جزییات تشییع پیکر دکتر شریعتمداری

جزییات تشییع پیکر دکتر شریعتمداری
امتیاز بدهید

دکتر علی شریعتمداری یکی از شخصیت های علمی و برجسته کشور است که در شیراز چشم به جهان گشود،ایشان در ستاد و شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت فرهنگ و آموزش عالی مسولیت های مهمی را به عهده داشت در سن ۹۳ سالگی به علت کهولت جان به جان آفرین تسلیم کرد.
دانشگاهیان و اهالی فرهنگ طی یکی از روزهای چهارشنبه یا پنجشنبه ۲۲ یا ۲۳ دی‌ماه پیکر دکتر شریعتمداری را به سوی آرامگاه ابدی بدرقه می‌کنند.

به گزارش ایسنا، پیکر دکتر علی شریعتمداری پس از مشورت با خانواده ایشان و موافقت آنها طی یکی از روزهای چهارشنبه ۲۲ یا پنجشنبه ۲۳ دی ماه جاری ساعت ۱۰ صبح از مقابل دانشگاه خوارزمی به سوی آرامگاه ابدی ایشان واقع در بهشت زهرا قطعه ۱۱۰ تشییع می‌شود و در کنار همسر شان به خاک سپرده می‌شوند.
یادآور می‌شود زمان قطعی تشییع پیکر دکتر شریعتمداری پس از موافقت قطعی خانواده ایشان با زمان آن، متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.
به گزارش ایسنا، دکتر علی شریعتمداری (ره) چهره ماندگار علمی کشور و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی امروز در شهر شیراز و در سن ۹۳ سالگی به علت کهولت سن دار فانی را وداع گفت.
منبع/ایسنا

 

در این مورد بیشتر بخوانید …


مطالب مرتبط از وب

سلب مسئوليت: اطلاعات زير به صورت لحظه ای و بدون دخالت عامل انسانی، از موتورهای جستجو استخراج شده اند، درج در سايت به منزله تاييد محتوای آنها نيست.