راههای زیاد شدن اشتها، بانوان دقت کنند

من ۶۸ کیلو وزن و ۱۸۰ سانتی متر قد دارم و میخوام وزنم بره بالا ولی اشتها ندارم برای اینکه اشتهام زیاد بشه باید چیکار کنم؟

ادامه مطلب

Powered by WPeMatico


مطالب مرتبط از وب

سلب مسئوليت: اطلاعات زير به صورت لحظه ای و بدون دخالت عامل انسانی، از موتورهای جستجو استخراج شده اند، درج در سايت به منزله تاييد محتوای آنها نيست.
 • 1) راههای زیاد شدن اشتها، بانوان دقت کنند - نی نی بان
  9 ژوئن 2018 ... راههای زیاد شدن اشتها، بانوان دقت کنند. من 68 کیلو وزن و 180 سانتی متر قد دارم و میخوام وزنم بره بالا ولی اشتها ندارم برای اینکه اشتهام زیاد بشه باید ...
 • 2) مخبر - 1397/03/19 - راههای زیاد شدن اشتها، بانوان دقت کنند
  9 ژوئن 2018 ... راههای زیاد شدن اشتها، بانوان دقت کنند. من 68 کیلو وزن و 180 سانتی متر قد دارم و میخوام وزنم بره بالا ولی اشتها ندارم برای اینکه اشتهام زیاد بشه باید ...
 • 3) سلامت و تندرستی: راه های افزایش اشتها | طرفداری
  رژیم غذایی-کاهش اشتها-راه های افزایش اشتها-تغذیه صحیح ... همچون مجسترول یا قرص سیپروهپتادین را تجویز کند تا اشتهای از دست رفته شما را برگرداند. دقت کنید.
 • 4) بهترین رژیم غذایی برای افزایش احتمال بارداری | چطور
  یک رژیم باروری طبیعی، روشی برای مصرف مواد غذایی است که از بدن شما در ... بهترین راه برای کنترل سندروم تخمدان پلی‌کیستیک و بارداری علیرغم وجود .... هنگام خرید گوشت مرغ به برچسب «ارگانیک» یا «آزاد» یا «محلی» بر روی محصولات دقت کنید. ..... بر تعادل هورمونی اثر بگذارد، خطر سقط را افزایش دهد و تخمک‌گذاری را متوقف کند.
 • 5) ۱۸ راه علمی برای کاهش اشتها | چطور
  9 مه 2017 ... برای همین به بررسی ۱۸ راه علمی کاهش اشتها و احساس گرسنگی بیش از اندازه ... البته دقت کنید که مصرف بیش از اندازه‌ی فیبر می‌تواند اثرات منفی هم به ... مصرف قهوه میزان آزاد شدن پپتید YY (هورمون ضد اشتها) را افزایش می‌دهد. ... شکلات تلخ زیاد مصرف کنید. شکلات تلخ با کند کردن عمل هضم غذا باعث کاهش اشتها می‌شود.
 • 6) دلایل پنهان افزایش وزن - نمناک
  چاق شدن و افزایش وزن مساله یی است که بسیاری از افراد با آن دست به گریبانند. این مساله یک شبه روی ... بدن شما زمانی عملکرد مناسبی دارد که به میزان کافی استراحت کند. وقتی شما به اندازه کافی ... این مطلب را با دقت بخوانید. چاق شدن مساله یی است که ...
 • 7) تمام راههای افزایش قدرت باروری زن و مرد - نمناک
  افزایش قدرت باروری و راههای افزایش قدرت باروری در مردان و زنان و مواد غذایی موثر در ... خیلی از زن و شوهرها گمان می کنند که اطلاعات مهم در این رابطه مختص زوج هایی است که به ... باشد، در انتخاب حالت های رابطه دقت کنید، به تغذیه تان اهمیت بیشتری بدهید.
 • 8) مواد غذایی مغذی که باعث افزایش تمرکز می شود - بیتوته
  کافئین از جمله مواد غذایی است که باعث افزایش انرژی ،هشیاری و تمرکز می شود . ... از فیبر و ویتامین E است که به افزایش میزان حافظه و هشیاری کمک شایانی می کند .
 • 9) Essential 18000 Medical Words Dictionary In Persian - یافته‌های کتاب‌های Google
  استروژن ممکن است نقشی در برخی بیماری های سیستم ایمنی بدن ایفا می کنند. 68O2 استروژن یک هورمون جنسی زن در درجه اول بوسیله تخمدانها تولید، و در مقادیر کمتر، ... در زنان میزان استروژن در برنامه طبیعت دقت هماهنگ در نوسان است، تنظیم توسعه از ...
 • 10) با ورزش کردن وزن خود را افزایش دهید - بیتوته
  چاق شدن چگونه چاق شویم ورزش افزایش وزن راههای افزایش وزن,راههای افزایش ... چون ورزش هم اشتهای شما را باز می کند و هم اینکه باعث می شود حجم عضلات شما زیاد شود ... وقتی این مقدار را به دست آوردید باید کالری مصرفی روزانه خود را به دقت پیگیری کنید.
 • 11) سیاست نوشتار (پژوهشی در شعر و داستان معاصر ایران: The politics of ... - یافته‌های کتاب‌های Google
  صاحبان گفتمان غالب، دقت اجتماعی و عقیدتی را بیشتر کردند و توجه به تمامی ... فعالیتها و آثار زنان بر خلاقیت فرهنگی تأثیر گذاشته است به زودی سرعت گرایش به ... با نهادینه شدن احکام اسلامی گفتمان فمینیستی در ادبیات پس از انقلاب ۲۹۷.
 • 12) ماهنامه فرهنگی، سیاسی، هنری، اجتماعی ایرانشهر - شماره 8: Iranshahr ... - یافته‌های کتاب‌های Google
  برئزه شدن نه تنها خطر ابتلا به انواع سرطان هاى يوست را افزايش مى دهد؛ بلكه باعث ... قانون برئزه شدن سريع در كاليفرنيا بود؛ قانونى كه در سال ١٩٨٨ نوشته شده است؛ولى ... از جولاى سال ٢٠١٢ كروهى كه بر روى مضرات سولاريوم كار مى كردند، دفترجه راهنمايى ... انتخاب مى كنيد بايد به دقت به تمام ريسكها و تأثيرات جانبى منفى آن آكاه باشيد.
 • 13) راه‌های افزایش شانس بارداری سریع و سالم | مادرشو
  در این مطلب با شناخت راه‌های افزایش شانس یک بارداری سریع و سالم، در زمان دلخواهتان آشنا... ... به افزایش قدرت باروری شما و همچنین کاهش مشکلات احتمالی در بارداری کمک کند. ... با توجه به این که اسپرم می‌تواند به مدت سه تا شش روز در بدن زن زنده بماند. ... دقت کنید که برخی از روان‌کننده‌ها ممکن است خاصیت کشتن اسپرم داشته باشند.
 • 14) بررسی الگوی افزایش وزن زنان باردار مراجعه کننده به مراکز بهداشتی درما
  اﻓﺰاﯾﺶ وزن زن ﺑﺎردار ﺑﺮ اﺳﺎس BMI ﻗﺒﻞ از ﺑﺎرداری ﺗﻌﯿﯿــﻦ ﻣـﯽ ﺷـﺪ. (IOM . ... ﺗﻮﺻﯿﻪ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ ﺑﺮای ﺑﻬﺒﻮد ﻧﺘﺎﯾﺞ ﺑﺎرداری و ﺟﻠﻮﮔــﯿﺮی از ﭼـﺎﻗﯽ ﻣـﺎدر .... ﺟﻬﺖ دﻗﺖ ﺑﯿﺸﺘﺮ در ﺑﺮرﺳﯽ روﻧــــﺪ اﻓﺰاﯾــﺶ وزن و ﺗﺮﺳـﯿﻢ.
