پیش بینی‌ها از آمار معتادان خیابانی

رئیس کارگروه کاهش تقاضای اعتیاد مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: براساس دستگیری های نیروی انتظامی، 120 هزار معتاد خیابانی شناسایی شده است در حالی که این آمار رسمی نیست و تعداد معتادان خیابانی بیش از این است .

ادامه مطلب


مطالب مرتبط از وب

سلب مسئوليت: اطلاعات زير به صورت لحظه ای و بدون دخالت عامل انسانی، از موتورهای جستجو استخراج شده اند، درج در سايت به منزله تاييد محتوای آنها نيست.
 • 1) پیش بینی‌ها از آمار معتادان خیابانی - فردا
  20 دقیقه قبل ... رئیس کارگروه کاهش تقاضای اعتیاد مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: براساس دستگیری های نیروی انتظامی، 120 هزار معتاد خیابانی شناسایی شده است در حالی که این آمار رسمی نیست و تعداد معتادان خیابانی بیش از این است .
 • 2) پیش بینی‌ها از آمار معتادان خیابانی - تیتر اول خبرهای فارسی
  10 دقیقه قبل ... پیش بینی‌ها از آمار معتادان خیابانی رئیس کارگروه کاهش تقاضای اعتیاد مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: براساس دستگیری های نیروی انتظامی، 120 هزار معتاد خیابانی شناسایی.
 • 3) پیش بینی‌ها از آمار معتادان خیابانی
  پیش بینی‌ها از آمار معتادان خیابانی. رئیس کارگروه کاهش تقاضای اعتیاد مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: براساس دستگیری های نیروی انتظامی، 120 هزار معتاد خیابانی شناسایی شده است در حالی که این آمار رسمی نیست و تعداد معتادان خیابانی بیش از این است . مطلب در سایت اصلی ...
 • 4) آمار معتادان خیابانی در تهران | اتاق خبر 24
  12 دسامبر 2015 ... تهران بیش از 15 هزار معتاد خیابانی دارد که 3 هزار نفر از آنها را بانوان معتاد تشکیل می‌دهند.
 • 5) درمان اعتیاد در ایران؛ از اعدام معتاد تا اهدا موادمخدر - BBC Persian
  1 ا کتبر 2010 ... اما آمار غیر رسمی، تعداد معتادان را در سالهای آخر دهه ۴۰ و اوایل دهه ۵۰ شمسی، بسیار بیشتر اعلام کرد. برخی از کارشناسان آمار اعتیاد در سال ۱۳۵۰ شمسی را دو میلیون نفر اعلام کردند و روزنامه اطلاعات پیش بینی کرد که با توجه به نرخ رشد اعتیاد در اوایل دهه ۵۰، آمار معتادان در سال ۱۳۵۷ به بیش از سه میلیون نفر برسد.
 • 6) (16+) واقعیات تکان‌دهنده زندگی زنان معتاد - ایسنا
  11 مارس 2015 ... آنچه در ادامه می‌خوانید، حاصل ساعت‌ها گفت‌وگو با زنان معتاد خیابانی در دو منطقه شوش و مولوی و زنان معتاد خانگی در «TC زنان چیتگر» است؛ کسانی که با وجود تمام تجربه‌های دردناکشان ..... فریبا، همان زنی که کمک کرد با سحر و زهره در پارک صحبت کنم، مددجویی بود که از 2 سال پیش گاهی شب‌ها برای اقامت به شلتر می‌آمد.
 • 7) اوج آمار معتادان در کشور تا 3 سال دیگر حقیقت دارد؟ - آفتاب
  1 آگوست 2013 ... اوج مصرف مواد مخدر در کشور در سال های 95 و 96 است. » این پیش بینی است که مدیرکل دفتر پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی با استناد به پژوهشی آن را ارائه داد اما بسیاری از کارشناسان اعتقاد دارند، آینده بازار مواد مخدر در کشور به این سادگی ها قابل پیش بینی نیست.
 • 8) مرگ معتادان پس از ترک اعتیاد - سایت خبری تحلیلی تابناك|اخبار ...
  7 ژانويه 2017 ... با بررسی تعداد معتادان خيابانی، وضعيت زنان و كودكان در حوزه اعتياد، شدت ميزان طلاق در اعتياد و... می‌توان به اين ... سهم اعتیاد زنان در سال ۱۳۸۰ حدود پنج درصد بود که این رقم در سال ۹۰ به حدود ۱۰ درصد رسید و آمار جدیدی در این زمینه وجود ندارد، اما پیش بینی می‌شود که میزان مرگ و میر زنان بر اثر اعتیاد حدود ۱۰ درصد باشد.
 • 9) اعتیاد - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
  اعتیاد (همچنین:خوگری) حالتی، که در ان شخص به علت روانی یا مصرف مواد شیمیایی، طبیعی دچار ضعف اراده درکنترل تکرار اعمال خود می‌شود هرچند ضعف اراده فی نفسه بیماری نیست ولی به علت عوارضی که بر سیستم عصب مرکزی شخص ایجاد شده به عنوان بیماری فرض می‌شود واین بیماری با ایجاد اختلال در کنترل بر سیستم رفتار- پاداش، ...
 • 10) ﺁﻣﺎﺭ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺗﻌﺪﺍﺩ ﻣﻌﺘﺎﺩﺍﻥ در ايران؛ سه ميليون و ۶۰۰ هزار نفر - رادیو فردا
  18 مارس 2013 ... روزنامه‌های ايران با انتشار شماره بيست و هشتم اسفند ماه به کار خود در سال ۹۱ پايان دادند. بيشتر روزنامه‌ها صفحه يک شماره روز دوشنبه خود را ويژه «نوروز»، «سال نو» و « بهار نو» چاپ کرده‌اند.
 • 11) بزم شبانه معتادان در پارک‌های تهران - سایت خبری تحلیلی تابناك|اخبار ...
  29 سپتامبر 2015 ... آمار دقیقی از تعداد معتادان خیابانی در تهران وجود ندارد اما استاندار تهران چندی پیش در نخستین جلسه قرارگاه آسیب‌های اجتماعی استان تهران اعلام کرد پایتخت ایران 15 هزار معتاد خیابانی دارد.
 • 12) پیش بینی‌ها از آمار معتادان خیابانی | مجله ایرانی
  14 دقیقه قبل ... رئیس کارگروه کاهش تقاضای اعتیاد مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: براساس دستگیری های نیروی انتظامی، 120 هزار معتاد خیابانی شناسایی شده است در حالی که این آمار رسمی نیست و تعداد معتادان خیابانی بیش از این است .
 • 13) ایرنا - وجود کمترین معتاد در جامعه هم باید شرایط بحرانی تصور شود
  6 جولای 2017 ... سنندج- ایرنا- فرماندار کامیاران گفت: اگر فقط نیم درصد جامعه هم معتاد باشند باید آن شرایط را بحرانی تصور کرد و برای مقابله با این بلای خانمان سوز و حفظ جامعه از ... وی در خصوص آمار معتادان کامیاران اظهار کرد: این آمار به صورت دقیق وجود ندارد اما با توجه به اینکه شناسایی معتادین در روستاها آسان تر است آمار معتادان در ...
 • 14) آمار جدید معتادان کشور تا قبل از انتخابات اعلام نمی‌شود - اخبار تسنیم ...
  9 آوريل 2017 ... ساماندهی 40 هزار معتاد متجاهر در 95/ افزایش ظرفیت نگهداری معتادان خیابانی در تهران. وی در حوزه ... قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر در پاسخ به سوال تسنیم که آیا این آمار قبل از برگزاری انتخابات پیشِ‌رو، اعلام می‌شود یا خیر گفت: بعید می‌دانم تا آن زمان بتوانیم آمارهای شیوع شناسی اعتیاد را منتشر و اعلام کنیم.
