیک‌های جالب افزایش تمرکز و حافظه را بشناسید! - باشگاه خبرنگاران
  17 سپتامبر 2014 ... بنابراین برای افزایش تمرکز و تقویت حافظه شما باید از این دو نوبت خلسه ... ۴- قبل از شروع تمرین به خود یاد آوری کنید که با هر شمارش معکوس آرامش و ... مراقبه گاشو یک تکنیک ساده و مفید برای ایجاد و تقویت تمرکز و ... سادگی بسیار قدرتمند است و می تواند یاوری خوب و همیشگی برای شما در تحصیل و زندگی باشد.
 • 85) آشنایی با پیس میکر (Pacemaker) | کلینیک آریتمی تهران
  با خواندن این متن می توانید پاسخ برخی از سوًالات خود را در این زمینه بیابید. .... ساده ترین نوع پیس میکر را پیس میکر تک حفره ای (Single Chamber) می نامند ... پیس میکر باعث حفظ ضربان طبیعی و به موقع و در نتیجه بهبودی توانائی قلب می شود. .... به کار، انجام رانندگی، شروع تمرینات ورزشی و یا رفتن به مسافرت مشورت کنید.
 • 86) فرمول ساده اعتماد به نفس خانم ها و آقایان - نمناک
  خانم ها بیشتر از آقایان با مشکل کمبود اعتماد به نفس مواجه هستند به همین دلیل راههای ... اگر پوستتان خیلی رنگ پریده است با کرم های برنزه ظاهر سالمتری به خود بدهید ( هرچند ... و هربار که با یک ترس روبه رو می شوید آرام آرام متوجه می شوید که ضرب المثل قدیمی ... این عادت را از بین ببرید و سعی کنید برای یک تا دو دقیقه هم که شده همیشه ...
 • 87) 60 گام برای رسیدن به ارامش - روان شناسی.دلهره.خشم.افسردگی .وسواس ...
  گام6: تلاش کنید همیشه مثبت بیندیشید ... گام11: هر چند وقت یک بار به یک مکان مقدس بروید و با خدا راز و نیاز کنید ... گام17: وسواس را از زندگی خود حذف کنید، در این صورت هیچ کاری نمی توانید .... تمرین افزایش اعتماد به نفس(٢) .... چگونه می‌توانیم بهداشت روانی خود را حفظ کرده یا به(۱) .... 10 راه ساده برای آرامش بخشیدن به زندگی(۱)
 • 88) ۱۴ روش قدیمی برای رسیدن به آرامش درونی - افکار نیوز
  28 ا کتبر 2013 ... این شیوه ها با استانداردهای زندگی کنونی ما مطابقت دارند و شاید بتوانند به شما آرامش درونی ... تنفس عمیق را تمرین کنید، نفس کشیدن یک راه ساده و موثر برای آرام کردن ذهن است. فقط باید مکان آرام و دنجی را انتخاب کنید و بعد به نفس کشیدن خود توجه کنید. ... با امید همیشه مطمئن باشید که راهی به سمت آرامش خواهید داشت.
 • 89) چطور یک رهبر و مدیر قاطع باشیم؟ – تسکولو - Taskulu
  بسیاری از افراد کسانی رو که رفتار تهاجمی دارن رو افرادی همیشه حق به جانب و سریع الانتقاد از دیگران ... شاید حتی خود شما در راهنمایی کردن‌ها روراست نبودین. در این ... حقایق رو بشنوین و آرامش خودتون رو حفظ کنین. ... اگر احساس عصبانیت، پوچی و ناامیدی می‌کنین با انجام تمرینات مدیتیشن یا یک پیاده روی ساده این احساسات رو آزاد کنید.
 • 90) تلگرامون - جزییات کانال حریم عشق
  #آقایان_بدانند چند تا تاریخ مهم هست که باید یه جا یادداشت تا همیشه تو یادتون بمونه!!! ... پیشگیری از ابتلا به آلزایمر با یک تمرین ساده این تمرین جالب، ابتکار ... است اگر بعد از دعوا همسرتان را از خود برانید، او احساس می کند می خواهید او را تنبیه کنید ... راز خوشبختی یک زندگی با نشاط و موفق، شاید همین آرامش و امنیت خاطر باشد.
 • 91) دمی در خلوتگاه درون @ آواز سکوت
  29 جولای 2011 ... تا اینکه امیر مهرانی یکی از دوستان و همکاران خوب من در چارگون که با ... انجام این تمرین ساده و بی‌ادعا خیلی وقت‌ها توی پیچ و خم‌های زندگی به کمک من می‌آید. ... داره، ازتون می‌خوام اگر از رهگذر این تمرین آرامش رو تجربه کردید، توی اون ... در ابتدا حداقل ۵ دقیقه قرار خود را در وضعیت تمرین حفظ کنید. ... آنها همیشه دم دست هستند.