 • 15) علت چاقی سریع و یکدفعه ای چیست ؟ - تالاب
  چاق شدن مساله یی است كه بسیاری از افراد با آن دست به گریبانند این مساله یك ... بانوان اغلب در سنین میانسالی که به مرحله یائسگی می‌رسند و حتی قبل از آن به ... افرادی که شب‌کار هستند باید دقت کنند خوردن در هنگام نیمه‌شب باعث برهم خوردن ... آنها می توانند باعث زیاد شدن اشتها شوند، در روند ذخیره چربی ها در بدن تغییراتی ایجاد كنند و ...
 • 16) آشنایی با مفاهیم اساسی جامعه‌شناسی - یافته‌های کتاب‌های Google
  افرادى كه اعمال و رفتارشان برخلاف هنجارهاى جنسيتى فرهنك خود است . ( Bem , S . L . , 1993 : 167 ) بم معتقد است كه وجود ناسازكاران جنسيتى باعث مى شود كه ما نتوانيم با دقت ، و با نكاهى ... بم معتقد است كه تعداد ناهماهنكى ها و ناهمخوانى ها انقدر زياد است كه مى توان به راحتى ... جامعه شناسان تفاوت هاى بيولوزيكى ميان مرد و زن را انكار نمى كنند .
 • 17) افزايش وزن در دوران حاملگي، خطر براي مادر و كودك - آوا
  مادران بايد مراقب افزايش وزن شان در دوران حاملگي باشند. ... مي دهد كه توجه بيشتري نسبت به افزايش وزن شان در دوره حاملگي نشان دهند و دقت كنند كه وزني در محدوده طبيعي و ايده آل داشته باشند. ... سلام افزایش وزن زن حامله 8ماه در یک ماه 6 کیلو جه خطراتی دارد.
 • 18) شیردهی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
  شیردهی باعث بهتر شدن سلامتی مادر، مانع از مبتلا شدن به بیماری‌های مختلف، کاهش ..... شیردهی نوزاد —حداقل تا ۶ ماه— می‌تواند به مادران برای از دست دادن وزن کمک کند. ... و افزایش مقدار و شدت ورزش راه‌های قابل اطمینان‌تری برای از دست‌دادن وزن هستند. ... زن شیرده ممکن است در طول تمام دوران شیردهی تخمک‌گذاری نکند یا دوره‌های منظم داشته باشد.
 • 19) 11 ماده غذایی برای افزایش تمرکز ذهن! - موضوع آزاد
  خبر خوب این است که با اضافه کردن غذا ها و نوشیدنی های مفید به رژیم غذایی خود، ... هرچند که اثر کافئین ها کوتاه مدت است اما بی تردید آنها ذهن شما را از خواب بیدار می کنند،. ... تحقیقات نشان داده که صبحانه خوردن موجب افزایش حافظه کوتاه مدت و دقت شما می ...
 • 20) تاثیر آموزش مهارتهای اجتماعی بر افزایش اعتماد به نفس دختران ...
  های خود اعتماد. کند و احساس کنترل بر زندگی داشته باشد)چامپاین. 2 ... از خود دارای بار قوی اجتماعی است، لذا روی بعد عاطفی ارزشیابی .... به دقت گوش دادن به صحبتها.
 • 21) قرص‌های ضدبارداری چاق کننده هستند - اخبار تسنیم - Tasnim
  2 آگوست 2017 ... افزایش اشتها، حالت تهوع، اختلالات گوارشی و ایجاد موهای زائد از شایع ترین ... کم ضرری دارند استفاده کنند، نکته دیگر در خصوص دوره مصرف است خانم ها حتما به ... به گفته وی، زنان دقت داشته باشند اگر بعد از مدتی مصرف، سیکل ...
 • 22) بهترین ورزش ها برای کاهش وزن سریع ( معرفی ورزش هایم مناسب برای ...
  5 فوریه 2018 ... در ادامه با "بهترین ورزش برای کاهش وزن سریع" با ما همراه باشید تا به معرفی ... کاهش پیدا می کند ممکن است احساس گرسنگی شدید داشته باشید دقت کنید در ... افرادی که زانو درد دارند هم اگر با شدت زیاد پرش انجام ندهد و روی یک سطح نرم ...
 • 23) ۲۷ بهترین خوراکی برای افزایش میل جنسی زنان و مردان - مجله کسب و ...
  2 مه 2018 ... سال‌ها است که از انواع خوراکی برای افزایش میل جنسی زنان و مردان ... اگر تمایل دارید در مورد خوراکی هایی که میل جنسی شما را تقویت می کنند و افزایش می‌دهند، ... بهبود می‌دهند ، اطلاعات بیش‌تری کسب کنید، به دقت این نوشتار را بخوانید.
 • 24) باورهای غلط در ورزش!!! | شرکت ارتباطات زیر ساخت
  کاهش وزن کلماتی است که خیلی زیاد از طرف خانمها روی آن تاکید می شود منکر این ... است نه تنها راه آن، خیلی خانمها به باشگاه می آیند تا فقط مقداری هوازی کار کنند حقیقت ... کربو هیدرات است ولی دقت کنید، نوشتم ،می تواند باشد به این دلیل که بعضی ها به ...
 • 25) دستورالعمل: در زنان باردار مکمل یاری ویتامین D - World Health ...
  کافی خورشید نیستند، بخصوص در صورت داشتن پوست تیره، شایع است. ..... کنند. ▫. شواهد محدوی در مورد بی خطر. بودن. مکمل. یاری. ویتامین. D. در بارداری وجود دارد.
 • 26) عوارض مصرف داروهای افزایش اشتها را بشناسیم ... - سیناپرس
  30 آگوست 2017 ... اگرچه افزایش وزن و پیامدهای آن برای عده‌ای معضلی لاینحل و ناگوار است اما ... به درمان بی اشتهایی کودک نشود، این دارو را تجویز کند طبیعی است که ...
 • 27) 41 راه عجیب برای اینكه بیش از 120 سال عمر کنید!
  12 جولای 2012 ... از ساده‌ترین راه‌ها برای افزایش طول عمر، ارتباط با دوستان و آشنایان است. ... البته دقت كنید این اضافه وزن نباید بیش از 6 كیلوگرم باشد و بهتر است در فاصله ... دانشمندان با انجام تحقیقات روی بیش از 200 هزار زن در 9 كشور اروپایی متوجه شدند ... آواز خواندن گروهی سبب می‌شود اعتماد به نفس ما افزایش پیدا كند و ما احساس ...
 • 28) افزایش عزت نفس با رشد شخصیت | آموزش مهارت های اعتماد بنفس
  املر جی لترمن می‌گوید ویژگی‌های شخصی می‌تواند درها را باز کند اما فقط شخصیت است که ... و آخر از همه اینکه این شیوه بهترین و شرافتمندانه‌ترین راه عمل است و فضایی ...
 • 29) اثر بخشی برنامه پیشگیری و بهبود رابطه بر افزایش صمیمت ...
  صمیمیت در ازدواج ارزشمند است چرا که تعهد زن و شوهر به حفظ رابطه را استحکام می ... درباره احساساتشان صحبت کنند، به دقت به همسرشان گوش کنند و پیام را به گونه ای ...
 • 30) خواص ماکارانی / آیا ماکارونی چاق کننده است / مضرات ماکارونی برای زنان ...