 • 15) سرنوشت تلخ کودکان معتاد - تیتر شهر
  4 نوامبر 2017 ... با افزایش آمار زنان معتاد در تهران قابل پیش بینی بود که سن اعتیاد به نوزادی خواهد رسید. این در حالی است که به اعتقاد کارشناسان حوزه آسیب های اجتماعی رویکرد دولت در مقابل تولد نوزادان معتاد؛ رویکرد خنثی ای است چرا که آنها تنها منتظرند یک نوزاد معتاد به دنیا بیاید تا بعد او را درمان کنند. در حالی که می تواند از ...
 • 16) زنگ خطر جدی افزایش اعتیاد کودکان خیابانی و بی‌سرپرست / روند ...
  21 ژوئن 2017 ... زنگ خطر جدی افزایش اعتیاد کودکان خیابانی و بی‌سرپرست / روند بازتوانی و حمایت اجتماعی از معتادان ناقص است ... تاکید بر اینکه برای رفع معضل مواد مخدر در جامعه باید برنامه ریزی ها مبتنی بر آمار و مقابله با مواد مخدر یکپارچه شود، تصریح کرد: هر چند پیشگیری، درمان و مهمتر از آن بازتوانی و اجتماع پذیری معتادان از ...
 • 17) 45 درصد زندانیان کشور مرتبط با موادمخدرند/ جمع آوری معتادان خیابانی ...
  19 سپتامبر 2012 ... فرید براتی سده معاون پیشگیری و درمان سازمان بهزیستی نیز با اشاره به جمع آوری معتادان خیابانی همزمان با اجلاس عدم تعهد در تهران اظهارداشت: قبل از اجلاس عدم تعهد در تهران با همکاری دستگاههای مسئول، معتادان خیابانی و زنان معتاد از سطح شهر جمع آوری شدند و الان تعدادی از آنها در کمپهای پیش بینی شده نگهداری می شوند.
 • 18) نیوزهاب - مرگ معتادان پس از ترک اعتیاد
  7 ژانويه 2017 ... با بررسی تعداد معتادان خیابانی، وضعیت زنان و کودکان در حوزه اعتیاد، شدت میزان طلاق در اعتیاد و... می‌توان به ... سهم اعتیاد زنان در سال 1380 حدود پنج درصد بود که این رقم در سال 90 به حدود 10 درصد رسید و آمار جدیدی در این زمینه وجود ندارد، اما پیش بینی می‌شود که میزان مرگ و میر زنان بر اثر اعتیاد حدود 10 درصد باشد.
 • 19) آیا معتادان پس از درمان دوباره به اعتیاد بر می‌گردند؟ - اقتصاد آنلاین
  19 ژوئن 2017 ... محمد هادی ایازی در پاسخ به این پرسش که چرا با وجود آمار بالای معتادان در کشور مراکز درمان کافی نیست، افزود: به نظر من مشکل اصلی در حوزه اعتیاد کمبود مراکز درمانی نیست، بلکه مشکل اصلی نبود حمایت‌های اجتماعی پس از ترک اعتیاد است. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایرنا، وی گفت: مراکز متعددی برای درمان ...
 • 20) آمار واقعی معتادان در کشور چند میلیون نفر است؟ - صدای ایران
  26 ژوئن 2016 ... به آمار بیش از چهار میلیون نفری معتادان در کشور اشاره می‌کند و آمارسازی‌هایی که در دولت قبل صورت گرفت و در پیشبرد اهداف مبارزه با مواد مخدر خلل ایجاد کرد. .... به سمت مصرف شیشه کشیده شوند چقدر می‌توانند به خود و جامعه‌شان آسیب برسانند، هشدارهایی داده شده است اما همان سال‌ها این صحبت‌ها و پیش‌بینی‌ها جدی گرفته نشد.
 • 21) واقعا تعداد معتادان 2 میلیون و 808 هزار نفر است؟/هم زن معتاد داریم،هم دانش ...
  4 نوامبر 2017 ... به نظر من، علت مهم این موضوع این است که ما وقتی به جای ارائه خدمت به معتادان متجاهر خیابانی ، فکر می کنیم که نسخه معجزه آسای ما این است که باید آن ها را جمع و .... در این زمینه پیش بینی صورت گرفته این است که اگر ما بتوانیم پوشش مداخلات پیشگیرانه را از 15 تا 20 درصدی که بوده به 50-60 درصد برسانیم بحث بیمه ...
 • 22) نقش سلامت معنوی خودکارآمدی و استعداد اعتیاد برای پیش بینی افراد ...
  هدف: هدف از پژوهش حاضر بررسی نقش سلامت معنوی، خودکارآمدی، و استعداد اعتیاد برای پیش بینی افراد معتاد و غیر معتاد شهرستان جیرفت بود. روش: مطالعه حاضر توصیفی از نوع همبستگی بود. جامعه ی آماری پژوهش تمامی معتادان مرد مراجعه کننده به مراکز ترک اعتیاد سرپایی و افراد مرد غیر معتاد شهرستان جیرفتدر سال 1394 بودند.
 • 23) آخرین آمار مصرف مواد مخدر در کشور - روزنامه دنیای اقتصاد
  8 مارس 2017 ... وی اضافه کرد: از آنجایی که بخشی از آنها زنان باردار هستند نظام غربالگری، شناسایی و مراقبت آنها باید ارتقا یابد در نتیجه فرایند غربالگری پیش بینی شد و محتوا و ... وی افزود: این مرکز متولی ارائه خدمت به 2 گروه هدف اصلی شامل معتادان مصرف کننده مواد مخدر با الگوی تزریقی و معتادان بی خانمان تقسیم می شوند.
 • 24) الف - ابهامات طرح جدید مجلس برای کاهش مصرف مواد مخدر/ آیا کوپن تریاک ...
  24 جولای 2017 ... پیش بینی تحویل مواد مخدر رقیق به معتادان اما آغاز ماجرا به صحبت های سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی برمی گردد. حسن نوروزی هفته قبل با اشاره به تصویب نهایی پیشنهاد توزیع مواد مخدر دولتی با هدف انقطاع رابطه معتادان و قاچاقچیان از موافقت تمامی مراجع تصمیم‌گیرنده با این پیشنهاد خبر داد.
 • 25) archive?c=1&sc=6&page=2-پایگاه خبری اعتیاد
  یکی از اقداماتی که برای اولین بار در حوزه بهداشت اجرا می شود، ارائه خدمات بهداشتی و توانبخشی به کارتن خوابها، زنان خیابانی و معتادان متجاهر است که در تهران با همکاری ... پیش بینی کردیم تا برای سال آینده 24 مرکز دیگر به مجموعه های بهاران موجود اضافه شود و ظرفیت به 5 هزار نفر برسد/بر اساس امکانات فعلی حدود 100 نفر از معتادان ...
 • 26) وزارت بهداشت: ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار معتاد قطعی در ایران | جامعه | DW ...
  25 سپتامبر 2012 ... هرچند تخمین تعداد دقیق آمار معتادان در کشور به آسانی میسر نیست، مسئولان تا پیش از این علی‌رغم ورود سالانه‌ی ۱۶۰ هزار معتاد به چرخه‌ی اعتیاد، تعداد معتادان قطعی را ... جاگیری با اشاره به این‌که ساختمان‌های مخروبه یا نیمه‌‌کاره به محل تجمع معتادان و فروشندگان مواد مخدر تبدیل شده است، گفت:«معتادان خیابانی در تهران و ...
 • 27) ستاد مبارزه با مواد مخدر - ارتباط با ما
  دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان زنجان نیز گفت: شهرداری و شوراهای اسلامی این استان برای نگهداری معتادان خیابانی در سال آینده اعتبار پیش بینی کنند ... سراوانی عنوان کرد: آمار نشان می‌دهد که احتمال معتاد شدن فرزندانی که والدین معتاد به مواد مخدر یا الکل داشته‌اند 4 برابر بیشتر از کودکانی است که والدین آنها معتاد نبوده‌اند.
 • 28) رونق کارتن خوابی معتادان در دولت یارانه ها
  9 مه 2017 ... پایین ترین عدد از مجموع مطالعات را به عنوان آمار رسمی و قطعی انتخاب. و اعالم کرد. دولت دهم با ارائه آماری مدعی .... مقابل در یک شهرستان کوچک که شکل سنتی دارد و معتاد خیابانی. خیلی کم مشاهده می شـــود برنامه کاهش ... نگاه نکنیم و نتوانیم سیستم دینامیک را طراحی و پیش بینی کنیم. و در مقابل برنامه کاهش تقاضا با یک ...