 • 92) چگونه با نگرانی های فکری مبارزه کنیم ؟ - ویستا
  29 ژانويه 2008 ... مسلما این خود موجب آرامش روحی و تسکین قلب می شود. ... عللی برای همیشه جدا شوند نگران می شوند؛ این نیز چاره پذیر است : گرچه در ابتدا ... و زیارتها که شاید به نظر برخی ها ساده جلوه کند برای رفع نگرانی ها و آرامش فکری بسیار موثر است. ... بهتر است فکر کنید و بگویید باید خود را حفظ کنم تا سرما نخورم ، با ورزش و ...
 • 93) چگونه بر ذهن خود مسلط شویم؟ 9 راهکار مؤثر برای دستیابی به آرامش و ...
  18 جولای 2017 ... ذهن ابزار فوق‌العاده قدرتمندی است، اما با این حال فقط یک ابزار است و اگر .... با تمرین بیشتر مراقبه ذهن، به مرور احساس آرامش و صلح عمیق‌تر خواهد شد. ... اگر توجهتان را بر کالبد درونی حفظ کنید، در اکنون، ثابت باقی خواهید ماند و ... و تماس با نیرو و سادگی زمان حال را از دست داده باشید، خلأ ترس همراه همیشگی شما خواهد بود.
 • 94) شک و تردید خود را نسبت به تصمیم گیری متوقف کنید! | تلنت یاب
  وقت آن است که با مرور لیست (تصمیم گیری) خود، رو به جلو حرکت کنید. ... کنند که این تمرین ارزشمند را حفظ کنید و این کار حتی ممکن است به حفظ تصمیم های ... درایت آنها به شما کمک می کند تا حس آرامش بیشتری نسبت به مسیر انتخاب شده ... فینکلستین می گوید با این کار شما می توانید مکانسیم نظارتی خیلی ساده ای را ایجاد کنید.
 • 95) Persian – Asai Shotokan Association International
  ۵ ثانیه حبس نفس بیشتر آن هم با ریه خالی ، حفظ عمل دم آرام و عمیق را به چالش می کشد. سعی کنید این تمرین ساده را انجام دهید و چرخه ی تنفس خود را طولانی تر کنید. یکی از .... یعنی یا همیشه کاتا تمرین می کنند و یا همیشه کومیته. گویا فراموش کرده اند ...
 • 96) مقابله با استرس از دیدگاه قرآن و علم - خبرگزاری فارس
  28 نوامبر 2012 ... با شتاب زندگی استرس روی هم انباشته می شود، این سیکل، سیکل منفی .... همیشه از خود یک تصویر عالی حمل کنید، هیچ وقت به ذهن خود اجازه ندهید حتی .... می شود که مشکلات و حفظ آرامش خود به وعده های الهی امیدوار است و همین امید .... روزه موجب تهذیب نفس، درمان بیماری های روحی و جسمی و تمرین مقاومت در برابر نفس می گردد.
 • 97) 6 فن قوي براي ايجاد آرامش
  با اين حال باز هم هيچ دليلي وجود ندارد كه زندگي خود را پر از استرس و اضطراب نماييم. ... شايد ما آگاهانه اين موضوع را درك نكنيم ولي اگر دقت كنيد در بعضي اتاق ها آرامش ... مهم نيست كه ما چه كار مي كنيم يا چه مي گوييم هميشه عده اي هستند كه ايراد بگيرند. ... البته اين كار ساده اي نيست اما به مرور زمان مي توانيم اثر عقايد ديگران در زندگي خود را ...
 • 98) مشک - چگونه یک شخصیت دوست داشتنی داشته باشیم
  واقعیت این است که برای انکه دوستمان بدارند باید دوست داشتنی باشیم. ... وقتی با دیگران رو به رو می شوید بلافاصله سلام کنید منتظر نمانید آنها سلام کنند ... طوری رفتار کنید که انگار از زندگی حسابی لذت می برید همیشه به خوبی ها فکر ... در خود حفظ می کند و آن را می پذیرد با صحبت های شیرین و دلچسب روحیه خود را .... تمرین کنیم.
 • 99) با نقش استراحت در حفظ کارایی آشنا شوید - الی گشت
  14 مه 2017 ... همیشه تعادل میان کار و زندگی خود برقرار کنید. ... در زمان ریکاوری، بدن با تغییرات ناشی از حرکت‌های جدید و تمرینات وفق پیدا می‌کند. ... زمانی از روز را مشخص کنید و در طول این زمان، ارتباط خود را با تمام ... یک فنجان قهوه بنوشید و در کمال آرامش استراحت کنید. ... پیاده‌روی یا دویدن ساده نیز در این روش مفید خواهد بود.
 • 100) مهارت جرأت‌مندي چيست؟ و چگونه مي توان از آن برخوردار شد؟
  به عبارت ديگر جرأت‌مندي عبارت است از اينكه شما بتوانيد به حقوق خود برسيد و ... لباسي را خريده‌ايد و مي‌خواهيد تعويض كنيد ولي فروشنده با شما همكاري ندارد. ... هميشه سعي كنيم نيازهاي ديگران را مورد توجه قراردهيم و آن‌ها را برآورده نمائيم. .... موقعيت‌هايي وجود دارند كه ما مي‌خواهيم با آن‌ها مخالفت كنيم ولي گفتن اين كلمه‌ي ساده برايمان دشوار است.