  31 ژانويه 2018 ... ماکارونی یک ماده غذایی با ارزش تغذیه‌ای مناسب و مفید است. ... های روزانه بیماران، اعلام کردند ماکارونی ضررهای زیادی به بدن زنان وارد می کند. ... اما دقت کنید که مبادا در پرخوری های عصبی به مصرف ماکارونی روی ... افزایش کالری غذا و همچنین سنگین شدن غذا و مشکلات گوارشی خواهد شد. ..... ازدواج خانم کوچولوها در یزد زیاد شده؟
 • 31) بررسی میزان همراهی لکوسیتوز، افزایش ESR و CRP در آپاندیسیت حاد ...
  ﻣﻮارد ﻣﻤﻜﻦ اﺳﺖ اﺷﺘﺒﺎه ﺑﺎﺷـﺪ، ﺑـﺮاي اﻓـﺰاﻳﺶ دﻗـﺖ ﺗﺸـﺨﻴﺺ ﮔـﺎه از. ﺗﺴﺖ ... ﻧﻔﺮ زن. %) 38(. ﺑﻮدﻧﺪ . ﻣﻴﺎﻧﮕﻴﻦ ﺳـﻨﻲ. 29. ﺳﺎل و ﻃﻴﻒ ﺳﻨﻲ. 15. 80 ﺗﺎ. ﺳﺎل ﻣﺘﻐﻴﺮ ﺑﻮده اﺳﺖ ... ﺗﻮاﻧﺪ وﺟﻮد آﭘﺎﻧﺪﻳﺴﻴﺖ ﺣﺎد را رد ﻛﻨﺪ.
 • 32) مصرف مکمل ویتامین E در بارداری - مرکز همکار کاکرین ایران
  پیشینه مصرف مکمل ویتامین E ممکن است به کاهش خطر ابتلا به عوارض بارداری ... سوگیری (bias) ارزیابی کرده، داده‌ها را استخراج و آنها را از نظر دقت بررسی کردند. نتایج اصلی. 21 کارآزمایی، شامل 22129 زن مناسب لازم برای ورود به این مطالعه مروری بودند. ... علاوه بر این، کمبود ویتامین E می‌تواند با زیاد شدن آهن بدتر شود، پس مهم است که ...
 • 33) ‏بازيابى رؤيا در حقيقت: Bazyabi Roya dar Haghighat - یافته‌های کتاب‌های Google
  ... هاى اين افراد نشان دهنده عمق نهادينه شدن جنين كفتمانى در حكومت كنونى ايران است. ... كشور براى ايجاد تحول در جامعه أيرانى تلاش مى كنند و برأى دستيابى شهروندان به ... و درخشان خود افزود: حضور وى در اين كشور با توجه به تيز بينى و دقت نظرى كه در أو ...
 • 34) دانلود تمرین چگونه صدای بم و کلفت داشته باشیم - از بین بردن
  صدای بم و کلفت معمولاً برای هر فردی خوش آیند است و البته برای برخی از افراد آرزو! ... مردانه یعنی صدایی بم و کلفت (البته نه خیلی زیاد بلکه به اندازه کافی) صدای زنانه و ... شود و این یک چرخه معیوب را ایجاد می کند که هر روز باعث ضعیف‌تر شدن صدا می‌شود. ... دقت کنید که صدای شما نباید تبدیل به فریاد شود و تا جایی باید صدا را بلند ...
 • 35) این غذا ها نازایی می آورد - خبرگزاری برنا
  20 فوریه 2018 ... از جمله مواردی که در آن تغذیه نقش بسزایی دراد بچه دار شدن است که در این ... احتمال ابتلا به بیماری دیابت می تواند در زنان متاهل ایجاد نازایی کند. ... تقویت و افزایش میزان اسپرم مردان و تخمک در زنان اصلی ترین هدف در انجام راه و روش های درمان است. ... بر اساس این مطالعه که بر روی 100 زن مبتلا به ناباروری با علت سندرم ...
 • 36) تاثیر سایز سینه خانم ها بر رابطه جنسی | روش بزرگ کردن سینه و روش ...
  2 جولای 2018 ... گرچه این روش دقت بالایی دارد ولی ممکن است گاهی اوقات سوتینی که انتخاب ... موجب بزرگ شدن سینه بعد از ازدواج می شود، استرس ناشی از فکر کردن زیاد است! ... یکی از روشهای موثر که به بزرگ شدن پستان ها کمک می کند ماساژ آنها است.
 • 37) Persiska | alkoholhjälpen
  مشروب الکلی اغلب جشن و تفریح را مجسم می کند ولی وقتی افراد نمی توانند مصرف مشروبات الکلی خود را ... واکنش های شما آرامتر شده و دقت حرکات بدن کاهش می یابد. ... 2 /0 در هزار: حرف زدن و راه رفتن با قامت راست دشوار می شود. ... مصرف طولانی مدت و زیاد باعث کوچک شدن مغز شده و ممکن است دچار حمله های صرع (اپیلپسی)، دمانس (زوال عقل) یا ...
 • 38) اصل مقاله
  هدف تحقيق حاضر، بررسي اثر يك جلسه فعاليت شنا و دويدن بر ميزان اشتها و كالري دريافتي. دختران سالم بود. .... كنند كه با شنا كردن اشتهايشان افزايش پيدا كرده است.
 • 39) بی اشتهایی عصبی چیست؟ - عصرایران
  جهت جلوگیری از افزایش وزن و یا به منظور ادامه کاهش وزن، افراد مبتلا به بی‌اشتهایی عصبی، ممکن است گرسنگی زیادی تحمل کنند و یا به حد افراط ورزش نمایند. .... این امکان وجود دارد که در مورد دسته‌ای از افراد، مثلاً در مورد بالرین‌ها، لاغری زیاد و بیش از .... آزمایشات، با دقت بیشتری به تشخیص بیماری برسند، و همچنین هرگونه عوارض مرتبط ...
 • 40) تأثیر فعالیت هوازی با شدت کم و متوسط بر اشتها، وزن بدن، هزینه ...
  ﻫﻔﺘﻪ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ. ﻫﻮازي ﺑﺎ ﺷﺪت. ﻛﻢ و ﻣﺘﻮﺳﻂ ﺑﺮ اﺷﺘﻬﺎ،. ﻫﺰﻳﻨﻪ اﻧﺮژي ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ،. و. زن ﺑـﺪن و. ﺗﻐﻴﻴـﺮات ﮔـﺮﻟﻴﻦ. آﺳﻴﻞ ... دار ﭘﻼﺳﻤﺎ در ﻃﻮل ﺗﺤﻘﻴﻖ در ﻫﺮ ﭼﻬﺎر ﮔﺮوه اﻓﺰاﻳﺶ ﻳﺎﻓﺖ، وﻟـﻲ وزن ﺑـﺪن و اﺣـﺴﺎس ﺳـﻴﺮي. ﻛﺎﻫﺶ ﻳﺎﻓﺖ ... 1(. ﺳﺒﻚ زﻧﺪﮔﻲ ﻏﻴﺮﻓﻌﺎل، ﺗﻨﻈﻴﻢ اﺷﺘﻬﺎ را ﺑﺎ ﻣﺸﻜﻞ ﻣﻮاﺟﻪ ﻣﻲ. ﻛﻨﺪ. ) 2(. در ﺣﺎﻟﻲ ﻛﻪ ﻓﻌﺎﻟﻴـﺖ. ﺑـﺪﻧﻲ ﻣـﻲ .... ﺗﺮﻳﻦ راه ﻧﺒﺎﺷﺪ . ﺑﻪ ﻃﻮري ﻛﻪ ﻣﻤﻜـﻦ اﺳـﺖ در. ﺷﺪت ﺧﺎﺻﻲ از ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ، ﺑـﺎ وﺟـﻮد اﻛـﺴﺎﻳﺶ ﺑﻴـﺸﺘﺮ ﭼﺮﺑـﻲ. ، از.