 • 29) حداقل ۱۲۰ هزار معتاد خیابانی داریم - خبرگزاری قوه قضاییه - تی نیوز
  5 ساعت قبل ... خبرگزاری میزان- رئیس کارگروه کاهش تقاضای اعتیاد مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: براساس دستگیری های نیروی انتظامی، 120 هزار معتاد خیابانی شناسایی شده است در حالی که این آمار رسمی نیست و تعداد معتادان خیابانی بیش از این است .
 • 30) جاش لوبر: بازار مخفی کتانی-- و این که چرا اهمیت دارد | TED Talk | TED ...
 • 31) آخرین آمار زنان معتاد خیابانی در تهران - بولتن
  2 سپتامبر 2017 ... به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، محمدعلی اسدی با اشاره به افزایش توان و ظرفیت ساماندهی معتادان متجاهر در شهر تهران طی سال‌های اخیر اظهار کرد: بر اساس بررسی‌های صورت گرفته تهران بین 8 تا 12 هزار معتاد متجاهر و خیابانی دارد و این در حالی اس.
 • 32) چرا آمار زندانیان ایران زیاد است؟ - خبرآنلاین
  1 آگوست 2011 ... تا اینکه در سال ۱۳۷۵ با تصویب قسمت دوم قانون مجازات اسلامی (کتاب تعزیرات و مجازاتهای بازدارنده)، مجازاتهای شلاق کاهش و برای آنها مجازات حبس پیش بینی شد. این امر فی نفسه موجبات افزایش جمعیت کیفری زندانها و گسترش آمار ورودی زندانیان را فراهم کرد. بر اساس آمارها تعداد زندانیان قبل از انقلاب با توجه به جمعیت ...
 • 33) جولان کودکان خیابانی در سایه بی‌توجهی دولت/ خطر در کمین آینده ...
  8 آوريل 2016 ... بی‌توجهی به کودکان خیابانی همراه تأثیرات ناگوار فرهنگی، افزایش ناامنی و افزایش آمار معتادان است که عدم توجه به آن می‌تواند معضلات را بیشتر کند لذا برای ... و دولت نیز مکلف به رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی آنها است، زیرا در غیر آن صورت دولت باید بحران‌های مختلف ناشی از کودکان این خانواده‌ها را پیش بینی کند.
 • 34) درمان معتادان در فشافویه بر اساس پروتکل ماده۱۶ - افکار نیوز
  16 دسامبر 2016 ... به گزارش افکارنیوز، چندی پیش در رسانه‌ها خبری منتشر شد مبنی بر اینکه قرار است معتادان خیابانی پایتخت برای درمان به اردوگاه فشافویه اعزام شوند، این در حالی است که در قانون مبارزه با مواد مخدر، حرفی از اعزام معتادان متجاهر به اردوگاه به میان نیامده و اردوگاه برای محکومان مواد مخدر پیش بینی شده است. حالا دبیر شورای ...
 • 35) افزایش دو برابری معتادان زن در 10 سال گذشته به بهانه لاغری/ 52درصد ...
  28 آگوست 2015 ... افزایش دو برابری معتادان زن در 10 سال گذشته به بهانه لاغری/ 52درصد معتادان ایران متاهل هستند/ واکسن ضد اعتیاد در ایران تولید شده است .... گرفته است ، کمیته پیش سازها مصوبات خوبی در این رابطه داشته است ، میزان سوئدفدرین، که برای درمان امراضی مثل سرماخوردگی، گرفتگی بینی و بیماری های کودکان استفاده می ...
 • 36) اعتیاد به نوجوانان رسید/قوطی های پلاستیکی منبع درآمد معتادان خیابانی
  13 نوامبر 2017 ... به گزارش ندای هیرمند؛ این روزها در حالی آمار ، فقر، بیکاری و از همه مهمتر اعتیاد در جامعه افزایش یافته است، که بسیاری از آمار ها نشان می دهند ، که جوانان و نوجوانان عمده قربانیان مواد مخدر در جامعه هستند. گرچه اعتیاد ریشه عظیمی در تمام ملت ها پیدا کرده است، و هر کشوری به نحوی افراد معتاد را در خود پذیرفته اند، اما در سال های ...
 • 37) ظهور معتادان "یقه سفید" در کشور - باشگاه خبرنگاران
  12 دسامبر 2017 ... ابهری تاکید کرد: در حال حاضر حدود 10 درصد از معتادان کشور را زنان تشکیل می‌دهند. در سال های اخیر، آمار زنان معتاد محدود به زنان بالاتر از 40 سال بود که مواد مخدر سنتی مصرف می‌کردند اما متاسفانه امروز شاهد معتادان جوان میان 18 تا 30 سال هستیم که به مواد مخدر صنعتی گرایش دارند و این روند نگران کننده است. این پژوهشگر ...
 • 38) مردم نيوز - تعداد معتادان چگونه کاهش یافت!؟
  3 ژانويه 2018 ... چندی پیش قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با استناد به آمارگیری سال ۹۰ درخصوص مصرف‌کنندگان مواد مخدر در ایران (۶.۹ درصد) و مقایسه آن با آمار سال ۹۴ ... ۲ میلیون و ۸۰۸ هزار نفر بود که نشان می‌داد شیوع مصرف مواد مخدر در کشور کاهش یافته و احتمالا بعضی از مظاهر اعتیاد مانند تجاهر خیابانی افزایش یافته است.
 • 39) ادامه پربیننده ترین خبرهای 4ساعت گذشته خبرگزاری ها - فرهنگیان نیوز
  سعید صفاتیان در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان در خصوص حمایت اجتماعی از معتادان خیابانی گفت: مبارزه با مواد ... مسائل موشکی جزو خطوط قرمز ما محسوب ... داشته ایم تا اعتباراتی را برای اجرای بخشی از این قانون در سال آینده پیش بینی کنند که در این زمینه قول های نیز داده شده است. نحوی نژاد به پرداخت حق پرستاری ...
 • 40) وام ۱۵میلیونی برای معتادان بهبودیافته | هوشمند اول خبر
  6 ژانويه 2018 ... از این رو باید گفت اگر تاکنون در هر گوشه و کناری به معتادان گوشزد کرده ایم تا راه پاکی را پیش گیرند، اینک باید به فکر باشیم که مسیر زندگی را برایشان ... بارها و بارها هشدار دادیم، به چهره‌ نازیبای شهر، به دست‌های پشت پرده، به مافیای بازار، به آمار و ارقام معتادان، به آشپزخانه خانگی تولید مواد، به سوء استفاده از ...
 • 41) گزارشی از زندگی زنان خیابانی معتاد در تهران (16+) - عصرایران
  11 مارس 2015 ... به گزارش عصرایران به نقل از ایسنا، آنچه در ادامه می‌خوانید، حاصل ساعت‌ها گفت‌وگو با زنان معتاد خیابانی در دو منطقه شوش و مولوی و زنان معتاد خانگی در «TC زنان چیتگر» است؛ کسانی که ..... فریبا، همان زنی که کمک کرد با سحر و زهره در پارک صحبت کنم، مددجویی بود که از 2 سال پیش گاهی شب‌ها برای اقامت به شلتر می‌آمد.
 • 42) پیش¬بینی سازگاری زناشویی توسط رضایت جنسی و باورهای ارتباطی ...
  پیش¬بینی سازگاری زناشویی توسط رضایت جنسی و باورهای ارتباطی ناکارآمد زوجین در معتادین تحت درمان با متادون ..... (50 درصد از معتادان تزریقی نیویورک HIV مثبت و ناقل ویروس ایدز هستند ولی در میان کسانی که از سال 1978، یعنی درست سه سال قبل از پیدایش ایدز، تحت درمانهای MMT بودهاند، این درصد تقریباً صفر بوده است).