 • 41) نیوزهاب - نظارت،‌کنترل، دقت و هدفمند در برخورد با افراد معتاد در کشور
  پلیس می‌تواند در یک هفته همه معتادان را جمع آوری کند اما زیر ساخت‌ها برای نگهداری معتادان ... وجود دارد، افزود: برخورد با این افراد نیز در مقایسه با سال گذشته ۳۰ درصد افزایش یافته است. ... قائم مقام ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: نظارت،‌کنترل، دقت و هدفمند وارد شدن به ... وی گفت:‌بحث مواد مخدر باید مردمی شود و از راه مردم باید با آن مقابله کرد.
 • 42) نمونه برداری از سلولهای دهانه رحم/Gynekologisk cellprovtagning ... - 1177
  پس از آن تا سن 60 سالگی بانوان هر 5 سال یک بار برای آزمایش فرا خوانده می شوند. ... نمونه برداری در بخش پائینی گردن رحم که دهانه رحم است و به مهبل منتهی می شود انجام .... دهانه دستگاه تناسلی را با دقت و با وسایل مخصوصی که هم دمای بدن هستند باز می کند. ... در موارد بسیار نادری نمونه ها قابل آنالیز نبوده اند، مثلا به دلیل وجود خون زیاد در آن.
 • 43) جام جم سرا - راهنمای زنان جوان: شیوه های افزایش احتمال بارداری
  17 ژانويه 2015 ... برای افزایش هرچه بیشتر احتمال باروری‌ لازم است مصرف قرص را کنار ... در انتخاب حالت‌های رابطه دقت کنید، به تغذیه‌تان اهمیت بیشتری بدهید. ‌ ... حتما با متخصص زنان و زایمان مشورت کنید تا آزمایش‌های لازم را برایتان تجویز کند.
 • 44) تازه وارد در هلند - Government.nl
  9 جولای 2014 ... در آنصورت تنها کافی است روی لینک را فشار بدهید. البته به شماره ... شما باید اغلب یک GVVA )جواز مشترک اقامت و کار( درخواست کند. کارفرما این ...
 • 45) روزنامه كيهان90/6/31: پيشگيري از چاقي در دوران يائسگي - Magiran
  22 سپتامبر 2011 ... با نزديك شدن به سن پنجاه سالگي، بسياري از خانم ها دچار علائمي مي شوند كه ... در نتيجه بدن كالري بيشتري مصرف مي كند كه همين امر تجمع چربي را در ناحيه شكم تسريع مي كند. در واقع شروع دوران يائسگي يا پس از آن موجب افزايش وزن و چاقي نمي شود. ... اگر با دقت به اين موضوع نگاه كنيم متوجه مي شويم كه افزايش وزن به ...
 • 46) چگونه در ویندوز دقت ماوس را افزایش دهیم - زومیت
  26 سپتامبر 2017 ... یکی از مشکلات شایع این است که افزایش دقت به‌صورت خطی با سرعت ماوس ... چرا مایکروسافت باید زبان اشاره را به کورتانا و ویندوز اضافه کند؟
 • 47) کارآیی درمان کوتاه مدت راه حل محور بر کاهش افسردگی و افزایش رضایت ...
  یافته ها حاکی از آن بود که درمان کوتاه مدت راه حل محور، باعث کاهش میزان افسردگی و افزایش ... می کنند. معتقد است که ۷۵ درصد از موارد. بستری در بیمارستان های روان را ... نگرشی مثبت و لذت بخش است که زن و شوهر از ..... با دقت بالاتر توصیه می شود.
 • 48) روپاکین 400 (والپروات سدیم) | روناک دارو
  قسمت اعظم متابولیسم این داور از راه گلوکوروئیداسیون و مابقی آن از طریق بتا – اکسیداسیون و امگا ... بیمه عمر والپروات تقریباً 15 ساعت است که ممکن است در بیماران مبتلا به نارسایی ... در بعضی از بیماران تا 1 گرم در روز ضرورت پیدا می کند. ... البته این عوارض اعلب به دنبال شروع دارو با دوز بسیار زیاد، افزایش بسیار سریع دوز یا ...
 • 49) پایان بهار: Payan-e Bahar - یافته‌های کتاب‌های Google
  مرزهاى جنسيتى در جنبش دانشجويى بسيار كم رنكف شده است و دختران دانشجو هم در فعاليت ... در سخنرانى ها، بيانيه ها و شعارهاى دانشجويان به دقت به شكافهاى فعال سياسى و ... اجبارى و نيز تحقير زنان با كوجكف شمردن جادر و مقنعهى تحميلى تبديل كردند.
 • 50) اطلاعات جالب پزشکی- چگونه سرطان سینه را به موقع تشخیص دهیم؟
  افرادی که پریود نمی شوند مانند بانوان باردار یا خانم های یائسه روز اول هر ماه را برای ... چون معاینه توسط پزشک دقیق تر است و می تواند توده های کوچک تر رانیز کشف کند. ... این توصیه نباید موجب نگرانی شما شود چون این کار برای افزایش دقت ماموگرافی ... بویژه آن كه سن ابتلا به سرطان سینه در ایران ۵ سال پایین تر از سطح جهانی است.
 • 51) بخورید و لاغر شوید – به دخت
  برای غلبه بر مشکل چاقی و لاغر شدن باید های و نبایدهای غذایی خوبی هست. ... شما اگر یک ماه کاملاً دقت کنید می توانید یک الگوی غذایی کاملاً استاندارد، ومتناسب ... کسانی که اشتهای زیاد دارند باید ناشتا مغز بادام مصرف کنند ولی برای افراد کم اشتها ... توانمندسازی بانوان و دختران عفیف و شریف ما با استفاده از تجربیات کشور سوئد!
 • 52) برنامه ی عمومی تزريق واکسن در سوئد
  این واکسن جدید در حدود 70 درصد از ابتالی زنان به سرطان گردن. زهدان پیشگیری می کند. البته باید در خاطر داشت که با وجود زدن. واکسن ریسک مبتال شدن به این بیماری  ...
 • 53) از سیر تا پیاز کولیک نوزادان - Parstoday
  در این بخش از پارسینه به معرفی کامل کولیک در نوزادان و همچنین علل وقوع و راهای ... گریه زیاد به گریه‌ای گفته می‌شود که بین ۳ ساعت در روز تا ۳ روز در هفته باشد. ... کودکی که کولیک دارد معمولاً در ساعات معینی در روز گریه می کنند که معمولاً در بعد از ... با افزایش نوبت های شیردهی و غلیظ تر کردن شیر یا غذای شیرخوار امکان پذیر است.
 • 54) بهترین زمان برای خریدن طلا چه زمانی است؟ | ساعد نیوز
  17 ساعت قبل ... ... دارد روند صعودی طلا پیش از ضعیف شدن، تا مرز ۱۲۵۰ دلار ادامه پیدا کند. ... کرده است که طلا خریداری کنند و معاملات را به دقت زیر نظر داشته باشند.
 • 55) دخانیات، الکل، و سایر مواد مخدر در بلژیک - VAD
  افراد معموالً این گونه مواد مخدر را استعمال می کنند تا بتوانند برای مدتی طوالنی تر. فعالیت هایی ... گونه ای هستند که هر چه دفعات مصرف آنها افزایش یابد، شخص مجبور است برای تجربه مجدد همان تأثیرات. اولیه، هر بار ... به احتمال زیاد، تصمیماتی ... است. به دقت به دستورات ... سیگاری ظاهراً مدتی او را آرام می کند، اما موجب ریشه کن شدن مشکل.
 • 56) Thematic Dictionary of Scientific Terms - یافته‌های کتاب‌های Google
  Fact فاکت (FaCt) : برای فلاسفه فاکت همانند واقعیت یک مساله ی پیچیده است. ... خلاصه کنند. ... به جای متغییر های قدیمی به کاربریم هرگاه آنها اکثر معلومات را با دقت نتوانند فراهم ... میشود، ادعا مینماید که پیشرفت علمی تنها از راه امتحان و ابطال پذیری هایپوتیزها ... به دلایلی زیاد برخ دیگر استدلالی دارند که حفظ این تمایز دشوار است.
 • 57) معلومات عمومی - Bamf
  ﻣﻌﻟوﻣﺎت ﻋﻣوﻣﯽ. سازمان بین المللی مهاجرت این معلومات را با تمام دقت جمع آوری نموده است ... بودن این معلومات نباید مسئول قرار گیرد . برعالوه، سازمان ... در کشور اصلی شان مدغم کند، کمک مینماید . هدف از ..... به ذریعه تهیه برق از ازبکستان، تعداد زیاد از شهروندان ان دسترسی منظم به برق دارند ..... فعالً در خارج بسر می برند به راه انداخته شده است.
 • 58) روش های و ترفندهای افزایش فالوور | راهکارهای بالا بردن Follower ...
  بهترین روش ها و راهکارهای رایگان برای افزایش فالوور اینستاگرام (Instagram) چه ... این مقاله قرار است قدم به قدم با شما در جهت ساخت یک پیج اینستاگرام موفق حرکت کند و .... مخاطب و هر چیز دیگری که به ذهنتان می‌رسد سوال کنید و جواب ها را با دقت بخوانید. ... بانوان خواست که در هر زمینه‌ای که به موفقیت رسیدند از این هشتگ استفاده کنند.
 • 59) عنوان مقاله پژوهشي - مجله علمی پژوهشی افق دانش
  بر اساس آزمون رگرسيون، ارتباط معني داري بين چاقي و افزايش سن وجود داشت. ... اضافه وزن و چاقي بسته به نوع و دقت كار به طرق مختلف ارزيابي مي شوند. ... راه بهتر براي تعيين چاقي، اندازه گيري واقعي درصد چربي كل بدن است. ..... مجيبيان و غيليان در سال 1380گزارش كردند كه با ملاك BMI، 9/11% و با معيار WHR، 3/16% زنان يزد چاق ...
 • 60) چگونه عرق نکنیم؟ درمان تعریق زیاد چیست؟ | دیجی‌کالا مگ
  4 ژوئن 2018 ... هوا خنک است اما از سر و صورتشان عرق می‌ریزد و دلیل این تعریق زیاد هم معلوم نیست. ... درواقع بدن با عرق کردن می‌خواهد خود را خنک کند. بیشتر حجم عرق ...
 • 61) راه های سنتی درمان سودا | پایگاه خبری آستان مقدس
  ... یک گیاه ضد سودا است و به خوبی سودای مغزی را دفع می کند و در کنار دفع سودا ملین و آرامش بخش است. وی ادامه داد: افتیمون زیاد نیاز به جوشیدن ندارد و بهتر است که در آخر به دم کرده گل بنفشه ... عسل، آبلیمو و عرق نعناع و ترکیب عسل و آبلیمو برای درمان سودا مفید است و باید دقت کرد که ... ۵ مرداد ۱۳۹۶ بانوان کد خبر: ۱۱۶۹۸ اشتراک‌گذاری  ...
 • 62) ارتباط بین شیمی درمانی و تاموکسیفن با بروز کبد چرب در زنان مبتلا ...
  ﺳﺮﻃﺎن ﭘﺴﺘﺎن. ﻧﻴﺰ. ﺷﺎﺧﺺ. ﺗﻮده. ي ﺑﺪﻧﻲ، ﻣﻴﺰان ﭼﺮﺑﻲ درﻳﺎﻓﺘﻲ از ﻏﺬا و زﻳﺎد ﺑﻮدن ﭼﺮﺑﻲ ﻣﺮﻛﺰي اﺳﺖ ... ﺑﻴﻤﺎراﻧﻲ ﻛﻪ ﻋﻼوه ﺑﺮ ﺷﻴﻤﻲ درﻣﺎﻧﻲ، ﺗﺎﻣﻮﻛﺴﻴﻔﻦ درﻳﺎﻓﺖ ﻛﺮدﻧﺪ ..... ﻋﻼوه ﺑﺮاي اﻧﺠﺎم ﺳﻮﻧﻮﮔﺮاﻓﻲ ﺑﺎ دﻗﺖ ﺑﺎﻻ، ﺑﻴﻤﺎران.
 • 63) میگنا - تکنیک های افزایش دقت (کاهش بی دقتی) در تحصیل و آزمون ها
  اما از آنجائی که تعریف ”دقت“ در شناخت راه‌های افزایش آن بسیار مؤثر است، ابدا می‌خواهیم .... کافی است هر وقت که سؤال ساده دیدید، حالت جسمانی‌تان تغییر کند، گوئی ...
 • 64) بررسی ارتباط حجم تخمدان با تعداد فولیکول‌های آنترال و ... - طب جنوب
  مواد و روش ها: این مطالعه بر روی ۷۸ زن در گروه سنی ۴۹-۱۸ سال که در سال ۱۳۹۳ با شکایت اصلی ... امید خلیج فارس مراجعه کردند، انجام گرفت. ... اولیه بیماران نابارور حتی با تشخیص کم شدن حجم تخمدان و تعداد فولیکول های آنترال باید ... فولیکول های آنترال است که به وسیله شمارش تعداد ... فولیکول هاست و اندازه گیری آن به احتمال زیاد از نظر.
 • 65) Trichomoniasis - HealthLink BC
  تریکومونیازیس یک بیماری آمیزشی ( ) است که توسط ... «تریک» است. این عفونت در زنان ممکن است در واژن. بروز کند. در مردان ممکن است در مجرای ادرار (لولهای که ... پاک شدن عفونت از بدن ... اگر زن بارداری مبتلا به ... راه تماس پوستی منتقل میشوند، از قبیل تبخال یا زگیل ... بسته را با دقت باز کنید به طوری که کاندوم پاره نشود. از.
 • 66) ﺑﺎرداري ﺗﺄﺛﻴﺮ دارد؟ ﭘﻴﺎﻣﺪ آﻳﺎ ﺗﻤﺮﻳﻦ ﻣﻨﻈﻢ ﺑﺎ دوﭼﺮﺧﻪ ﻛﺎ
  ﺑﺎﻧﻮان. ﺑﺎردار ﺟﺎﻣﻌﻪ ﻣﺎ ﺑﻪ دﻻﻳﻞ ﻣﺘﻌﺪد در دوران ﺑﺎرداري رو ﺑﻪ زﻧﺪﮔﻲ ﺑﻲ ﺗﺤﺮك ﻣﻲ. آورﻧﺪ . اﻳﻦ در. ﺣﺎﻟﻲ اﺳﺖ ﻛﻪ. ﻧﺘﺎﻳﺞ ﻣﺜﺒﺖ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ... ورزش ﻫﻮازي و ﻏﻴﺮ ﺗﺤﻤﻞ ﻛﻨﻨﺪه وزن ﻣﺎﻧﻨﺪ دوﭼﺮﺧﻪ ﺳﻮاري ﻛﻪ از ﺧﻄﺮ ﻛﻤﺘﺮي ﻧﺴﺒﺖ. ﺑﻪ ورزش ... ﺑﻴﻦ ﻃﻮل دوران ﺑﺎرداري، وزن ﺣﻴﻦ ﺗﻮﻟﺪ ﻧﻮزاد و آﭘﮕﺎر دﻗﻴﻘﻪ اول. و. ﻣﻜﻮﻧﻴﺎل. ﺑﻮدن ﻣﺎﻳﻊ. آﻣﻨﻴﻮﺗﻴﻚ ﮔﺮوه ﺗﺠﺮﺑﻲ ..... ﺑﺎ دﻗﺖ در. اﻟﮕﻮي رﺷﺪ. ﺟﻨﻴﻦ. ﻛـﻪ ﺑﻴـ. ﺸﺘﺮﻳﻦ ﻣﻴـﺰان آن. درﺳﻪ ﻣﺎﻫﻪ آﺧﺮ ﺑﺎرداري ﺻﻮرت ...