 • 43) بیشترین مصرف مواد مخدر در کدام استان است؟ - انتخاب
  10 ژانويه 2015 ... وی همچنین در مورد الگوی مصروف مواد مخدر در کشور خاطرنشان کرد: تریاک و شیشه پرمصرف‌ترین مواد مخدر در کشور محسوب می‌شوند. صرامی ادامه داد: ماده مخدر مصرفی از سوی معتادان در سال 90 به ترتیب 55 درصد تریاک، 26 درصد شیشه، 16 درصد کراک افغانی، 8 درصد هروئین، 6 درصد حشیش و 3 درصد اکستازی است. وی تأکید ...
 • 44) قانون مبارزه با مواد مخدر - Amnesty International
  ﺑﻴﺴﺖ ﺳﺎل ﭘﻴﺶ، ﻣﻘﺎﻣﺎت دوﻟﺘﯽ در. « ﺟﻨﮓ ﺑﺎ ﻣﻮاد ﻣﺨﺪر. » و ﺑﺎ هﺪف از ﺑﻴﻦ ﺑﺮدن ﻗﺎﭼﺎق ﻣﻮاد ﻣﺨﺪر. در ﮐﺸﻮر، ا . ﻋﺪام ﻣﺠﺮﻣﺎن. ﺑﻪ اﺗﻬﺎم. ﻣﻮاد ﻣﺨﺪر را اﻓﺰاﻳﺶ دادﻧﺪ . اﻣﺮوز، اﻳﺮان در ﺣﺪود دو ﻣﻴﻠﻴﻮن. ﻣﻌﺘﺎد و. ﻣﺼﺮف ..... ﻣﻌﺘﺎدان. ﺗﺰرﻳﻘﯽ. ﺛﺒﺖ ﺷﺪﻩ. ﻧﺰد دوﻟﺖ را ﻣﻨﻊ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ. 15. و. اﺑﻼﻏﻴﻪ اﯼ در ﺳﺎل. 1383. ﮐﻪ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ هﺎﯼ ﮐﺎهﺶ ﺧﻄﺮ ﻣﺜﻞ ﺗﻮزﻳﻊ ﺳﻮزن و ﺳﺮﻧﮓ و ﻣﻌﺎﻟﺠﻪ ﺑﺎ. ﻣﺘﺎدون را ﻣﻄﺮح ﮐﺮدﻩ اﺳﺖ . در ﺳﺎل. 2008. ، ﺑﻪ اﻇﻬﺎر ﺳﺘﺎد ﮐﻨﺘﺮل ...
 • 45) معتادان در اردوگاه هاي اجباري عالقه يي به ترك اعتياد ندارند - Magiran
  آمار 9 ماهه سال 91 به ما مي گويد كه حدود 100 هزار. معتاد به محرك ها از اين مراكز خدمت گرفتند. اگر كمپ ها ... نسبت به سال 90، تفاوت زيادي نداشته و پيش بيني مي كنم كه. حتي در سال هاي آينده، اين رقم كاهش هم داشته باشد. اما حتي ... كه محلي براي تزريق و استراحت موقت معتادان تزريقي بود. و معتادان پس از يك استراحت كوتاه، به كار و زندگي خود.
 • 46) پیش بینی آمار دو برابری مبتلایان به ایدز - خبر امروز
  ۶۳۹۴۲۶ ۸۳ بازدید رئیس اداره ایدز و کنترل بیماریهای آمیزشی وزارت بهداشت، جدیدترین آمار مبتلایان به HIV در ایران رااعلام کرد و گفت: از کل موارد ابتلای جدید به ویروس HIV، حدود ۳۲ درصد را معتادان تزریقی و ۴۷.۱ درصد را ابتلا از طریق رابطه جنسی تشکیل می‌دهند. خبرگزاری تسنیم: پروین افسر کازرونی درخصوص جدیدترین آمار ابتلا ...
 • 47) کمپ شفق به روی زنان بسته شد: آیا دیگر زن معتادی در خیابان نیست ...
  6 نوامبر 2016 ... دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران گفته زنان معتاد خیابانی در مرکز شفق پذیرش نمی‌شوند و از میان معتادان تحت درمان، هیچ زنی تحت درمان نیست. پیش‌تر گزارش‌هایی از وضع بد نگهداری زنان در کمپ شفق منتشر و این گزارش‌ها از سوی ستاد مبارزه با مواد مخدر تکذیب شده بود. etiad. محمدرضا آذرنیا دبیر شورای ...
 • 48) آمار مبتلایان به ایدز در ایران نگران کننده است - صدای آمریکا
  26 نوامبر 2013 ... این مقام اداره ایدز ایران سال گذشته پیش بینی کرده بود که ظرف یک سال حدود ٩٣ هزار مبتلا به ایدز در کشور شناسایی شوند. ... رئیس اداره ایدز وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، از مجموع افراد مبتلا به ویروس تا به جال ٤ هزار و ٧٩٦ نفر به ایدز مبتلا شده اند و بیشترین راه انتقال ویروس اچ آی وی، معتادان تزریقی هستند.
 • 49) تولد روزانه چهار کودک معتاد در تهران | روشنگری
  در پایان این مراسم بیانیه جمعیت امام علی (ع) مبتنی بر ضرورت تدوین و اجرای سریع سیاست های پیشگیرانه برای ممانعت از افزوده شدن بر شمار مبتلایان به درد اعتیاد، اقدام عاجل سیستماتیک برای شناسایی مادران مبتلا به اعتیاد در بیمارستان ها و سرکشی و مراقبت از نوزادانی که حین تولد دچار اعتیاد بوده‌اند، پیش بینی مراکزی برای ...
 • 50) زنگ خطر شیوع ایدز از سوی زنان خیابانی نواخته می شود - مهرخانه
  1 دسامبر 2012 ... پیش بینی می شود که به زودی موج دوم ورود ایدز به موج سوم یعنی انتقال ویروس از طریق رفتارهای جنسی تبدیل شود. - یعنی در حال حاضر بیشترین آمار مبتلایان به ایدز در ایران در دسته دوم یعنی معتادان تزریقی قرار می گیرند؟ بله، در کشور ما بیشترین آمار بیماری در گروه معتادان تزریقی دیده شده است، طبق تعریف ...
 • 51) آمار زنان متجاهر خیابانی رو به افزایش است - قدس آنلاین | پایگاه خبری ...
  29 آگوست 2016 ... با وجودی که مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری خراسان رضوی روز گذشته در نشست خبری اعلام داشت که بهزیستی و نیروی انتظامی به ساماندهی و جمع آوری زنان معتاد می‌پردازند اما بر افزایش آمار زنان متجاهر خیابانی نیز صحه گذاشت. زهرا فرشته حسین‌زاده سلجوقی بیان داشت:اگر چه آمار اعتیاد زنان افزایش قابل پیش ...
 • 52) 10 نکته مهم در مورد اعتیاد که باید بدانیم - ایران ناز
  مقدمه چند روز پیش تر خبری را از سایت شمال نیوز خوانده بودم که یکی از مسئولین استان مازندران هشدار جدی در خصوص آمار روز افزون و کاهش سن مبتلایا. ... اگر مصرف روزانه شخص معتاد متوقف گردد پس از گذشت ده تا دوازده ساعت عوارض جسمی و ناراحتی های عصبی ، اضطراب ، بی قراری ، عطسه ، ریزش مکرر آب از بینی و چشم ، ناراحتی عضلانی ...
 • 53) جهان نيوز - تهران چقدر معتاد دارد؟
  1 ژانويه 2018 ... وی افزود: آمار مجموع متهمان دستگیر شده در 9 ماهه اول 320هزار نفر بود که 9.9 درصد افزایش را نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می دهد. در امر ساماندهی متجاهرین نیز کارهای ویژه ای در دست است و 17 هزار و 980 نفر در سطح تهران در دوره های سه ماهه ساماندهی و به مراکز ماده 16 و ماده 15 برای درمان ارجاع شدند، البته آمار معتادان متجاهر در ...
 • 54) کروکودیل برای خوردن معتادان به شهر مشهد می اید : اعتیاد و انواع ...