 • 67) دیالیز و بارداری - معاونت درمان - دانشگاه علوم پزشکی فسا
  به هرحال بارداری زنان در دیالیز بسیار نادر است وازاین میزان حاملگی حدود 20 درصد ... اگریک زن در دیالیزخواهان بچه دارشدن وتجربه بارداری باشد باید موضوع را با پزشک خود مطرح کند. ... به توجهات خاص دارد،از زمان باردار شدن بطور مرتب باید تحت درمان تیم متخصص ... فشارخون مادرباید به دقت تحت کنترل باشد،چرا که می تواند درطول بارداری  ...
 • 68) رازهایی که زنان متأهل باید آن را بدانند! - فرارو
  نحوه روبه‌رو شدن با اینگونه افراد بسیار ساده است به این ترتیب که از کنارشان به ... یادتان باشد احساسات شما به حد کافی زیاد هست در مواقعی آن را به کار گیرید که ضروری .... مردها دوست ندارند که زن ها آنان را سرزنش کنند و راه درست را به آنان نشان دهند. ... و دقت کنید که حتماً او از فعالیت های شما باخبر باشد و بداند که سرتان شلوغ است.
 • 69) زندگی - ویکی‌گفتاورد
  درست آن است که در ستایش زندگی، در فلسفهٔ زنده بودن و نیکو زیستن سخن بگوییم و ..... «در زندگی هم باید آدم‌ها را آزاد گذاشت تا خودشان راه و مسیر درست را پیدا کنند. .... آزمایش زندگی زناشوئی است، زیرا رنج و محنت، اخلاق واقعی زن و مرد را آشکار می‌سازد.» .... دویدند، به پیش بینی هواشناسی با دقت گوش کردند و دخترهایشان را شوهر دادند.
 • 70) با چه کسی ازدواج کنیم؟ - مرکز اطلاع رسانی غدیر
  آیات زیادی درباره رازق بودن خدا و عهده دار شدن او بر روزی همه جنبندگان در قرآن است: ... بیان کرده ایم، یکی از علت های زیاد شدن روزی همان زن گرفتن و ازدواج کردن است که خدای .... ولی آنان باید کاملاً دقت کنند و بدانند که این نوع مزد و پاداش ضبط حسنه و یا محو ... می شود دو ملک او را احاطه می کنند و ثواب آن دارد که شمشیر کشیده در راه خدا جهاد می کند ...
 • 71) شاخص های تن سنجی و سبک زندگی سالم در زنان شاغل - مجله پیاورد سلامت
  یافته ها حاکی از نامناسب بودن شاخص های سبک زندگی و خطرات بالقوه ی تهدید کننده ی ... بـه همـراه مصـرف نوشـابه هـاي سرشـار از شـکر، افزایـش وزن و ... صـدق مـی کنـد، تعریـف ایـن واقعیت اسـت که عـدم فعالیـت بدنی ... معـادل 30، مـرگ و میـر به صورت چشـمگیری زیاد BMI در سـطح ... سـالمت جامعـه زنـان شـاغل بـوده و راهکارهـای الزم را جهـت.
 • 72) بررسی برنامه ترویج زایمان طبیعی در بیمارستان‌های دولتی ... - مجله حکیم
  ایجــاب می کنــد مثــاً زمانــی کــه طوالنــی شــدن بــارداری یــا. تغییـر وضعیـت ... تک تــک زنــان بــاردار به دقــت مــورد معاینــه قــرار گیرنــد تــا ... شــود )1(. بررســی ها نشــان می دهد یکــی از راهکارهــای ایجــاد ... مـداوم در حـال افزایـش اسـت )3 ,2( کـه یکـی از نگرانی هـای. نظام هـای ... بــه شــیوع عفونــت، زیــاد بــودن خونریــزی )دو برابــر میــزان .
 • 73) 6 راه ساده برای بهتر صحبت کردن - دیجیاتو
  6 ا کتبر 2014 ... راز افراد اجتماعی و موفق، آن ها که عالی ارتباط برقرار می کنند چیست؟ یکی از مهمترین دلایلش شیوه صحبت کردن آن ها است. تن صدا، شدت، لحن و توجه به حرف هایی که از ... 5- به تن صدا دقت کنید. شوارتز می گوید صداهای با فرکانس بالا و ...
 • 74) آیا کار منزل باعث لاغر شدن می شود ؟ - وارونه
  20 نوامبر 2017 ... شما برای کاهش وزن مجبور نیستید با صرف هزینه گزاف ساعت های زیادی را در سالن ... درواقع ما امیدواریم زنان به میزان کالری که روزانه وارد بدن خود می کنند و میزان کالری که روزانه می سوزانند دقت کنند تا سلامت ... آیا ورزش در زمان عادت ماهانه برای بانوان ضرر دارد ؟ .... 10 راه مفید برای دریافت ویتامین D بدون نیاز به خورشید!
 • 75) SID.ir | افزايش دقت پيش بيني سرطان پستان با استفاده از الگوريتم ...
  پيش بيني صحيح سرطان پستان داراي اهميت است. وجود علايم و ويژگي هاي مختلف اين بيماري، تشخيص را براي پزشکان دشوار مي کند. داده کاوي امکان تحليل داده هاي ...
 • 76) پیش بینی عود مجدد سرطان پستان به کمک سه تکنیک داده کاوی
  ﺷﺪه در ﭘﺎﯾﮕﺎه داده اﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﻪ ﻓﺮاﻫﻢ ﮐﺮدن اﻃﻼﻋﺎت ﺿﺮوري و داﻧﺶ ﻣﻮرد ﻧﯿﺎز ﭘﺰﺷﮑﺎن در ﺗﺼﻤﯿﻢ ﮔﯿﺮي. ﺑﻬﺘﺮ ﮐﻤﮏ ﻣﯽ. ﮐﻨﺪ . ﻣﻮاد و ... ﻃﺒﻘﻪ ﺑﻨﺪي. SVM. در. ﭘﯿﺶ ﺑﯿﻨﯽ ﻋﻮد ﻣﺠﺪد ﺳﺮﻃﺎن ﭘﺴﺘﺎن، ﺣﺪاﻗﻞ ﻣﯿﺰان ﺧﻄﺎ و ﺑﯿﺸﺘﺮﯾﻦ دﻗﺖ. را داﺷﺖ ﮐﻪ. ﺑﺎﻻﺗﺮ از .... ﺑﻘﺎي ﺑﯿﻤﺎران ﻣﺒﺘﻼ ﺑﻪ ﺳﺮﻃﺎن ﭘﺴﺘﺎن اﺳﺘﻔﺎده ﮐﺮدﻧﺪ . آﻧﻬـﺎ. 951 ..... ﻔﯽ ﺑﻮدن ﻣﻘﺪار. =1. ﻣﺜﺒﺖ ﺑﻮدن. ﻣﺜﺒﺖ ﺑﻮدن ﻣﻘﺪار، ﺧﻄﺮ ﻋﻮد ﻣﺠﺪد را اﻓﺰاﯾﺶ ﻣﯽ دﻫﺪ . 25. ﻣﻘﺪار. Her2. =0. ﻣﻨﻔﯽ ﺑﻮدن ...
 • 77) راهکارهای افزایش تولیدات داخلی افغانستان | اقتصاد | DW | 29.06.2012
  29 ژوئن 2012 ... افغانستان چگونه می تواند تولید ناخالص داخلی اش را تقویت کند؟ ... افغانستان با آن که اقتصادش رو به بهبودی است، هنوز در صف ده فقیرترین کشور ... در این نوشته، برخی از مهمترین راهکارهای افزایش تولیدات داخلی افغانستان به ... باید در قسمت کیفیت و استانداردسازی آنها توجه مسوولانه و دقت کارشناسانه به خرج داد.
 • 78) تفاوتهای مهم بدنسازی بانوان و آقایان :: ورزش سه
  2 آگوست 2017 ... با وجود تلاش های زیاد برخی مربیان دلسوز در بخش بانوان و با در نظر ... و اغلب مشکل شل بودن عضلات پشت بازو رو دارند که در دو حالت ست هایی با ... در تمرین دادن عضلات سینه برای بانوان دقت کنید ساختار سینه بانوان با آقایان کاملا متفاوت است و ... هوازی نسبتا سنگین مثل اینتروال برنامه خود را تکمیل کنند و حداقل سه ...
 • 79) واژه های مهم - Informationsverige.se
  هنوز هم ممکن چیزی باشد که با دقت توصیف نشده باشد. ... این واقعأ سریعترین و ارزان ترین راه پرداخت بل های شما است. ... که اول باید زنگ بزنید تا بدانید که نزد کی بروید، این موجب صرفه جویی شما در نشستن در اتاق انتظار با تعداد زیاد مریض در بخش اضطراری می شود. ... یک شخص رهنما شما را در پیدا کردن یک کار باید کمک و همراهی کند.
 • 80) آخرین پژوهشها درباره حیرت آورترین اسرار مغز انسان | Euronews
  20 مه 2013 ... سرپرست نمایشگاه “سروامارا” می افزاید: «واضح است که همه می ترسند به ... این تجهیزات ما را قادر می کند فشار بین مغز و جمجمه را با دقت بیشتر و خطر کمتری برای بیمار اندازه بگیریم. .... سقوط اخلاق جنسی اروپا و غرب به حدی رسیده که از حیوانات هم پست تر شدن ... افزایش باکتری های «آسیب ناپذیر» و راههای مقابله با آن.
 • 81) عکس زنان ایران کنارساحل سکسی
  می کنند و موجب هتک حیثیت زنان و دختران ایرانی در فضای مجازی می شوند که پس از . لخت شدن پادشاه مراکش و زن جوانش در کنار ساحل +عکس ،برهنه شدن پادشاه مغرب،عکش های ... نبوده بلکه برخورد سخت‌گیرانه دولت چین در مرزها، راه‌ فرار را برای آنان سخت‌تر کرده است. ... 1) همانطور که ملاحظه شد هر كدام از اين شخصيت‌ها با دقت فراوان طراحي و.
 • 82) DIABETES
  داشتن اضافه وزن یا چاقی زیاد می تواند شما را در معرض خطر ابتال به دیابت نوع 2 قرار . دهد. BMI روش ... افزایش فعالیت های بدنی، که می تواند وزن بدن را کنترل کند، همچنین می تواند خطر بروز ... کنند،. که باید با دقت بر آن نظارت و کنترل داشته باشند. .... انسولین هورمونی است که روش ذخیره شدن گلوکز و استفاده آن در بدن را تنظیم می کند.
 • 83) کارگروه بررسی آخرین وضعیت اولویت بندی مسائل مرتبط با زنان و ...
  2 نوامبر 2016 ... خبر در حال به روز رسانی است. ... شاغل و زنانی که در بیرون از منزل کار می کنند محدودیت های بیشتری برای ایجاد شادی و تفریح در زندگی دارند و وقت کمتری را برای خود صرف می کنند. مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری گفت: باید به این موضوع دقت شود ... وی تصریح کرد: بسیاری از زوجین با این راه ها آشنایی دارند ولی ...
 • 84) راﻫﻨﻤﺎ ﻛﺎرﺑﺮ - Epson
  ﻛﻪ در ﻣﻌﺮض ﻛﺎرﺗﺮﻳﺞ ﻗﺮار ﻣﻲ ﮔﻴﺮﻧﺪ ﺑﺎﻳﺪ دﻗﺖ ﻻزم را. ﺑﻜﺎر ﺑﺮد. از ﲤﺎس ﺑﺎ ﻛﺎرﺗﺮﻳﺞ ... ﻓﺘﻮﻛﭙﻲ، ﺿﺒﻂ و ﻳﺎ راه ﻫﺎي دﻳﮕﺮ ﺑﺪون اﺟﺎزه ﻛﺘﺒﻲ ﻗﺒﻠﻲ از. ﻣﻨﺘﻘﻞ ﻛﺮد. .... =flashing (ﭼﺸﻤﻚ زن) k = on (روﺷﻦ) O. ﭼﺮاغ. اﻟﮕﻮ ... ﲤﺎم ﺷﺪن ﺎرﺗﺮﻳﺞ ﺑﻪ ﭙﻲ ﺮدن اداﻣﻪ دﻫﻴﺪ. O. ﺎرﺗﺮﻳﺞ ﺟﻮﻫﺮ ﲤﺎم ﺷﺪه و ﻳﺎ در دﺳﺘﮕﺎه ﻗﺮار داده. ﻧﺸﺪه اﺳﺖ. ... ﻛﻨﻨﺪه ﭼﮕﻮﻧﮕﻲ اﺳﺘﻔﺎده از ﺟﻮﻫﺮ روي ﻛﺎﻏﺬ اﺳﺖ. ..... اﮔﺮ ﺗﻌﺪاد زﻳﺎد ﻋ ﺲ در ﺎرت ﺣﺎﻓﻈﻪ وﺟﻮد داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ، اﻳﻦ اﻣﺮ.
 • 85) پالیسی افزایش مشارکت زنان در خدمات ملکی - کمیسیون مستقل ...
  و تدوین این پالیسی نظریات شان را در میان گذاشته اند، سپاس گزاری می کند و خواهان .... شامر کارکنان زن، نسبت به سال قبلی، به گونۀ قابل مالحظه یی افزایش یافته است . .... سنتی قرار گرفته و در اغلب موارد، به جای دقت در دریافت ریشه های اصلی مشکل.
 • 86) کاشت موی طبیعی (پیوند مو) در خانم‌ها - کاشت موی رنسانس
  موضوع کاشت مو در بین خانم‌ها معمولاً زیاد رایج نیست، زیرا مشکل عقب رفتن خط ... بیمار ممکن است به شدت احساس خجالت و ناراحتی به خاطر شرایط خود پیدا کند. ... با توجه به متفاوت بودن الگوی ریزش زنان از آقایان، عمل جراحی ترمیم و کاشت موی آن‌ها نیز متفاوت است. ... به این ترتیب لازم است هر پیوند مو به دقت از ناحیه اهدا کننده جدا شود.
 • 87) تومورهای سطحی مثانه )Ta , T1 and CIS - Uroweb
  مخــاط )CIS , Ta( یا زیر مخاط )T1( مراجعه می کنند. شــیوع ... رنگ موی دائمی استفاده می کنند این خطر مطرح شده است. ،1تماس با رادیاســیون یونی با افزایش خطر همراه بوده است. همچنین ارتباط .... ما می دهد و در کامل بودن رزکسیون کمک کننده است )LE:3(. TURB صحیح و کامل ..... دقّت مرحله بندی در تومورهای T1 با TURB پایین می باشد و. 27-51% ...