  20 دسامبر 2013 ... با توجه به اینکه پلیس مبارزه با مواد مخدر برخورد جدی و چشمگیری را با قاچاقچیان مواد محرک و روانگردان آغاز کرده است و این را از آمار کشفیات و دستگیر شده‌ها می‌توان پی برد، مافیای بین‌المللی مواد مخدر که مستقیماً از سوی ناتوی اجتماعی حمایت می‌شود، در مقابل این گسترش مبارزه، ترفند‌های جدیدی پیش بینی کرده است.
 • 55) آخرین پیش‌بینی‌ها از آمار مبتلایان به ایدز در ایران - شیعه نیوز
  2 دسامبر 2017 ... آخرین پیش‌بینی‌ها از آمار مبتلایان به ایدز در ایران. فرید براتی سده گفت: اگرچه بنابر ... براتی سده در ادامه با اشاره به اینکه نام و مشخصات این افراد در مراکز DIC ناشناس خواهد بود، توضیح داد: وجود این مراکز کمک شایانی به کاهش و کنترل بیماری ایدز خصوصا در میان معتادان کرده است. نوع خدمات ارائه شده در NGO ها شامل ...
 • 56) Photos tagged with #معتادان - Photagram
  احترام و اهمیتی که ما برای یکدیگر در معتادان گمنام قائل هستیم، ارزش‌ها و انسانیت‌مان را به ما یادآور می‌شوند. تجربه ک... 104 1 3 days ago. شعار. ما و هدف ما اول اموزش خانواده بيماران مقيم مركز رها يافتگان صدر ميباشد خبر خوش كه ما به عنوان اولين كمپ در ايران خانواده بيماران مقيم خود را در جلسه رواندرماني گروه... 11 0 4 days ago. خانواده بيماران ...
 • 57) ایجاد محلی امن برای تزریق معتادان - Tebyan - تبیان
  8 ژوئن 2016 ... در شرایطی که بر اساس آخرین آمار رسمی اعلام شده، حدود 200هزار معتاد تزریقی در ایران وجود دارد و همچنین طبق آمار تخمینی 25 درصد معتادان تزریقی مبتلا به ایدز .... استفاده قاچاقچیان از این موضوع پیش بینی می شود بنابراین در وهله نخست به هماهنگی کامل بین سیستم قضایی، انتظامی و سیستم بهداشت و درمان نیاز دارد.
 • 58) جام جم آنلاین - نکند شما هم ایدز گرفته اید ؟
  30 نوامبر 2014 ... علت ابتلای معتادان تزریقی به ایدز استفاده آنها از سرنگهای چندبار مصرف است. هم اکنون در ایران اصلی ترین راه انتقال ایدز استفاده از سرنگ آلوده مشترک است و انتقال از راه جنسی در درجه دوم قرار دارد اما این الگو به سرعت در حال تغییر است و پیش بینی می شود در چند سال آینده انتقال ویروس از راه جنسی به اصلی ترین راه ...
 • 59) آمار معتادان خیابانی رسمی نیست - آشپزو
  میدری در خصوص استان‌هایی که بیشترین آمار زنان ایرانی ازدواج کرده با مردان غیر ایرانی را دارند، بیان کرد: پیش بینی می‌شود در استان‌های قم، خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان تعداد این زنان به نسبت سایر استان‌ها بیشتر باشد. احمد میدری گفت: لایحه‌ای را در رابطه با تغییر قانون قبلی در رابطه با ازدواج زنان ایرانی که با مردان غیر ...
 • 60) تعیین استراتژیها - معاونت بهداشتی
  اشغال بيش از نيمي از زندان هاي كشور توسط مجرمين مرتبط با مواد مخدر ،درصد بسيار بالاي درخواست هاي طلاق به علت وجود اعتياد در خانواده و همچنين آمار بسيار بالاي افراد آلوده به ويروس ايدز در بين معتادان تزريقي بيانگر عمق و شدت اين مشكل در كشور ما مي باشد .از طرف ديگر با وجود اينكه مواد مخدر به صورت مصرف ترياك در كشور ما سابقه اي ...
 • 61) با ۲۰۰ میلیارد تومان جان چند زن، مرد و نوزاد معتاد را می‌توان خرید؟
  28 سپتامبر 2015 ... علی‌رغم مصاحبه‌ها، نشست‌ها و جلسات چند ساله مسئولان برای حل معضل معتادان خیابانی، مجریان مبارزه با مواد مخدر از تامین اعتبار ۲۰۰ میلیاردی لازم ناتوانند؛ این در ... همچنین افزایش آمار معتادان خیابانی در تهران و به میان آمدن آمار 15 تا 20 هزار نفری معتادان خیابانی در پایتخت، با رشد چشمگیر زنان خیابانی معتاد همراه بوده که ...
 • 62) آمار رسمی از دختران فراری، زنان خیابانی و... - برترین ها
  30 دسامبر 2014 ... آمار رسمی از دختران فراری، زنان خیابانی و. ... برای پیشگیری از طلاق «طرح بشیر» را به‌صورت آزمایشی در استان یزد یک‌سال پیش شروع کردیم. ... به‌عنوان نمونه وقتی در فاز جمع‌آوری و بازتوانی آسیب‌دیدگان اجتماعی اعم از معتادان، کارتن‌خواب‌ها و زنان خیابانی قسمت سخت موضوع سهم بهزیستی می‌شود چون من اعتقاد دارم ...
 • 63) بزم شبانه معتادان در پارک‌های تهران +عکس - برترین ها
  29 سپتامبر 2015 ... گرچه آمار دقیقی از تعداد معتادان خیابانی در تهران وجود ندارد اما استاندار تهران چندی پیش در نخستین جلسه قرارگاه آسیب‌های اجتماعی استان تهران اعلام کرد پایتخت ایران 15 هزار معتاد خیابانی دارد که نزدیک به 70 درصد از آنها تهرانی نیستند. این افراد در طول روز و غالبا شب به شکل علنی در سطح شهر اقدام به مصرف مواد مخدر ...
 • 64) روزنامه فرهیختگان
  براساس آمار رسمی که پزشکی قانونی منتشر کرده، در پاییز و زمستان پارسال 18 کارتن‌خواب بر اثر سرمای زمستان جانشان را در خیابان‌ها از دست دادند. این در حالی است که پیش‌بینی‌ها خبر از پاییز و زمستانی سردتر از سال‌های گذشته می‌دهد و با افزایش شمار افراد بی‌خانمان و کارتن‌خواب مرگ‌ومیر این افراد نیز در پاییز و زمستان امسال افزایش ...
 • 65) همه چیز درباره اعتیاد و مواد مخدر - بسم الله الرحمن الرحیم
  20 نوامبر 2012 ... انواع مختلفی از مواد مخدر و اعتیاد آور وجود دارند و به همین دلیل، فرد معتاد در طول زمان، برای ارضا و احیای حس نشئگی، معمولا از مادهٔ مخدر به مخدری قوی‌تر نیازمند می‌شود. بنابر آمار سازمان ملل متحد در سال ۲۰۱۰ میلادی، از میان ۲۲۰ میلیون مصرف‌کننده مواد مخدر اعتیاد آور در جهان، بیش از ۱۶۰ میلیون نفر (افزون بر ۷۰ درصد) حشیش و ...
 • 66) پاکسازی شوش و مولوی از معتادان و خرده فروشان - نسیم | خبر فارسی
  11 ا کتبر 2017 ... مرحله جدید طرح برخورد با قاچاقچیان و خرده فروشان موادمخدر در منطقه شوش و مولوی با دستگیری 820 معتاد خیابانی، 255 خرده فروش و انهدام 3 باند بزرگ قاچاق موادمخدر انجام گرفت. ماموران پلیس موفق شدند ضمن انهدام این باند، بیش از 870 کیلوگرم انواع موامخدر را که بیشترین آن از نوع ماده مخدر هروئین بود کشف و ضبط کنند.
 • 67) آموزش یک هزار 300 سرپرست خانوار بهبودیافته اعتیاد در استان تهران
  پیش بینی آموزش 50 هزار نفر در طرح پیمان نقش موثر آموزش در. آموزش یک هزار300 سرپرست ... در استان حدود ۳۴۲ هزار از ۲۷ هزار زوج آموزش . ایجاد کمپ‌های ترک اعتیاد تا ۳ ماه آینده استان تهران وضعیت معتادان معلولان کودکان تحت پوششزنان سرپرست خانوار در . ... تهران شناسی آمار معتادان خیابانی در تهران. هزار معتاد خیابانی در که تهران را در ...
 • 68) اﻳﺮان در اﻋﺘﻴﺎد ﺷﻨﺎﺳﻲ ﺷﻴﻮع ﺗﺤﻘﻴﻘﺎت دﻫﻪ ﭼﻬﺎر ﺑﺮرﺳﻲ ﭼﻜ
  7 ا کتبر 2013 ... يﻪ. ﺗﺼﻮﻳﺮي از ﭘﺪﻳﺪه اﻋﺘﻴﺎد در ﻫﺮ ﻣﻘﻄﻊ ﻣﺒـﺎدرت ورزﻳـﺪه ﺗـﺎ از ﻛﻨـﺎر ﻫـﻢ ﻗـﺮار دادن اﻳـﻦ. ﺗﺼﺎوﻳﺮ، ﻫﻢ. زﻣﺎن ﺗﺤﻮﻻت اﻳﻦ ﭘﺪﻳﺪه را ﻧﻴﺰ ﺷﻨﺎﺳﺎﻳﻲ و اﺣﺘﻤﺎﻻً ﭘﻴﺶ. ﺑﻴﻨـﻲ ﻛـﺮد . آﻧﭽـﻪ در اﻳـﻦ. ﻧﻮﺷﺘﺎر ﻣﺪ ﻧﻈﺮ. اﺳﺖ ..... در اﻳﻦ ﺑﺮرﺳﻲ، رﻗﻢ ﻣﻌﺘﺎدان ﺗﺰرﻳﻘﻲ. ﻛﺸﻮر ﺣﺪود ﺳﻲ ﻫﺰار ﻧﻔـﺮ ﺗﺨﻤـﻴﻦ. زده ﺷﺪه ﺑﻮد . در ﺗﺤﻘﻴﻘﻲ دﻳﮕـﺮ و در ارﺗﺒـﺎط ﺑـﺎ ﻣﺤﺎﺳـﺒﻪ ﺗﺨﻤـﻴﻦ رﻗـﻢ ﻣﻌﺘـﺎدان ﺗﺰرﻳﻘـﻲ. ﻛﺸﻮر، آﻣﺎر ﻣﻌﺘﺎدان ﺗ. ﺰرﻳﻘﻲ از ﺣﺪاﻗﻞ ﺻﺪ ﻫﺰار ﻧﻔﺮ ...
 • 69) نیوزهاب - اخبار ستاد مبارزه با مواد مخدر در آیینه رسانه ها
  8 ژانويه 2017 ... کارتن خواب های تهران از چه جنسی هستندمرگ معتادان پس از ترک اعتیادمرگ معتادان پس از ترک اعتیاداوضاع نامناسب برخی از مراکز ترک اعتیادافزایش 10 درصدی ...... سهم اعتیاد زنان در سال 1380 حدود پنج درصد بود که این رقم در سال 90 به حدود 10 درصد رسید و آمار جدیدی در این زمینه وجود ندارد، اما پیش بینی می‌شود که میزان ...
 • 70) آمار تکان دهنده از کارتن خواب های تهرانی - جالب
  آمار تکان دهنده از کارتن خواب های تهرانی این افراد به دلایل متعددی بی خانمان شده اند، در مورد کارتن خواب های تهرانی کدام علت بیشتر است؟ ... علاوه بر این مراکز اصلی و دائمی امسال در فصل پاییز و زمستان، مددسراهای اضطراری در مناطق مختلف شهر ایجاد می شود که پیش بینی شده هریک از این مددسراها ظرفیت پذیرش ۵۰ بی خانمان را داشته باشند.
 • 71) میزان خروجی آموزش و پرورش در سال های آینده
  21 ساعت قبل ... باقری درباره میزان خروجی آموزش و پرورش در سال های آینده گفت: پیش بینی می شود هر سال حدود ۵۰ هزار نفر بازنشسته شوند. ... نیروی انسانی به چند دلیل دچار شرایط خاصی شده‌ایم، بیان کرد: اوایل انقلاب با افزایش زاد و ولد روبرو بودیم و این موالید در دهه ۶۰ به سن مدرسه رسیدند و آمار مدارس دو شیفته و سه شیفت بالا رفت.
 • 72) شستون - دیار نخل و نگاره فاقد کمپ ترک اعتیاد بانوان/ استعمال مواد ...
  9 دسامبر 2017 ... با گذشت زمان، اعتیاد در بانوان شیوع پیدا کرده و لحظه به لحظه به آمار تعداد بانوان معتاد در حواشی شهر ها افزوده می شود که نشان پیش بینی نادرست از عدم اقبال مواد مخدر در بانوان را می دهد که باید برای برون رفت از این معضل اجتماعی که گریبان زیادی از افراد جامعه را در بر گرفته است، اندیشیده شود. با توجه به اینکه بانوان ...
 • 73) آمار معتادان خیابانی رسمی نیست - تی استخدام
  آمار معتادان خیابانی رسمی نیست. پرداخت وام اشتغالزایی به ۵۰ معتاد بهبودیافته در هشترود. 3 هفته پیش استخدام‌های امروز ای استخدام 4. بازارکار: فرماندار هشترود با بیان اینکه موضوع اشتغال معتادان بهبود یافته نقش مهمی در جلوگیری از گرفتارشدن مجدد آنها دارد گفت: به ۵۰ نفر از معتادانی که بیش از یکسال از بهبود آنها می گذرد و پاک  ...
 • 74) معتادان گمنام شاعر
  آخرین آمار گسترش اعتیاد در مشهد، به نگرانی ها دامن زده است سبقت توزیع مواد مخدر از کنترل! ... این گزارش به دغدغه‌ای اختصاص دارد که حاشیه‌هایش پررنگ‌تر از متن موضوع است، چراکه داستان اعتیاد تا آنجا پیش می‌تازد که قصه‌های معتاد فراتر رفته و باید حکایت .... عاشق فوتبال بود و خیلی ها آینده روشنی را برای او پیش بینی می کردند.
 • 75) اعتیاد در ایران به سرعت در حال پیشرفت است - Congress60
  22 مارس 2012 ... 363 نفر توسط نیروی بسیج و 36 نفر نیز توسط سازمان کمرگ دستگیر و روانه مراجعه قضایی شدند در حالی‌که آمار رسمی معتادان در جهان به پیش از 200 میلیون نفری می‌رسد در ایران نیز مطابق با RSA سال 1386 یک میلیون و 200 هزار نفر معتاد حرفه‌ای و 600 هزار نفر معتاد تفننی وجود دارد. این آمار رسمی که متعلق به 4 سال ...
 • 76) اشتغال؛ حلقه مفقوده در درمان معتادان/ معتادان بهبودیافته شهرستان خاش ...
  17 جولای 2016 ... وی خاطرنشان کرد: 68 گروه ویژه آقایان و پنج گروه ویژه بانوان در انجمن معتادان گمنام استان فعالیت دارند که تاکنون به موفقیتهای خوبی در زمینه درمان و مبحث پیشگیری از اعتیاد انجام داده اند و خوشبختانه فعالیتها آنها جنبه رسمی دارد لذا برای منطقه خاش پنج گروه را پیش بینی کرده ایم که بر اساس اولویتها و نیازهای هر ...
 • 77) 15 ساله های ایرانی ماری جوانا مصرف می کنند! | رکنا
  1 ژانويه 2018 ... سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر در ادامه با اشاره به موضوع انتقال ویروس اچ‌آی‌وی‌ از طریق معتادان تزریقی گفت: خوشبختانه شاهد کاهش میزان انتقال ویروس ... طی مدت مشابه سال قبل 2106 مرگ و میر به دلیل سوء مصرف مواد مخدر ثبت شده بود که این آمار حاکی از کاهش 5.6 درصدی مرگ و میر معتادان طی 8 ماهه نخست سال جاری است.