 • 88) با این رژیم غذایی قدرت بدنی خود را افزایش دهید - مجله پزشکی دکتر سلام
  21 فوریه 2014 ... چه قدر نوع تغذیه مورد نیاز با تغذیه برای افزایش حجم متفاوت است؟ ابتدا باید به مقدار پروتئین مصرفی خود دقت کنید. ... تستسترون را پشتیبانی می کند، همین طور کراتین، که می تواند انرژی فوری و تقویت سطح قدرت کمک کند.
 • 89) جداسازی و تشخیص لیستریا مونوسیتوژنز در نمونه‌های واژن به روش PCR
  هدف: ليستريا مونوسیتوژنز باکتری بی هوازی اختیاری و گرم مثبت است که در خاک، آب، ... ناقص یا زودهنگام به دنیا بیاید یا سقط شود، زیاد است. به علت .... تداخل ایجاد کند، تشخیص این باکتری در کشت نمونه های .... ۵۶ زن باردار سالم و 60 زن غیر باردار سالم در اسکاتلند تعیین ... مونوسیتوژنز استفاده کرده بودند و دقت و اختصاصی بودن.
 • 90) 'من یک مرد هستم، به من تجاوز شد' - BBC News فارسی - BBC.com
  22 دسامبر 2017 ... تجربه‌ مردی که مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است: درباره تجاوز به مردها صحبت می‌کنم ... وقتی به شما حمله می‌شود بدن شما بین جنگیدن، فرار کردن یا تسلیم شدن انتخاب می‌کند. ... آنها یاد می‌گیرند که چطور با قربانیان تجاوز با دقت زیاد برخورد کنند. ... امیدوارم همه قربانیان تجاوز، چه مرد و چه زن جرات داشته باشند که آنچه را که ...
 • 91) ساس ها در شب فعالیت می کنند - Nomor
  کیسه ها را به دقت در داخل ماشین لباسشویی باز کنید. ... ستون ها و قرنیزها را آسان تر می کند. ... خشک شدن پوست ساس می شود و در نتیجه باعث مرگ ساس میگردد. در موارد حاد، گاهی اوقات الزم است ستون ها و قرنیزها، موکت ها و سایر نازک کاری های منزل باز ... اگر در منزل شما ساس وجود داشته باشد، به احتمال زیاد آنها را در شعاع 1.5 متری تختخواب ...
 • 92) هفته بیست و هفتم بارداری - سلامت بانوان اوما
  بهترین راه در این شرایط بلند شدن و انجام کاری است که باعث خوابیدن شما شود. ... سعی کنید برای خالی کردن مثانه زیاد دستشویی بروید. ... دلیلی انتظار وضع حمل زود هنگام را دارند نیز باید در ورزش کردن دقت کنند، زیرا ممکن است برای آن‌ها مشکل ساز شود.
 • 93) تأثیر تمرینات ورزشی در آب بر تراکم استخوان زنان ... - مجله علمی پژوهان
  پوکی استخوان بیماری اسکلتی سیستماتیکی است که با کاهش تراکم ... فیزیکی کافی ندارند ]6[ و در مورد راهکارهاي تمریني مطلوب، نوع ... کردند و افزایش معناداری در تراکم استخوان این افراد مشاهده کردند. ]10[. ... ابزار گردآوری اطالعات ]16[ شامل قدسنج ایستاده با دقت 1 میلیمتر .... به احتمال زیاد عدم وجود گروه کنترل در برخی تحقیقات،.
 • 94) پرسشهای رایج درباره بیماری ایدز - انجمن پیشگیری از آسیب های اجتماعی
  ایدز یک بیماری عفونی ویروسی است که با ورود ویروس نقص ایمنی انسان به بدن ... علائم بیماری ایدز زودتر از بالغین ایجاد می شود و مرگ و میر آنها نیز زیاد است. ... علاوه بر آن ویروس می تواند از راه مصرف خون و یا فاکتورهای انعقادی آلوده هم منتقل شود. ... زنان مبتلا به ویروس اچ آی وی باید در مورد بچه‌دار شدن به دقت فکر کنند و مشورت نمایند.
 • 95) ازدواج با این مردان شما را بدبخت می کند! - اقتصاد آنلاین
  29 آگوست 2016 ... راه‌های شناخت طرف مقابل زیاد است شاید بتوان گفت به تعداد آدم‌ها راه وجود ... زندگی با چنین مردی زن را خسته و ناتوان می‌کند چون این فرد نمی‌تواند با او همدلی کند و هرچقدر ... مهم‌ترین‌ ویژگی این شخصیت آن است که به‌ صورت افراطی نیاز به مراقبت‌ شدن دارد. ... موضوعی که اینجا باید به آن دقت شود این است که کسانی که دچار این ...
 • 96) ۱۸ راز مخفی که مردها به زبان نمی آورند - دکتر محمدپور
  27 آوريل 2017 ... ممکن است برای مردِ شما آسان تر باشد که در مورد احساساتس غیر مستقیم صحبت کند. از او بپرسید ... مردها برای ترس از متعهد بودن شهرت دارند. اما شواهد ... ۹- مردها به نشانه های ظریف دقت نمی کنند. ... و به خصوص احتمال دارد غم و اندوه بر روی صورت یک زن را متوجه نشومد. اگر می ... ۱۱- مردها در مورد رابطه ی جنسی زیاد فکر می کنند.
 • 97) مهمترین عامل افزایش متابولیسم بدن - تابناک | TABNAK
  14 ژانويه 2016 ... از آنجاییکه افزایش متابولیسم بدن از عوامل مهم در کاهش وزن و تناسب اندام است. ... و ساز بدن می کند و ما را از تمامی فواید افزایش متابولیسم از جمله تناسب اندام .... البته دقت کنید که بیش از حد پروتئین مصرف نکنید، یک تحقیق در مجله ...
 • 98) عضله بیشتر چربی کمتر / کم شدن وزن یا کاهش سایز؟
  تمرینات هوازی و بدنسازی هر دو می‌توانند عضله سازی کنند و چربی را کاهش دهند، ... متاسفانه اعداد و ارقام ترازوها برای بیشتر بانوان ما به شکل یک شاخص صحیح در آمده و از نظر روانی بسیار آنان را آزار می دهد. بهتر است به جای توجه بیش از حد به وزن و دقت بی مورد به بالا و پایین شدن .... تمرینات مناسب برای مغز / ورزش راه خلاص از یک روز بد ...
 • 99) راهنمای ارزشیابی و پایش ابتکارهای محلی - برزن
  ارزشیابی: به دنبال این است که جست‌وجو کند و ببیند که آیا ارزش‌های از پیش تعیین شده یا .... به هدف اصلی و اهداف فرعی که برای این پروژه تعریف شده دقت کنید. ... در مواردی که تعداد مشارکت‌کنندگان و بهره مندان پروژه زیاد است، معمولا برای سنجش ... خانوادگی و؛ تغییر در هنجارهای مردسالارانه (مانند ترجیح پسر)؛ حضور نمادین زن در اسطوره و ...
 • 100) پرسش و پاسخ درباره لاتاری گرین کارت آمریکا - صدای آمریکا
  16 ا کتبر 2015 ... شاید یکی از راه های راحت شرکت در لاتاری گرین کارت آمریکا باشد. ... خودش را درست وارد کند، می تواند امیدوار باشد در صورت پذیرفته شدن، با ارایه مدارکی که اعلام کرده، به آمریکا بیاید. از سوی دیگر به نسبت مثلا ویزای مهاجرتی که معمولا طولانی است، .... پاسخ: بله، یک زن و شوهرمی توانند مستقلا اقدام کنند اما باید حتما ...