 • 78) او به شیشه معتاد است - جمعیت بهروزان
  17 ژوئن 2013 ... صفحه اصلیمقالات حوزه اعتیاداو به شیشه معتاد است ... شيشه به عنوان يك آمفتامين بيش از ده سال است كه ميهمان مجالس و ميهمانيهاي ما است و محرکی كه تا چندي پيش مصرف كننده خاص داشت(ثروتمندان و قشر ... این مواد در لابراتوارهای غیر قانونی ساخته می شود و اسامی خیابانی مثل: کریستال، یخ، Meth و شیشه دارند. این ماده ...
 • 79) تمام آنچه میخواهید درباره ی ایدز بدانید! (تاپیک مرجع HIV) [آرشيو ...
  7 سپتامبر 2006 ... 2 - تماس با خون آلوده: تزريق خون و فرآورده هاي خوني آلوده، پيوند اعضا و نسوج آلوده، استفاده مشترك از سرنگ و سوزن آلوده (معتادان تزريقي) و تماس تصادفي سوزن و ...... آژانس مسوول مبارزه با بيماری ايدز که از آژانس های وابسته به سازمان ملل متحد است پيش بينی می کند که بيش از سه ميليون نفر طی سال جاری ميلادی در اثر ...
 • 80) داروهای مسکنی که می کشند! | Persian Weekly
  28 دسامبر 2017 ... طبق آمار «خدمات بهداشت عمومی» انگلستان (NHS)، در سال 2016 میلادی تعداد تجویز داروهای مسکن مخدر به 24 میلیون رسیده است. اکنون این ... مدیر اجرایی صنایع دارویی Indivior می گوید: «ما راجع به معتادان خیابانی که هرویین تزریق می کنند، صحبت نمی کنیم. ... پیش بینی می شود داروهای جدید هم معضل بزرگ دیگری شوند.
 • 81) جدیدترین پیش بینی بانک جهانی از رشد اقتصاد ایران
  9 دقیقه قبل ... بانک جهانی پیش بینی کرد رشد اقتصادی ایران در سال ۲۰۱۸ به چهار درصد خواهد رسید.
 • 82) آمار واقعی معتادان در ایران - پارسینه
  18 مارس 2013 ... یک کارشناس مبارزه با مواد مخدر با دو روش مختلف ثابت می‌کند که آمار واقعی معتادان در کشور ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار نفر است. ... صفاتیان ادامه داد: 4 هزار مرکز درمانی داریم و پزشک آن 7 سال پیش دوره درمان با متادون را دیده است درحالی که روش‌های جدید درمانی آمده و باید پرسید کدام دستگاه متولی آموزشهای جدید است، چه زمانی ...
 • 83) پاکسازی مولوی، شوش و هرندی از معتادان متجاهر - سایت خبری تحلیلی ...
  29 ا کتبر 2017 ... معلوم نیست نیروی محترم انتظامی چاه راکنده اند یا مثل همیشه یک اقدام مقطعی وزودگذراست...امیداست فکری اساسی برای این معضل بشود... ده سال پیش این معتادات به تعداد کمتر درحواشی خیابانهای فوق الاشاره دیده می شدد ولی حالا به تولیدانبوه رسیده ایم !! وچندسال بعد کل تهران می شود سرای معتادان وفروشندگان متجاهر.
 • 84) یک معتاد به کوکائین :روزی 700 هزار تومان کوک مصرف می کنم - حکیم ...
  اما با وجود اینکه جعفرنژاد آمار معتادان کوکائین را نگران کننده نمی داند مجید ابهری استاد دانشگاه و آسیب شناس در این باره به مهر می گوید: کوکائین یکی از مواد مخدر گروه هایپرها است که ریشه آن از ... به گفته وی ، چنانچه فرد کوکائین را از راه بینی استنشاق کند، در درازمدت امکان خونریزی مکرر از بینی و سوراخ شدن تیغه های بینی وجود دارد.
 • 85) نظم - خدمت - محبت - معتاد عزیز، شما بازداشتی و به زور باید ترک کنی ...
  نظم - خدمت - محبت - معتاد عزیز، شما بازداشتی و به زور باید ترک کنی/جدول - - نظم - خدمت - محبت. ... آسیب ها - پروتکل جدید ستاد مبارزه با مواد مخدر، درمان اجباری را برای معتادان پیش بینی کرده و برای آن، مراکزی را در نظر گرفته است. امید سلیمی بنی: " درمان اجباری ... هدف از این طرح کمک به درمان معتادان تزریقی و بی‌خانمان است." به گفته  ...
 • 86) فشافویه اردوگاه نیست/ معتادان بر اساس پروتکل ماده۱۶ درمان می‌شوند ...
  15 دسامبر 2016 ... خبرگزاری مهر، گروه جامعه - مرضیه نوری: چندی پیش در رسانه‌ها خبری منتشر شد مبنی بر اینکه قرار است معتادان خیابانی پایتخت برای درمان به اردوگاه فشافویه اعزام شوند، این در حالی است که در قانون مبارزه با مواد مخدر، حرفی از اعزام معتادان متجاهر به اردوگاه به میان نیامده و اردوگاه برای محکومان مواد مخدر پیش بینی شده است ...
 • 87) کودکان و نوجوانان معتاد - مجله پزشکی دکتر سلام
  17 فوریه 2015 ... بسیاری از کودکان معتاد به دنیا می‌آیند و بسیاری از آنان از کم و کیف ماده مصرفی خود و این موضوع که مصرف این مواد به اعتیاد منجر می‌شود خبر ندارند. ... محسن روشن پژوه گفت: «براساس مصوبه شورای عالی اداری در سال ۱۳۷۸ آیین‌نامه ساماندهی متکدیان و افراد خیابانی تشکیل شد و قرار شد شهرداری و بهزیستی این افراد را ...
 • 88) دروازه بان تیم نفت در طرح جمع آوری معتادان خیابانی دستگیر شد ...
  29 آگوست 2017 ... متهم دستگیر شده توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران ادعا می کند دروازه بان تیم نفت تهران است و او را به جای معتاد گرفته اند. به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم » روز گذشته ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر همزمان با اجرای طرحی در سه سرکلانتری خرده فروشان و معتادان متجاهر شهر تهران را شناسایی و دستگیر کردند.
 • 89) ایران خبر - احتمال افزایش اعتیاد تزریقی
  2 نوامبر 2015 ... پیش از این کارشناسان حوزه اعتیاد پیش بینی کرده بودند، این که احتمال بازگشت امپراتوری هروئین جدی است و تریاک از آن، جا خواهد ماند؛ تریاکی که به گفته ... او از یک سو گفت که فقط 2 تا 3 درصد معتادان کشور متجاهر و خیابانی هستند و از سوی دیگر درصد ناچیزی از آنها اصرار به رفتارهای مجرمانه دارند که این گروه فقط ...
 • 90) شوراآنلاین : راه‌اندازی کمپ ویژه زنان معتاد توسط شهرداری تهران
  14 ژانويه 2017 ... وی افزود: در همین راستا به تازگی اقدامات مربوط به ساخت کمپ مرهم ویژه زنان معتاد خودمعرف را در دستور کار قرار داده‌ایم و قرار است تا اول بهمن ماه این مرکز با ظرفیت 80 نفر در منطقه 21 به بهره برداری برسد. قدیمی عنوان کرد: پیش بینی کردیم تا پس از افتتاح رسمی مرکز، مددجویانی که به دلیل تکمیل ظرفیت امکان حضور ...
 • 91) طرح پاک‌سازی تهران از معتادان مانند ریختن آنها به دریاست
  30 دسامبر 2017 ... صابری زفرقندی افزود: ممکن است با قوه قهریه در کوتاه مدت و در ظاهر، معتادان را در خیابان‌ها نبینیم ولی به سرعت شاهد مخفی شدن آنها و نه از بین رفتنشان، در ... و پروتکل‌ها سامانه جامع ثبت اطلاعات مراکز و کمیته‌های نظارت کشوری و استانی پیش بینی شده که متاسفانه آن سامانه هنوز تکمیل نشده و آن کمیته‌ها هنوز فعالیت موثر ...
 • 92) اردوگاه نگهداری کودکان کار تعطیل شد + عکس - بازتاب
  22 سپتامبر 2017 ... طرح جمع‌آوری کودکان کار و خیابانی از دو هفته پیش در دستور کاری ۱۱ سازمان و دستگاه قرار گرفته است که از اجرای طرح تا به امروز بالغ بر ۳۰۰ کودک کار و خیابانی شناسایی و در نهایت در برخی از مراکز پیش بینی شده نهگداری شدند. این در حالی است ه طی روزهای گذشته انتقاداتی به این طرح مطرح شده و فاطمه دانشور رئیس ...
 • 93) اصل مقاله (225 K)
  ﻃﻮر ﻣﺘﻮﺳﻂ ﺑﺮ اﺳﺎس آﻣﺎر ﺳﺎﻟﻴﺎ. ﻧﻪ ﺣﺪود. 200. ﻧﻔﺮ از اﻋﻀﺎي. ﻧﻴﺮوي اﻧﺘﻈﺎﻣﻲ ﻛﺸﻮر در ﺟﺮﻳﺎن. اﻳﻦ. ﻣﺒﺎرزات . ﻛﺸﺘﻪ ﻣﻴـﺸﻮﻧﺪ. (. رﺋﻴﺲ داﻧﺎ، . )1381. ﻃﺒﻖ ﮔﺰارﺷـﺎت ﺳـﺎل. 1382. ، ﺳـﻦ آﻏـﺎز. ﻣﺼﺮف ﻣﻮاد ﻣﺨﺪر در اﻳﺮان ﺑﻪ. 14. 16 ﺗﺎ. ﺳﺎل رﺳـﻴﺪه اﺳـﺖ. (. ﺗﻮﺳﻠﻲ، .)1379. ﺳ. ﺎﻻﻧﻪ. 10. ٪. ﺑﻪ ﺗﻌﺪاد ﻣﻌﺘﺎدان اﻓﺰوده ﻣﻲ. ﺷﻮد . رﺷﺪ اﻋﺘﻴﺎد ﺗﺰرﻳﻘﻲ. 30. ٪. اﺳ. ﺖ. ﻛﻪ. اﻳﻦ ﻣﻴـﺰان ﺗﻘﺮﻳﺒـﺎً. 5. ﺑﺮاﺑـﺮ. ﺟﻤﻌﻴﺖ ﻛﺸﻮر اﺳﺖ. (. ﻋﺒـﺪي، . )1382.
 • 94) آمار تکاندهنده در مورد معتادان: نصفشان زیر 29 سال هستند!
  28 دسامبر 2012 ... جام جم در شماره پنج‌شنبه ضمن انتشار «تازه‌ترین آمار‌ها از وضعیت اعتیاد در ایران» نوشته است که «شیشه که ۶ ‌سال پیش جزء مواد مخدر پرمصرف نبود حالا به جایگاه دوم مواد مخدر مصرفی در ایران رسیده است». به گزارش «انتخاب» ؛ این روزنامه با اشاره به این که «پس از گذشت حدود شش سال از آخرین باری که آمار اعتیاد در کشور ...
 • 95) ایران در آئینه آمار | سایت خبری راه کارگر
  4 آگوست 2017 ... تهيه و تنظيم از مريم اسکوئی موضوع آمارهای نقل شده در این بخش: ۹۵ درصد مساحت استان اصفهان درگیر خشکسالی بلندمدت است ایران در آئینه آمار نرخ بیکاری زنان ... معاون توسعه و پیش بینی تحقیقات هواشناسی استان اصفهان گفت: شهر اصفهان در بازده نرمال ۹۱ میلی‌متر بارش داشته که این میزان ۲۷ درصد نسبت به بلند ...
 • 96) ﺳﺎﻣﺎﻧﺪﻫﯽ ﮔﺮدﮔﯿﺮي ﻧﯿﺴﺖ - روزنامه وقایع اتفاقیه
  4 ژانويه 2018 ... آﻣﺎر. ﺟﻤﻊ آوري ﻫﺎ ﻫﻢ روزﺑﻪ روز ﺑﺎﻻﺗﺮ ﻣﯽ روﻧﺪ. 5ﻫﺰار ﻧﻔﺮ در ﭼﻬﺎر روز در آﺑﺎن 95 در ﯾﮏ ﻃﺮح. ﻓﻮري، ﻧﺰدﯾﮏ ﺑﻪ ﭼﻬﺎر ﻫﺰار ﻧﻔﺮ در ﻫﺮﻧﺪي ﮐﻪ ﻣﻌﺪن آﺳﯿﺐ ﻫﺎي اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ﺧﻮاﻧﺪه ﻣﯽ ﺷﺪ. و 13ﻫﺰار ﻧﻔﺮ در ﮐﻞ ﺳﺎل 95 و ﺣﺪود دو ﻫﻔﺘﻪ ﭘﯿﺶ ﻫﻢ ﺗﻌﺪاد زﯾﺎدي در ﺷﻮش. ﻣﻌﺘﺎد ﻫﺎي. ﻣﺎه را ﺑﻪ ﺻﻮرت Я ﻣﺘﺠﺎﻫﺮ در اﯾﻦ ﻃﺮح ﻫﺎ ﺑﻪ ﻋﺪدﻫﺎﯾﯽ ﺗﺒﺪﯾﻞ ﻣﯽ ﺷﻮﻧﺪ ﮐﻪ ﻗﺮار اﺳﺖ. اﺟﺒﺎري در ﻣﺮاﮐﺰ درﻣﺎﻧﯽ ﺑﮕﺬراﻧﻨﺪ؛ اﻟﺒﺘﻪ ﻓﻘﻂ آن ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ...
 • 97) یک پیش‌بینی بدبینانه درباره سرنوشت انتقال آب - kodoom.com ...
  حداقل ۱۲۰ هزار معتاد خیابانی داریم. میزان نیوز ، ۴۲ دقیقه پیش · قیمت ساندرو استپ وی در بازار + جدول. میزان نیوز ، ۴۲ دقیقه پیش · درخواست اینتر برای جذب هافبک بارسلونا. میزان نیوز ، ۴۳ دقیقه پیش · «جنازه» سارو قهرمانی به خانواده‌اش «تحویل داده شد». رادیو فردا ، ۴۳ دقیقه پیش · سینمای پرستاره بی‌سوپراستار. جام جم ، ۴۳ دقیقه پیش.
 • 98) امنیت هوایی در سایه عملیات‌های سپاه/ افشای بسته حمایتی بودجه 97 ...
  27 دسامبر 2017 ... امنیت هوایی در سایه عملیات‌های سپاه/ افشای بسته حمایتی بودجه 97/ ارتکاب بدترین تخلفات مقالات ایرانی در "الزویر"/ آمار تکان دهنده از اوضاع مالیاتی اقتصاد کشور ... گفتنی است که برای امسال تولید 10 میلیون تن شیر در کشور تولید پیش بینی شده است که به فرآورده های مختلف و متنوع لبنی تبدیل می شود.
 • 99) تازه ترین آمار طلاق، کودک آزاری، کودکان خیابانی و جرایم - پایگاه ...
  ساماندهی کودکان خیابانی مورد توجه است وی در پاسخ به این پرسش که قرار بود کودکان کار و معتادان متجاهر با یکدیگر انجام گیرد، گفت: این موضوع به هیچ عنوان صحت ندارد و ... پوشش با قاطعیت پیش بینی کرد که Astros خواهد بود سری جهانی قهرمانی در سال 2017, و از آن حمایت یک داستان از بن ریتر با عنوان "Astro-Matic بیس بال: هوستون ...
 • 100) پیش‌بینی بانک جهانی از رشد اقتصادی ۲۰۱۸ ایران - ساعت24
  26 دقیقه قبل ... ساعت24- بانک جهانی، نرخ رشد اقتصادی ایران در سال های 2018 و 2019 میلادی را به ترتیب چهار و 4.3 درصد پیش بینی کرد که نسبت به پیش بینی قبلی آن در ژوئن سال گذشته (خرداد-تیر 1396) تغییر چندانی ندارد.